Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki Pucharu Polski Low kick Kobyłka 20-21.09.2014 r.

20.09.2014
Podsumowanie kategorii wagowych Pucharu Polski Seniorów Kickboxing Low-kick Kobyłka 20-21.09.2014






-51

SENIORZY


1m bez obsady



2m




3m




3m









-54





1m bez obsady



2m




3m




3m









-57





1m Mańkowski Dawid (PALESTRA Warszawa)



2m Słoń Sebastian (SKKB Kielce)



3m Przekurat Tomasz (GOLDEN DRAGON Bydgoszcz)



3m









-60





1m Królik Michał (PACO Katowice)



2m Ułasiuk Robert (TKKF Siedleckie)



3m




3m









-63,5





1m Jankowski Eliasz TKKF OLIMP Legnica



2m Lodzik Jan (LKSW TAJFUN Legionowo)



3m Zarzecki Hubert (GOLDEN DRAGON Bydgoszcz)



3m









-67





1m Garbaczewski Maciej (TKKF Ognisko Siedleckie)
3

2m Grzegorzewski Maciej (HUMAN Białystok)
2

3m Bemben Michał (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
1

3m Garbaczewski Roger (TKKF Ognisko Siedleckie)
1






-71





1m Bieniaś Filip (Nowotarski Klub Sportowy HOŁY TEAM)
3

2m Marciszewski Marcin (TKKF Ognisko Siedleckie)
2

3m Dajcz Daniel (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
1

3m Baradyn Artur (HUMAN Białystok)
1






-75





1m Wroński Jerzy (PALESTRA Warszawa)
3

2m Gromadzki Tomasz PACO TEAM Katowice
2

3m Hornik Krzysztof (Nowotarski Klub Sportowy HOŁY TEAM)
1

3m

1






-81





1m Ruta Kamil (MKS WICHER Kobyłka)
3

2m Nowak Piotr (PACO Katowice)
2

3m

1

3m

1






-86





1m Jereczek Mateusz (REBELIA Kartuzy)
3

2m Gwizdała Maciej (GOLDEN DRAGON Bydgoszcz)
2

3m

1

3m

1






-91





1m Zaborowski Patryk (DUET Gdańsk)
3

2m Abootd Al-Hassani Adam (Nowotarski Klub Sportowy HOŁY TEAM)
2

3m

1

3m

1






+94





1m Bizewski Artur (REBELIA Kartuzy)
3

2m Paryż Mariusz (PALESTRA Warszawa)
2

3m

1

3m

1



SENIORKI

-48





1m bez obsady



2m




3m




3m









-52





1m Walkiewicz Joanna (SKKB Kielce)
3

2m Witkowska Monika (PACO Katoeice)
2

3m

1

3m

1






-56





1m Saczuk Paulina (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
3

2m Bednarowicz Gabriela (SKKB Kielce)
2

3m Raszewska Paulina (PALESTRA Warszawa)
1

3m

1






-60





1m bez obsady
3

2m

2

3m

1

3m

1






-65





1m bez obsady



2m




3m




3m









-70





1m Jaworska Katarzyna (PACO Katowice)



2m Dzięciołowska Martyna (MKS WICHER Kobyłka)



3m




3m









+70





1m bez obsady



2m




3m




3m























Wystartowało : 28 zawodników



7 zawodniczek


z 14 klubów














Skład sędziowski :



1 Krzysztof Żychliński - sędzia główny



2 Krzysztof Kacperski



3 Ryszard Zawistowski



4 Tomasz Bałdyga



5 Marta Zdziarska



6 Grzegorz Engel - sędzia wagowy


Najlepszy zawodnik:
Maciej Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie)
Najlepsza zawodniczka
Paulina Saczuk(Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)







Załączone pliki
- PP Kobyłka_20-21.09.2014
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL