Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych_20-22.06.2014 r._Rzeszów

20.06.2014
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. ALBIN PUDLICKI (KMP LESZNO)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Szymon Bajor (KWP Rzeszów)
  2. Łukasz Jarząbek (Straż Graniczna)
  3. Adam Pietroniuk (Straż Graniczna)
    Adrian Stępień (FF SPORT Opoczno-KMP Łódż)
  4. Bartłomiej Łazarczyk (KPP Skarżysko Kam.)
  5. PIOTR JAREMA (KMP WROCŁAW)
  6. Tomasz Lubert (5 Lubuski Pułk Przeciwlotniczy)
  7. Tomasz Ślozowski (17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Hiki (Areszt Śledczy Nowa Sól)
  2. Michał Wołczyk (Areszt Śledczy Warszawa Mokotów)
  3. Paweł Norek (PSG Kraków - Balice)
    adrian tabor (ksm team)
  4. Dawid Krajewski (SW Suwałki)
  5. Sebastian Tomczyk (Jednostka Wojskowa Komandosów - Lubliniec)
  6. Rafał Jastrzębski (Zakład Karny Siedlce)
  7. Sebastian Pajak (I Batalion Strzelców Podhalańskich Rzeszów)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Krzysztof Mika (Jednostka Wojskowa Komandosów - Lubliniec)
  2. Artur Zieliński (Areszt Śledczy w Elblągu)
  3. Adam Ponachajba (Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej PSG w Huwnikach)
    Paweł Strykowski (17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana)
  4. JAKUB SILEWICZ (WOJSKO POLSKIE)
  5. Mateusz Kaczmarczyk (OSP Klon)
  6. Krzysztof Kurek (RKSW PUNCHER Radom, KPP Sochaczew)
  7. Damian Kaczyk (OSP Rudna)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Damian Miszczak (12 Brygada Zmechanizowana w Szczecinie)
  2. Piotr Czosnyka (WKS Desant)
  3. MICHAŁ DYKOWSKI (PSP w Płocku)
    Mariusz Cielepa (KMP Zielona Góra)
  4. Tobiasz Kubiszyn (KP PSP Lubaczów)
  5. Kamil Mykita (KSP Warszawa)
  6. Krzysztof Stefaniuk (Jednostka Wojskowa Komandosów - Lubliniec)
  7. Łukasz Szczodruch (14 Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Radosław Paczuski (OSP Warszawa Radość)
  2. Leszek Wojciechowski (KM PSP Zielona Góra)
  3. Michał Jankowski (KPP Sierpc)
    Łukasz Jopek (KM PSP m.st. Warszawy, RKSW PUNCHER)
  4. Dominik Szczodruch (PSP Suwałki)
  5. Szymon Duszka (PSG Kraków - Balice)
  6. Karol Mikielski (OSP Suwałki)
  7. Łukasz Głąbiński (Komisariat V Policji Kraków)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (OSP RW w Elblągu)
  2. Alan Biały (OSP Racławówka)
  3. Mateusz Chmiel (OSP Racławówka)
    Daniel Grzyb (KSP Warszawa)
  4. Mateusz Będzieszak (17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana)
  5. Artur Kurek (RKSW Puncher Radom, KMP Radom)
  6. Michał Makuch (KP PSP Myszków)
  7. Adrian Łbik (BOR)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Michalik (SG Karpacki Ośrodek Wsparcia w Nowym Sączu)
  2. Łukasz Milczarek (KMP Siemianowice Śląskie)
  3. Konrad Furmanek (OSP Łowyń)
    Łukasz Rapacz (WKS Desant)
  4. Paweł Wyrobiej (WKS Desant)
  5. Michał Budych (OSP Mokrzec)
  6. Adrian Pawłowski (42 Baza Szkolenia Lotniczego w Radomiu, RKSW PUNCHER)
  7. Bartosz Dyła (OSP Gomulin)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Kacper Narloch (12 Brygada Zmechanizowana w Szczecinie)
  2. Marcin Krok (KMP NOWY SĄCZ)
  3. Tomasz Adamus (KPP Starachowice)
    Rafał Karcz (Straż Miejska Wejherowo)
  4. Szymon Pezda (18 Batalion Desantowo-Szturmowy Bielsko-Biała)
  5. Bartosz Fechner (OSP Radgoszcz)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. PAULINA BIEĆ (KMP WROCŁAW)
  2. Katarzyna Górska (KMP Radom)
  3. Joanna Pietras-Mięsak (KPP Siemiatycze)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. MARTA WALICZEK (KWP KATOWICE)
  2. Katarzyna Mizera (Straż Graniczna)
  3. Joanna Różańska (OSP Warszawa Radość)
    Marta Kostrzewa (Straż Miejska Łódź)
  4. Sylwia Antczak (OSP Mokrzec)
  5. Emilia Fechner (OSP Mokrzec)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Anna Mały (Straż Miejska Katowice)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Marzena Szacoń (Nadbużański Oddział Straży Granicznej)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. ALBIN PUDLICKI (KMP LESZNO)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Tomasz Ślozowski (17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana)
  2. Tomasz Lubert (5 Lubuski Pułk Przeciwlotniczy)
  3. Sylwester Protas (Zakład Karny Włodawa)
    PIOTR JAREMA (KMP WROCŁAW)
  4. Bartłomiej Łazarczyk (KPP Skarżysko Kam.)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Hiki (Areszt Śledczy Nowa Sól)
  2. Łukasz Mentel (Straż Graniczna)
  3. Michał Nowicki (KS Wielkopolanin WŻW POZNAŃ)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Krzysztof Zdancewicz (15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP)
  2. Paweł Strykowski (17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana)
  3. Artur Zieliński (Areszt Śledczy w Elblągu)
    Damian Kaczyk (OSP Rudna)
  4. ADAM KŁYSZEJKO (KPP Świdnica KUSZA)
  5. Daniel Eustrat (KPP Włodawa)
  6. Radosław LEBDA (6 batalion powietrznodesantowy Gliwice)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Maślanka (SSR Płock)
  2. DAMIAN SZAFRAN (15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP)
  3. Dariusz Szczerbinski (KPP Będzin)
    Dawid Gostomski (Zakład Karny Malbork)
  4. MICHAŁ DYKOWSKI (PSP w Płocku)
  5. Bartosz Zielinski (KMP Mysłowice)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Przemyslaw Sułkowski (BOR)
  2. TOMASZ BAGROWSKI (CBŚ KGP Gorzów WLKP)
  3. Sławomir Rakowski (KP Dąbrowa Górnicza)
    Karol Ztęchły (WKS Desant)
  4. Aleksander Adamiak (Wojsko Polskie 1RWT SP)
  5. Marcin Sobieski (Straż Miejska Katowice)
  6. Leszek Wojciechowski (KM PSP Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Daniel Grzyb (KSP Warszawa)
  2. Mateusz Będzieszak (17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana)
  3. Adrian Durma (OSP RW w Elblągu)
    Tomasz Opiela (Straż Graniczna)
  4. Łukasz Pidanty (PSP ŻORY)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Bartosz Dyła (OSP Gomulin)
  2. Łukasz Milczarek (KMP Siemianowice Śląskie)
  3. Sławomir Gładysz (ABW Rzeszów)
    Grzegorz Kwiecień (KPP Starachowice)
  4. Adrian Kramarczyk (17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana)
  5. Łukasz Rapacz (WKS Desant)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Rafał Karcz (Straż Miejska Wejherowo)
  2. Szymon Pezda (18 Batalion Desantowo-Szturmowy Bielsko-Biała)
  3. Tomasz Adamus (KPP Starachowice)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. PAULINA BIEĆ (KMP WROCŁAW)
  2. Joanna Pietras-Mięsak (KPP Siemiatycze)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Angelika Sobala (OSP Gomulin)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. MARTA WALICZEK (KWP KATOWICE)
  2. Katarzyna Mizera (Straż Graniczna)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Anna Mały (Straż Miejska Katowice)
  2. Joanna Wacławik (OSP Mokrzec)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Marzena Szacoń (Nadbużański Oddział Straży Granicznej)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski (podsumowanie dwóch formuł)
MATEUSZ HIKI-(Areszt Śledczy Nowa Sól)
Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski (podsumowanie dwóch formuł)
MARTA WALICZEK-(KWP Katowice)
Najwszechstronniejszy zawodnik Mistrzostw Polski
MATEUSZ HIKI-(Areszt Śledczy Nowa Sól)
Najlepszy klub
Wielkopolska Brygada Zmechanizowana
KMP WROCŁAW
Areszt Śledczy Nowa Sól
Skład sędziowski
Sędzia główny – Jerzy Bassa
Sędzia sekretarz - Jarosław Sułkowski

PLANSZA A
Kierownik Planszy – Albin Pudlicki
Krzysztof Kacperski
Józef Mazurek
Waldemar Kaczmarczyk
Maciej Bajtel
Urszula Bassa

PLANSZA B
Kierownik Planszy – Ryszard Zawistowski
Cecylia Pudlicka
Marta Waliczek
Sylwester Protas
Dariusz Sajdak

NAJŁADNIEJSZA WALKA WIECZORU !!!
Walka pokazowa przedstawiająca jak piękną dyscypliną sportu jest kickboxing!!!
Jerzy Bassa & Krzysztof Kacperski
Walka zakończyła się wynikiem 2-1 dla JERZEGO BASSY
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL