Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP Młodzieżowców w Kick-Light, PP Juniorów w Kick-Light - Kiełpino

11.04.2014
kick-light / Mlodziezowcy [m] / +94kg
  1. Avakian Armen (Klub Duet Gdańsk)
  2. Marcel Gałązka (Klub Duet Gdańsk)
kick-light / Mlodziezowcy [m] / -89kg
  1. Mateusz Jereczek (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Mlodziezowcy [m] / -84kg
  1. Michał Mączka (Klub Duet Gdańsk)
  2. Szymon Koszałka (KKK Rebelia Kartuzy)
  3. Piotr Furmaniak (UKS Power Siedlce)
    Jakub Bartnik (KS X FIGHT Piaseczno)
kick-light / Mlodziezowcy [m] / -79kg
  1. Adam Mirzyński (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  2. Łukasz Stępniak (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Mateusz Łukasiak (UKS Power Siedlce)
    Mateusz Zaborski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)
kick-light / Mlodziezowcy [m] / -74kg
  1. Karol Kruzel (Klub Duet Gdańsk)
  2. Łukasz Przekaza (UKS Power Siedlce)
  3. Szymon Salachna (Beskid Dragon)
    Arkadiusz Konopka (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Mateusz Nowak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Piotr Pokładek (Legion Głogów)
  6. Maciej Bolek (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Mlodziezowcy [m] / -69kg
  1. Stanisław Kutrowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Tomasz Karpiński (Legion Głogów)
  3. Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Emil Walczak (GKS Champion Gdańsk)
kick-light / Mlodziezowcy [m] / -63kg
  1. Mateusz Niżejejwski (LKSW Pomorze)
  2. Patryk Sagan (Legion Głogów)
kick-light / Mlodziezowcy [m] / -57kg
  1. Krzysztof Wójcik (Legion Głogów)
  2. Paweł Kot (KO Team Otwock)
kick-light / Mlodziezowcy [k] / -70kg
  1. Ewelina Gołoś (LKSW Pomorze)
kick-light / Mlodziezowcy [k] / -65kg
  1. Joanna Przewłócka (GKS Champion Gdańsk)
kick-light / Mlodziezowcy [k] / -60kg
  1. Joanna Węsiora (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Mlodziezowcy [k] / -50kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik : Michał Mączka
Najlepszy klub
KKK Rebelia Kartuzy
Skład sędziowski
Sędzia główny: Ryszard Zawistowski
kierownik planszy: Janusz Wielgosz
sędziowie: Waldemar Hajducki
Zygmunt Różalski
Mieczysław Dzięcioł
Krzysztof Kuca
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL