Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki Mistrzostw Świata Kadetów i Juniorów Rimini 2014

06.09.2014
Wyniki Mistrzostw Świata Kadetów i Juniorów Rimini 2014

W dniach od 6 do 14 września we włoskiej miejscowości Rimini odbyły się Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów WAKO. Rywalizacja odbywała się w formułach: Full Contact, Low Kick, K-1, Kick Light, Point Fighting i Light Contact.
Prezentujemy długą listę medalistów z podziałem na formuły i kolor medalu.

Full Contact:

Brązowy medal:

-67 kg: Konrad Garncarczyk
-60 kg: Katarzyna Banewiat
-60 kg: Natalia Świderska
+60 kg: Karolina Lewalska
-56 kg: Klaudia Cichoń

Srebrny medal:
+81 kg: Karol Kaczmarek
-86 kg: Rafał Gąszczak
-60 kg: Kinga Szlachcic
-63.5 kg: Jakub Pokusa
-65 kg: Agata Piechowicz

Złoty Medal:
-91 kg: Aleksander Stawirej

K-1:
Brązowy medal:

-51 kg: Robert Siebyła
-60 kg: Ernest Kisiel
-54 kg: Mariusz Lach
-63.5 kg: Marcin Borecki
-67 kg: Bartosz Zając
-71 kg: Adam Gielata
-56 kg: Paulina Saczuk
-57 kg: Krystian Bernatowicz

Srebrny medal:
-57 kg: Mikołaj Kopaniszyn
-67 kg: Kacper Muszyński
-75 kg: Filip Adamiok
-52 kg: Patrycja Pamuła

Złoty medal:
+81 kg: Jakub Jaskuła
-56 kg: Ewa Pietrzykowski
-81 kg: Kacper Frątczak

Kick Light:
Brązowy medal:
-42 kg: Martin Konecki
-60 kg: Sylwia Bancer
-69 kg: Miłosz Fluder
-70 kg: Martyna Dzięciołowska
-70 kg: Karolina Mychlewicz

Srebrny medal:
-52 kg: Hubert Łaniewski
-57 kg: Mateusz Dymek
+69 kg: Kacper Dąbrowski
-65 kg: Klara Piątek
-57 kg: Rafał Sytek

Złoty medal:

+69 kg: Michał Adamek
-65 kg: Jolanta Cichoń
-79 kk: Patryk Muller
-84 kg: Robert Wroński
+94 kg: Jakub Dąbrowski

Light Contact:
Brązowy medal:
+69 kg: Kacper Dąbrowski
+69 kg: Michał Adamek

Srebrny medal:
-65 kg: Klara Piętak
+94 kg: Jakub Dąbrowski

Low Kick:
Brązowy medal:
-60 kg: Piotr Kruszyński
-60 kg: Krzysztof Manecki
-48 kg: Aleksandra Rosłon
-51 kg: Dariusz Wasilewski
-60 kg: Hubert Ulikowski
-48 kg: Dagmara Tchorek
-52 kg: Ewelina Nowosielska

Złoty medal:
-67 kg: Jakub Filipek
-60 kg: Dominika Gleisner

Point Fighting:
Brązowy medal:

-32 kg: Martyna Pawlikowska
-37 kg: Oliwia Rucińska
-50 kg: Justyna Rosłon
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL