Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Kobiet K-1_12-14.06.2014 r. - Wrocław

12.06.2014
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Turyński (Fighter Wrocław)
  2. Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
  3. Marcin Szreder (Palestra Warszawa)
    Tomasz Sarara (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  4. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  5. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
  6. Mariusz Paryż (Palestra Warszawa)
  7. Michał Liberacki (Hunter Gym)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Pluta (UKS Puncher Wrocław)
  2. Mateusz Hiki (Legion Głogów)
  3. Robert Cepak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  4. Piotr Zduniak (CORPUS GYM GDAŃSK)
  5. Sebastian Szubartowski (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Maciej Bobrowski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Radosław Rydzewski (Fighter Wrocław)
  3. Rafał Aleksandrowicz (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  4. Grzegorz Kanawka (CORPUS GYM GDAŃSK)
  5. Maciej Gwizdała (Golden Dragon Bydgoszcz)
  6. Paweł Witkowski (Legion Głogów)
  7. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
    Dawid Kaczyński (Human Białystok)
  4. Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)
  5. Radosław Paczuski (KT Legia)
  6. Bartosz Muszyński (Armia Polkowice)
  7. Maciej Janowski (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Paweł Biszczak (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Michal Ronkiewicz (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  3. Łukasz Rambalski (SMOK Toruń)
    Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
  4. Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa)
  5. Krzysztof Hornik (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  6. Maciej Halama (KS Gym Fight Wrocław)
  7. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Marcin Kret (UKS Puncher Wrocław)
  2. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Piotr Szloser (Palestra Warszawa)
    Piotr Trześniewski-tryc (Palestra Warszawa)
  4. Artur Baradyn (Human Białystok)
  5. Damian Tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Grzegorz Mardyła (Halny Nowy Sącz)
  7. Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Dąbrowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Michał Polak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  3. Łukasz Gawlik (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Paweł Nowakowski (Palestra Warszawa)
  4. Rafał Budzyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  5. Tomasz Walkowiak (Hunter Gym)
  6. Adrian Krauzowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  7. Mateusz Duiwe (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
  2. Kamil Szłapka (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  3. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
    Rafał Niestrzęba (UKS Puncher Wrocław)
  4. Mariusz Just (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Krzysztof Zygalski (Legion Głogów)
  6. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
  2. Kornel Kowalczyk (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  3. Arkadiusz Drohomirecki (UKS Puncher Wrocław)
    Łukasz Wydro (SMOK Toruń)
  4. Artiom Pogrebnoi (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
  2. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
  3. Sebastian Słoń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Damian Śpiewak (Dragon Starachowice)
  4. Adam Chełmiński (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Bieć (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Kamila Gębska (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
  3. Zuzanna Kuniszyk (KS Gwiazda Bydgoszcz)
    Patrycja Mostowik (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
  2. Natalia Drewulska (Palestra Warszawa)
  3. Rogala Weronika (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Agata Warzybok (Fighter Wrocław)
  2. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  3. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)
  3. Sylwia Juśkiewicz (UKS Shi-Kon Łódź)
    Marta Chojnoska (UKS Shi-Kon Łódź)
  4. Judyta Niepogoda (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)
  5. Klara Kleczkowska (KT Legia)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Monika Witkowska (Paco Team Katowice)
  2. Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)
  3. Monika Porażyńska (CORPUS GYM GDAŃSK)
    Adrianna Żarnowiecka (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik PAWEŁ BISZCZAK – Ognisko TKKF Olimp Legnica
Najlepsza zawodniczka IWONA NIERODA – Diament Pstrągowa
Najlepszy klub
Fighter Wrocław [punktów: 16 (3 - 3 - 1)]
Palestra Warszawa [punktów: 15 (2 - 1 - 7)]
UKS Puncher Wrocław [punktów: 11 (3 - - 2)]
Legion Głogów [punktów: 7 (1 - 2 - )]
Skład sędziowski
Sędzia główny – ALBIN PUDLICKI
Sędzia punktowy i sekretarz - Jarosław Sułkowski
Kierownik ringu – Krzysztof Kacperski
Rafał Bałachowski
Jerzy Bassa
Beata Sękowska
Cecylia Pudlicka
Janusz Wielgosz

Delegat PZKB -Gerard Zdziarski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL