Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki Polish Open Krynica 2014_2-4.05.2014r. - Krynica Zdrój

02.05.2014
Wyniki Polish Open Krynica 2014
Data: 2-4.05.2014 r.
Organizator: Jas Pol Krynica Zdrój
Liczba klubów: 39
Liczba zawodników: 252

Pointfighting:
Senior
kat. wag. - 74 kg ,
1. Mészáros Dominik ÁDSE Wegry
2.Matus Sobek Edymax Bardejov
Junior
kat. wag. - 74 kg,
1. Mateusz Piwowarczyk Krakowskie Centrum Taekwondo
2. Mészáros Dominik ÁDSE Wegry
3. Mateusz Durczok Krakowskie Centrum Taekwondo.
kat. wag. -55kg,
1.Lucija Cicvara Tigar Karlovac
2. Patrycja Hinc KTS-KGOSRiLuzino
+ 70 kg,
1.Jolanta Cichoń Jas-Pol Krynica
2. Małgorzata Popławska Alex Kutno
kadet starszy
kat. wag. - 42 kg,
1.Czár Tibor Debreczeni Team
2.Martin Konecki Beskid Dragon
3. Kacper Czerwonogrodzki PTS Łuków
3. Hegedűs Botond Debreczeni Team
kat. wag. -47 kg,
1 Czár Tibor Debreczeni Team
2.Hegedűs Botond Debreczeni Team
3. Hrabovaszki Donat Debreczeni Team
kat. wag. -52 kg,
1. Csák BenceDebreczeni Team
2. Lukas Jurasic Tigar Karlovac
3. Aleks Chojnacki Alex Kutno
kat. wag. - 63 kg,
1.Csák BenceDebreczeni Team
2. Konrad Nowak Gladiator Binczarowa
3. .Maciej Świeca Alex Kutno
3. Mikołaj Maciaszek Beskid Dragon
kat. wag. - 69 kg,
1.Piotr Szeptak Feniks Krzyżówka
2.Filip Grabowski Alex Kutno
3.Marko Smolić Tigar Karlovac
kat. wag.- 55 kg,
1.Lurmicz Bogdanaka Debreczni Team
2.Karolina Nowak Krakowskie Centrum Taekwondo
3. Magdalena Kołodziejska Alex Kutno
kat. wag. + 65 kg,
1.Kornelia Szymańska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
2. Paulina Stenka KTS-K GOSRIT LUZINO
3. Sylwia Raciborska Alex Kutno
3. Jolanta Cichoń Jas-Pol Krynica-Zdrój,
kadet młodszy
kat. wag. -32 kg,
1. Laurincz Péter Debreczeni Team
2. Julian Graboś Beskid Dragon
3. Jakub Piotrowicz Alex Kutno
3. Cselovszki Patrik ADSE Wegry
kat. wag. -37 kg,
1.Laurincz Péter Debreczeni Team
2. Patryk Bodzek Beskid Dragon
3. Sebastian Lach Jas-Pol Krynica
3.Wiktor Gryglak Alex Kutno
kat. wag. - 42 kg
1. Flack Mark Debreczeni Team
2. Czar Tibor Debreczeni Team
kat. wag. -47 kg,
1.Lukas Jurasic Tigar Karlovac
2.Flack Márk Debreczeni Team
3.Magyar István Debreczeni Team
3..Dariusz Matusik Gladiator Binczarowa
kat. wag.+47kg,
1.Lukas Jurasic Tigar Karlovac
2.Marko Smolic Tigar Karlovac
3. Oliwier Laskowski Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
3. Magyar István Debreczeni Team
kat. wag -32 kg,
1. Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
2. Hegedűs HangaDebreczeni Team
3. Zuzanna Kulig Jas-Pol Krynica
3.Marta Pawlikowska PTS Łuków
kat. wag. -37 kg,
1.Anna Nosal Gladiator Binczarowa
2.Emilia Zajdel Beskid Dragon
kat. wag. - 42 kg,
1.Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino
2. Oliwia Martyniak Beskid Dragon
3. Karolina Matejek PTS Łuków
kat. wag. -52 kg,
1. Julia Setla Beskid Dragon
2. Martyna Czerepińska PTS Łuków,
dzieci:
kat. wag. -24kg,
1.Wiktoria Szwarc Jas-Pol Krynica,
2.Wiktoria Skrobas PTS Łuków
kat. wag. -28 kg,
1.Szymon Nowak Gladiator Binczarowa
2.Jakub Fabiś Jas-Pol Krynica
3. Adam Rzemiński Gladiator Binczarowa
3.Jakub Wilczyński Jas-Pol Krynica
kat. wag. -24kg,
1.Krzysztof Gucwa Jas-Pol Krynica
2.Mikołaj Kulig Jas-Pol Krynica
Light contact
Senior
kat. wag. - 63 kg
1.Michał Ziółkowski KS Garda Nowa Dęba
kat. wag. - 74 kg
1.Andrzej Ortylewski KS Garda Nowa Dęba
kobiety:
kat. wag. - 60 kg,
1.Magdalena Frankowicz MSSiR Ring Kraków
2. Magdalena Chmielowiec KS Garda Nowa Dęba 2.
Junior
kat. wag. -63 kg,
1.Wojciech Olejnik Feniks Krzyżówka
2. Krystian Rożkowicz Jas-Pol Krynica
3.Oskar Chojnacki Alex Kutno
kat. wag. - 69 kg,
1.Dominik Walkowiak Polonia Leszno
2. Kamil Garncarczyk Jas-Pol Krynica
3.Mikołaj Kobylarz Polonia Rzeszów
kat. wag. - 74 kg,
1. Dominik Szymczak Gwardia Zielona Góra.
2 Mateusz Piwowarczyk Krakowskie Centrum Taekwondo
3. Jakub Zbyrad KS Garda Nowa Dęba
3. Durczok Mateusz Krakowskie Centrum Taekwondo4.
kat. wag. - 55 kg,
1.Klaudia Cichoń Jas-Pol Krynica
2. Dominika Filec RCSW Rybnik
3.Justyna Folkiewicz Ostwoeiec Św.
Kat. wag. - 60 kg,
1.Joanna Mazurek Dragon Starachowice
2. Wioleta Łabaj Diament Pstrągowa
3.Kristina Urdova Pantera Presov
kat. wag.+ 70 kg
1.Klaudia Cichoń Jas-Pol Krynica
2. Małgorzata Popławska Alex Kutno
kadet starszy
kat. wag.- 42 kg,
1. Martin Konecki Beskid Dragon
2. Tomas Cingel Edymax Bardejov
3. Kacper Czerwonogrodzki PTS Łuków
3.Tomas Cingel Edymax Bardejov 4.Albert Sliwka Ostrowiec
kat. wag. - 52 kg,
1.Kozak Krystian Edymax Bardejov
2. Adrian Bajtel Jas-Pol Krynica,
3. Aleks Chojnacki Alex Kutno
3. Olaf Polonski Ostrowiec
kat. wag - 57 kg,
1.Mateusz Dymek Sanda Płock
2. Paweł Kiklica Feniks Krzyżówka
kat. wag. - 63 kg,
1.Konrad Nowak Gladiator Binczarowa
2.Łukasz Mąka Feniks Krzyżówka
3.Maciej Świeca Alex Kutno
4.Stach David Edymax Bardejov
kat. wag. - 69 kg,
1.Konrad Garncarczyk Jas-Pol Krynica
2.Piotr Szeptak Feniks Krzyżówka
3.Filip Zawłocki Dragon Starachowice
3.Filip Grabowski Alex Kutno
kat. wag. +69 kg
1.Matko Zivicic Tigar Karlovac
2.Igor Sołtys SKF Boksing Zielona Góra
kat. wag.- 42 kg,
1.Jessica Tribelova Edymax Bardejov
2. Wiktoria Łomnicka Jas-Pol Krynica
kat. wag. - 46 kg,
1.Jessica Tribelova Edymax Bardejov
2. Sara Spyrka Feniks Krzyżówka
kat. wag. - 55 kg,
1.Weronika Nowak Gladiator Binczarowa
2. Karolina Nowak Krakowskie Centrum Taekwondo
kat. wag. - 60 kg,
1.Sylwia Bancer Diament Pstragowa
2.Gabriela Pazgan Jas-Pol Krynica
3.Aleksandra Kucharczyk MIX TEAM Wręczyca Wlkp
kat. wag. - 65 kg,
1.Jolanta Cichoń Jas-Pol Krynica
2. Julia Multarzyńska Jas-Pol Krynica
3.Paulina Stenka Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
kadet młodszy
kat. wag. -32 kg,
1. Alicja Siebyła Dragon Starachowice
2. Marta Pawlikowska PTS Łuków
3. Zuzanna Kulig Jas-Pol Krynica
kat. wag. -42 kg,
1. .Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino
kat. wag. -52 kg,
1.Martyna Czerepińska PTS Łuków
2. Anna Gomułka Gladiator Binczarowa
chłopcy light contact-
-42 kg,1. Szymon Bielecki PTS Łuków 2.Szymon Myjak Feniks Krzyżówka
-47 kg,1.Dawid Dziedzic Diament Pstragowa 2.Alex Tribel Edymax Barejov
kat. wag. -57kg,
1.Brano Tokarsky Edymax Bardejov
2..Łukasz Broda Gladiator Binczarowa

Kick light
Senior
kat. wag. - 57 kg,
1. Przemysław Sijewski OKSW Ostrowiec
kat. wag. - 69 kg ,
1.Paweł Olszak RCSW Rybnik
kat. wag. - 74 kg ,
1.Mateusz Nowak Łaski Klub Sztuk Walki
2.Mateusz Kowalski Champion Gdańsk
3. Michał Mocny Klub Sportowy C.S.E. \\\"SPARTA
3.Janusz Dudek Klub Sportowy C.S.E. \\\"SPARTA
kat. wag - 89 kg
1. Mirosław Sieńko FIGHT CLUB RZESZÓW
kat. wag. - 94 kg ,
1. Sebastian Tomczyk MIX TEAM Wręczyca Wlkp
2. Jarosław Mularczyk Gladiator Binczarowa
kobiety:
kat. wag - 50 kg,
1.Ewa Bulanda Jas-Pol Krynica
2.Monika Kubiak Łaski Klub Sztuk Walki
3.Kamila Kościcka RCSW Rybnik
kat. wag - 60 kg,
1. Aleksandra Kłosowska SKF Boksing Zielna Góra
2. Magdalena Frankowicz MSSiR Ring Kraków
Junior
kat. wag. -57 kg,
1.Robert Siebyła Dragon
2. Robert Laskosz Gladiator Binczarowa
3. Wojciech Sanecki Diament Pstrągowa
kat. wag. -63 kg,
1.Ernest Kisiel Dragon Starachowice
2. Krystian Mateusz Ziętala Łaski Klub Sportów Walki
3.Sławomir Motyka Gladiator Binczarowa
3.Jakub Mucha Gladiator Binczarowa
kat. wag. - 69 kg,
1.Mikołaj Kobylarz Polonia Rzeszów
2. Kamil Garncarczyk Jas-Pol Krynica
kat. wag. - 55 kg,
1.Ewa Pietrzykowska OKSW Ostrowiec Dominika
2.Emilia Sender Beskid Dragon
3. Filec RCSW Rybnik
kat. wag. - 60 kg,
1. Klaudia Cichoń Jas-Pol Krynica
2.Kristina Urdova Pantera Presov
3. Wioleta Łabaj Diament Pstrągowa
3. Katarzyna Benewiat OKSW Ostrowiec
kat. wag. -65kg,
1. Sofia Adameckova Pantera Presov
2. Jarosława Wawrzyniak Łaski Klub Sportów Walki
3.Weronika Pytlarz Beskid Dragon
kadet starszy
kat. wag. - 42 kg,
1. Albert Śliwka OKSW Ostrowiec
2. Nikodem Piekuta Gwardia Z.Góra
3. Martin Konecki Beskid Dragon
3.Tomas Cingel Edymax Bardejov
kat. wag. - 52 kg,
1.Olaf Połoński KSW Ostrowiec
2. .Hieronim Piekuta Gwardia Zielona Góra
3. Gabriel Hnatkiewicz Jas-Pol Krynica
3.Kristian Kozak Edymax Bardejov
kat. wag - 57 kg,1.Mateusz Dymek Sanda Płock
2. Mikołaj Kopaniszyn Champion Gdańsk
3. Patryk Kosiór Feniks Krzyżówka
3.Wojciech Kwasek OKSW Ostrowiec
kat. wag. - 69 kg,
1.Konrad Garncarczyk Jas-Pol Krynica
2.Filip Zawłocki Dragon Starachowice
3. Hubert Czajkowski Łaski Klub Sportów Walki 3.
kat. wag. +69 kg,
1. Matko Zivicic Tigar Karlovac
2. Daniel Stepniewski Ostrowiec
dziewczęta:
kat. wag. - 42 kg,
1.Jessica Tribelova Edymax Bardejov
2. Wiktoria Łomnicka Jas-Pol Krynica
kat. wag. - 55 kg,
1.Karolina Nowak Krakowskie Centrum Taekwondo
2. Weronika Nowak Gladiator Binczarowa
3. Angelika Szczepańska Łaski Klub Sztuk Walki
kat. wag. - 60 kg,
1.Sylwia Bancer Diament Pstragowa
2. Joanna Mazurek Dragon Starachowice
3. Aleksandra Kucharczyk MIX TEAM Wręczyca Wlkp
3. Agnieszka Piotrowicz Ostrowiec
kat. wag + 65 kg
1.Jolanta Cichoń Jas-Pol Krynica
2. Julia Multarzyńska Jas-Pol Krynica
3. Kamila Kalek MIX TEAM Wręczyca Wlkp
kadet starszy
kat. wag. -32 kg,
1.Alicja Siebyła Dragon Starachowice
2. Zuzanna Kulig Jas-Pol Krynica
chłopcy kick light
kat. wag. -37 kg,
1.Szymon Myjak Fenix Krzyżówka
2. Jakub Teper Gladiator Binczarowa
3. Sebastian Lach Jas-Pol Krynica 2. 3.
-47 kg,
1.Igor SikoraSKF Boksing Zielona Góra
2. Alex Tribel Edymax Barejov
3. Dawid Dziedzic Diament Pstragow
kat. wag. -52 kg,
1.Adrian Bajtel Jas-Pol Krynica
2.Gabriel BiernackiMIX TEAM Wręczyca Wlkp

Full contact
Junior Starszy
kat. wag. -63,5kg,
1.Oskar Chojnacki Alex Kutno .
2.Patryk Kosturek KS OYAMA Rzeszów
kat. wag. -67kg,
1.Szczepan Sekuła Feniks Krzyżówka
2.Mikołaj Kobylarz Polonia Rzeszów
kat. wag. - 75 kg
1. Dominik Szymczak Gwardia Zielona Góra

Low Kick
junior młodszy
kat. wag. -51kg,
1.Robert Siebyła Dragon Starachowice
kat. wag. -60kg,
1. Ernest Kisiel Dragon Starachowice
2. Dominik RupnikTurkowski Klub Karate
3. Mikołaj Kopaniszyn Champion Gdańsk
Junior Starszy
kat. wag. -57kg,1.
1. Jarosław Kiełbasa Halny Nowy Sącz
2. Filip Halaj Pantera Presov
kat. wag. -60kg,
1. Kamil Poniedziałek Fighter Nowa Sól
2. Sławomir Motyka Gladiator Binczarowa
3. Krystian Rożkowicz Jas-Pol Krynica
3. Patryk Kosturek KS OYAMA Rzeszów
kat. wag. -67kg
1.Konrad Garncarczyk Jas-Pol Krynica
2.Marko Mernak Pantera Presov
-kat. wag. -75kg,
1.Karol Kubiś ASW FIGHTER Mogilany
2. Marek Kurowski RCSW Rybnik 2.
kat. wag. -81kg,
1.Jacek Miszta Dragon Starachowice
2.Dawid Groberski SKF Boksing Zielona Góra
Senior
kat. wag. -57kg,
1.Damian Śpiewak Dragon Starachowice
2. Szymon Nieścior Fighter Nowa Sól
kat. wag. -60kg,
1.Łukasz Kubiak RCSW Rybnik
2. Bartosz Hassa Fighter Nowa Sól.
kat. wag. -71kg,
1.Mateusz Kowalski Champion Gdańsk
2. Mateusz Wąsowski Astra Krynca
kat. wag. -75kg,
1.Lukas Debnar Panter Presov
2.Andrzej Gmur SKF Boksing Zielona Góra
kat. wag. -81kg,
1.Dawid Świerczyński UKS Astra Krynica-Zdrój
2.Bartłomiej Guzik Klub Sportowy C.S.E. \\\"SPARTA
kat. wag. -86kg,
1.Michał Syga SSiR Wola
2.Kamil Nowak ASW FIGHTER Mogilany
kat. wag. -91kg,
1. Mirosław Sieńko FIGHT CLUB RZESZÓW
Junior Starszy
kat. wag. -56kg,
1. Ewa Pietrzykowska Ostrowiec
2. Paulina Saczuk SSiR Wola
kat. wag. -65kg,
1.Jarosława Wawrzyniak Łaski Klub Sportów Walki
Senior
kat. wag. -48kg,
1.Ewa Bulanda Jas-Pol Krynica
2. Monika Kubiak Łaski Klub Sztuk Walki
kat. wag. -65kg
1. Klaudia Cichoń Jas-Pol Krynica-Zdrój
2. Weronika Rogala SSiR Wola

Komisja sędziowska:
1. Jerzy Bassa – Rzeszów – sędzia główny
2. Dariusz Sajdak - Muszyna
3. Waldemar Kaczmarczyk – Kraków
4. Albin Pudlicki – Leszno
5. Urszula Bassa – Rzeszów
6. Edyta Tokarz – Nowy Sącz
7. Maciej Bajtel – Muszna
8. Jarosław Sułkowski – Ostrowiec Św.
9. Mirosław Kutyła – Ostrowiec Św.
10. Arleta Oleksy – Kraków
11. Oliwier Martyna – Krynica Zdrój
Opracował:
Jerzy Bassa
sędzia główny
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL