Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP Jun. Młodszych, Jun. Starszych w Kickboxingu w formule Full - Contact_25-27.04.2014r – Ostrów Wielkopolski

25.04.2014
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Oskar Skupień (KS Zietek Team Brzeziny)
  2. Mateusz Galewski (LZS Poprawa Siedlików)
full-contact / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Aleksander Stawirej (KS Zietek Team Brzeziny)
full-contact / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Denis Labryga (Legion Głogów)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Bartosz Putra (Elbląski Klub Karate)
    Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Robert Sobczyszyn (KSW Sokół Jarosław)
  3. Dawid Wiergowski (Zamek Kurzętnik)
    Kamil Cyba (LZS Poprawa Siedlików)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Miłosz Zych (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Dominik Szymczak (Gwardia Zielona Góra)
  3. Tomasz Przybylski (LZS Poprawa Siedlików)
    Adam Studniarek (Alien Kick Łódź)
  4. Stanisław Jazienicki (KS Czerwony SMOK Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Mateusz Parat (K. S. PROSNA Kalisz)
  2. Miłosz Fluder (Center Team Odolanów)
  3. Michał Ośmak (KSW Sokół Jarosław)
    Dominik Gawron (LZS Poprawa Siedlików)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Michał Czerwiński (Alien Kick Łódź)
  2. Bartosz Szachta (SMOK Toruń)
  3. Szymon Wróblewski (A&W Team Obrowo)
    Jakub Malinowski (UKS Power Siedlce)
  4. Dominik Król (KS Zietek Team Brzeziny)
  5. Marcin Jamry (LZS Poprawa Siedlików)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Jakub Pokusa (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  2. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  3. Rafał Nguyen (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
    Przemysław Kokociński (K. S. PROSNA Kalisz)
  4. Kamil Dychała (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull)
  5. Kamil Kapusta (Gwardia Zielona Góra)
  6. Marcin Hubicki (START KSW Częstochowa)
  7. Dominik Nowak (ŁKS Łódź Boks)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Sebastian Boniuk (Alien Kick Łódź)
  2. Marcin Sigłowy (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Łukasz Pomieciński (Towarzysztwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
    Patryk Jabłoński (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Michał Pomiecinski (Towarzysztwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  3. Damian Szymczak (Elbląski Klub Karate)
full-contact / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Wojciech Sanecki (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Łukasz Piwowarczyk (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Marta Grodzińska (LZS Poprawa Siedlików)
full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Martyna Dzięciołowska (MKS Wicher Kobyłka)
full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Aneta Kaczmarczyk (KO Team Otwock)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Kludia Cichoń (LUKS JAS POL)
  2. Magdalena Świtek (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Karolina Patela (ŁKS Łódź Boks)
    Klaudia Zawiślak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  4. Maria Romańska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Ewelina Nowosielska (Semiramida Pułtusk)
  2. Dominika Kaczmarek (Alien Kick Łódź)
  3. Karolina Woźna (K. S. PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Olimpia Podolska (GKS Champion Gdańsk)
  2. Paulina Cybulska (Alien Kick Łódź)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Damian Czajkowski (Armia Polkowice)
  3. Dominik Bala (Legion Głogów)
    Krystian Nowak (SSW Nokaut Gorzów Wlkp)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Bartosz Wiktorski (SSW Nokaut Gorzów Wlkp)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Marcin Pluta (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  2. Miłosz Tymuła (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Kacper Muszynski (Armia Polkowice)
  2. Dominik Walkowiak (KS POLONIA Leszno 1912)
  3. Norbert Kaliński (LZS Poprawa Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Konrad Garnacarczyk (LUKS JAS POL)
  2. Wojciech Kazieczko (Gwardia Zielona Góra)
  3. K Ksel (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Arkadiusz Jagieła (Armia Polkowice)
  4. Kacper Małkiewicz (Alien Kick Łódź)
  5. Bartosz Walo (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Patryk Orłowski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Jacek Ludwiczak (KS POLONIA Leszno 1912)
  2. Adrian Szymanowski (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  3. Denis Załęcki (SMOK Toruń)
    Adrian Sulewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  4. Bartosz Brauer (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  5. Rafał Sztark (START KSW Częstochowa)
  6. Marcin Stańkowski (Semiramida Pułtusk)
  7. Radosław Przybylski (SSW Nokaut Gorzów Wlkp)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Remigiusz Warga (KS Zietek Team Brzeziny)
  2. Filip Mijalski (START KSW Częstochowa)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Rafał Sibiński (KS Zietek Team Brzeziny)
  2. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
  3. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Krzysztof Benier (KS POLONIA Leszno 1912)
  2. Przemysław Lipiński (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Seweryn Wiśniewski (KS Zietek Team Brzeziny)
  3. Konrad Kłysz (KS Zietek Team Brzeziny)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Bartłomiej Olewicki (KS Zietek Team Brzeziny)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
  2. Magdalena Nowicka (KS Wielkopolanin Poznań)
  3. Zuzanna Grygowska-poczta (KS Zietek Team Brzeziny)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Natalia Świderska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  3. Wioletta Łabaj (UKS Diament Pstrągowa)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  2. Klaudia Salata (ŁKS Łódź Boks)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Aleksandra Rosłon (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)
  2. Anna Szymańska (LZS Poprawa Siedlików)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski - Kacper Frątczak - Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski - Klaudia Cichoń - LUSK JA POL Krynica
Najlepszy klub
KS Zietek Team Brzeziny
Skład sędziowski
Sędzia główny - ALBIN PUDLICKI
Sędzia punktowy i sekretarz - Jarosław Sułkowski
Kierownik ringu - Waldemar Hajducki
Rafał Bałachowski
Krzysztof Kacperski
Mirosław Kutyła
Maciej Kacperski

Delegat PZKB - Gerard Zdziarski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL