Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Liga K1 Battle of Warriors_Skotniki 27.09.2014

27.09.2014
Nr walki
Kat.
Wagowa
Kat.
Wiekowa
Narożnik
Czerwony
Narożnik
Niebieski
Wynik
walki
1
-63,5
Senior
Boroń Aleksander
Octagon Team Żory
Kuźniar Bartłomiej
NKSW Hoły Team
3 – 0
2
-63,5
Senior
Niedziela Radosław
Octagon Team Żory
Krawczyk Michał
Fight Team Kraków
3 – 0
3
-70
Senior
Kowalska Agata
Paco Team Katowice
Żytkowicz Izabela
Halny Nowy Sącz
- WO
4
-57
Senior
Maniecka Aleksandra
Octagon Team Kraków
Witkowska Monika
Paco Team Katowice
2 – 1
5
-60
Junior
Salamon Artur
Octagon team Żory
Wilk Patryk
Fight Team Kraków
3 – 0
6
-67
Junior
Brzeźniak Cyprian
OKK Oświęcim
Saltarski Mateusz
Octagon Tea,m Żory
3 – 0
7
-67
Junior
Kozera Mikołaj
Fight Team Kraków
Głowacki Aleks
KSW Start Częstochowa
0 – 3
8
-71
Junior
Pawlak Przemysław
Halny Nowy Sącz
Prus Krzysztof
Octagon Team Żory
3 – 0
9
-71
Junior
Wajda Kamil
Halny Nowy Sącz
Szymanek Kamil
KSW Start Częstochowa
0 – 3
10
-75
Junior
Witkowski Przemysław
Paco Team Katowice
Kubis Karol
ASW Fighter Mogilany
3 – 0
11
-75
Junior
Scąber Mateusz
OKK Oświęcim
Skoczeń Tomasz
Halny Nowy Sacz
0 – 3
12
-67
Senior
Krauzowicz Adrian
NKSW Hoły Team
Skoczeń Michał
Halny Nowy Sącz
3 – 0
13
-63,5
Junior
Nowak Krystian
Octagon Team Żory
Banaś Adrian
Halny Nowy Sącz
0 – 3
14
-71
Senior
Szymański Mateusz
Ring Kraków
Wolny Karol
Octagon Team Żory
0 – 3
15
-81
Senior
Sokół Piotr
Ring Kraków
Hornik Krzysztof
NKSW Hoły Team
RSC 2-
16
-71
Senior
Salachna Szymon
Beskid Dragon
Maślikiewicz Grzegorz
Octagon Team Żory
AB 1-
17
-71
Senior
Czopek Wiktor
OKK Oświęcim
Mardyła Grzegorz
Halny Nowy Sącz
0 – 3
18
-71
Senior
Motak Michał
Halny Nowy Sącz
Zarychta Patryk
Octagon Team Żory
0 – 3
19
-75
Senior
Rąba Paweł
OKK Oświęcim
Domalik Bartłomiej
Jarosz Fight Club
2 – 1
20
-75
Senior
Szklarz Mateusz
Octagon Team Żory
Gajewski Michał
KO Gym
0 – 3
21
-71
Junior
Culibaly Sidiki
Octagon Team Kraków
Pawlak Przemysław
Halny Nowy Sącz

0 – 3
22
-81
Senior
Guzik Bartłomiej
CSE Sparta Kraków
Adamski Sebastian
Paco Team Katowice
1 – 2
23
-81
Senior
Malicki Marcin
KSW Start Częstochowa
Tokarz Grzegorz
Halny Nowy Sącz
3 – 0
24
-81
Senior
Sokołowski Tomasz
KSW Start Częstochowa
Kardaś Artur
niezrzeszony
3 – 0
25
-63
Open
Kiełbasa Jarosław
Halny Nowy Sącz
Miłoń Arkadiusz
OKK Oświęcim
0 – 3

Kwalifikacja drużynowa:
1. HALNY Nowy Sącvz
2. OCTAGON Team Żory
3. KSW START Częstochowa

Najlepszy Junior: PAWLAK Przemysław – HALNY Nowy Sącz
Najlepszy Senior: MARDYŁA Grzegorz – HALNY Nowy Sącz

Sędziowie:
Mazurek Józef- sędzia główny

Kaczmarczyk Waldemar
Bajtel Maciej
Sajdak Dariusz
Jagielski Sebastian
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL