Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP juniorów i weteranów w formule pointfighting i light contact_06-08.06.2014 r – Ostrowiec Świętokrzyski

06.06.2014
light-contact / Weteran [m] / -94kg
  1. Leszek Jobs (Zamek Kurzętnik)
  2. Jerzy Kolendo (Legion Głogów)
light-contact / Weteran [m] / -84kg
  1. Rafał Połoński (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  2. Wojciech Wiśniewski (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  3. Marek Jasiński (Dragon Starachowice)
light-contact / Weteran [m] / -74kg
  1. Mariusz Kaleta (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
light-contact / Weteran [m] / -63kg
  1. Jacek Śliwka (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
light-contact / Weteran [k] / -65kg
  1. Magdalena Frankowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Bartosz Trzciński (KS Zietek Team Brzeziny)
  2. Wiesław Bednarski (KS Zietek Team Brzeziny)
  3. Rafał Zawadzki (KS Zietek Team Brzeziny)
    Jakub Czech (KS POLONIA Leszno 1912)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Aleksander Stawirej (KS Zietek Team Brzeziny)
  2. Bartłomiej Płotek (KS Zietek Team Brzeziny)
  3. Kacper Szczygieł (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
    Konrad Deroń (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  4. Bartosz Nowak (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Marcin Szuleta (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  3. Arkadiusz Glebowicz (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
    Konrad Kowalczyk (Alien Kick Łódź)
  4. Szymon Radosz (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  5. Dominik Król (KS Zietek Team Brzeziny)
  6. Paweł Bańcer (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Denis Labryga (Legion Głogów)
  3. Sebastian Suswał (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
    Łukasz Winiecki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Kacper Wołowiec (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Sobala (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Michał Borkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
    Kamil Cyba (LZS Poprawa Siedlików)
  4. Łukasz Korkus (KSW Szczecinek)
  5. Mateusz Wawreczko (Semiramida Pułtusk)
  6. Rafał Pacyna (KS Zietek Team Brzeziny)
  7. Eryk Cebula (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Maciej Królik (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
  2. Marcin Polak (Gwardia Zielona Góra)
  3. Dominik Szymczak (Gwardia Zielona Góra)
    Jakub Zbyrad (KS Garda Nowa Dęba)
  4. Mateusz Matusiak (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  5. Adrian Orlik (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  7. Sebastian Chmielecki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Dominik Walkowiak (KS POLONIA Leszno 1912)
  2. Jakub Filipek (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Szczepan Sekuła (UKS Fenix Krzyżówka)
    Tomasz Przybylski (LZS Poprawa Siedlików)
  4. Wojciech Kazieczko (Gwardia Zielona Góra)
  5. Eryk Krawiecki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Mateusz Parat (K. S. PROSNA Kalisz)
  7. Dominik Ferens (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Hubert Ulikowski (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  2. Bartosz Brauer (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  3. Marcin Hubicki (START KSW Częstochowa)
    Filip Mijalski (START KSW Częstochowa)
  4. Dominik Nowak (ŁKS Łódź Boks)
  5. Kacper Małkiewicz (Alien Kick Łódź)
  6. Rafał Nguyen (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  7. Aleksander Karwatka (KS POLONIA Leszno 1912)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Ernest Kisiel (Dragon Starachowice)
  2. Krzysztof Benier (KS POLONIA Leszno 1912)
  3. Mateusz Tatar (KLUB SPORTOWY ORIENT)
    Dawid Kaszuba (UKS Diament Pstrągowa)
  4. Rafał Ropelewski (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  5. Bartłomiej Olewicki (KS Zietek Team Brzeziny)
  6. Jakub Doruszewski (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  7. Kamil Miksa (Alien Kick Łódź)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Małgorzata Popławska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Weronika Wysocka (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  3. Iga Walczyńska (KSW Szczecinek)
    Joanna Kleszcz (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
  4. Magdalena Parzniewska (KKT Bałtyk Koszalin)
  5. Marta Kowalczyk (KS Zietek Team Brzeziny)
  6. Sabrina Mośko (KKT Bałtyk Koszalin)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Ewelina Dzikowska (Łódzkie Centrum Sportów Walki)
  2. Kaja Tomaszczyk (KSW Szczecinek)
  3. Zuzanna Grygowska-poczta (KS Zietek Team Brzeziny)
    Agnieszka Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Kinga Górska (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Alicja Paś (KS Zietek Team Brzeziny)
    Aleksandra Cegielska (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Majka Skowron (KS POLONIA Leszno 1912)
  5. Eliza Śliwka (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  6. Bogumiła Grzelczyk (KS Zietek Team Brzeziny)
  7. Magdalena Wójcik (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  2. Joanna Mazurek (Dragon Starachowice)
  3. Agnieszka Piotrowicz (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
    Jagoda Rosadzińska (KS POLONIA Leszno 1912)
  4. Elżbieta Michalska (KS Zietek Team Brzeziny)
  5. Sandra Bruksztus (KSW Szczecinek)
  6. Kinga Głuch (KS Zietek Team Brzeziny)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Sylwia Czernik (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
  2. Justyna Falkiewicz (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  3. Patrycja Hinc (KTS-K GOSRIT Luzino)
    Karolina Woźna (K. S. PROSNA Kalisz)
  4. Patrycja Sibińska (KS Zietek Team Brzeziny)
  5. Agata Kuczyńska (Alien Kick Łódź)
  6. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  7. Oliwia Koszołko (KS POLONIA Leszno 1912)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Klaudia Zawiślak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  2. Marta Stasiak (KS POLONIA Leszno 1912)
  3. Anna Gruszczyńska (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
    Kamila Owczarek (KS Zietek Team Brzeziny)
  4. Weronika Szymonik (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  5. Weronika Matus (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  6. Daria Waliszewska (KS Zietek Team Brzeziny)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Maciej Charkowski (LKS Puncher Płock)
  2. Łukasz Winiecki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Michał Borkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Łukasz Korkus (KSW Szczecinek)
    Michał Serafin (ŁKS Łódź Boks)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Dominik Szymczak (Gwardia Zielona Góra)
  2. Adrian Orlik (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Mateusz Matusiak (KLUB SPORTOWY ORIENT)
    Daniel Ryfa (LKS Puncher Płock)
  4. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  5. Sebastian Chmielecki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Artur Kozłowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Dominik Ferens (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  3. Rafał Sztark (START KSW Częstochowa)
    Błażej Urbański (Zamek Kurzętnik)
  4. Maciej Skraba (UKS Fenix Krzyżówka)
  5. Przemysław Miśkiw (KSW Police)
  6. Patryk Olkiewicz (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Jakub Sosnowski (CSW Champion Lubawa)
  2. Marcin Hubicki (START KSW Częstochowa)
  3. Adrian Gajos (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
    Filip Mijalski (START KSW Częstochowa)
  4. Oskar Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Mateusz Tatar (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  2. Tomasz Gałązkowski (ŁKS Łódź Boks)
  3. Sebastian Błędziński (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
    Krystian Spyrka (UKS Fenix Krzyżówka)
  4. Rafał Ropelewski (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Małgorzata Popławska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Magdalena Parzniewska (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Weronika Wysocka (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Agnieszka Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kaja Tomaszczyk (KSW Szczecinek)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Sandra Szcześniak (CSW Champion Lubawa)
  2. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Kinga Górska (KKT Bałtyk Koszalin)
    Marta Obidzińska (Semiramida Pułtusk)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Sandra Bruksztus (KSW Szczecinek)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Sylwia Czernik (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
  2. Patrycja Hinc (KTS-K GOSRIT Luzino)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski - Kacper Frątczak - Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski – Katarzyna Benewiat – OKSW Ostrowiec Św.
Najlepszy klub
Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św punktów: 21 (3 - 2 - 8)
KS Zietek Team Brzeziny punktów: 14 (2 - 2 - 4)
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki punktów: 14 (3 - 2 - 1)
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra punktów: 11 (3 - 1 - )
Skład sędziowski
Sędzia główny – RYSZARD ZAWISTOWSKI
Sędzia sekretarz - Jarosław Sułkowski
Kierownik planszy A – Janusz Wielgosz
Cecylia Pudlicka
Marek Saganek
Jerzy Bassa
Mirosław Kutyła
Grzegorz Wrzesień
Kierownik planszy B – Krzysztof Kacperski
Albin Pudlicki
Waldemar Hajducki
Jarosław Biernacki
Jacek Śliwka
Rafał Bogdanowicz
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL