Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Turniej Pierwszego Kroku Kick Light kadetów, juniorów i seniorów_10-12.10.14 - Ożarów Mazowiecki

10.10.2014
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Damian Soczewka (UKS Sanda Plock)
  2. Dominik Marek (Beskid Dragon)
  3. Przemysław Konieczny (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Grzegorz Rotuski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Piotr Engelman (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Cezary Miklas (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Krzysztof Jóźwik (Alien Kick Łódź)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Łukasz Kulma (KO Team Otwock)
  2. Piotr Święch (KO Team Otwock)
  3. Patryk Bartniczuk (TKKF Siedlce)
    Łukasz Jakubczyk (Alien Kick Łódź)
  4. JAKUB CHRISTOW (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Igor Skrzyszowski (KO Team Otwock)
  2. Sebastian Jakubowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Adriana Marczewska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Monika Małecka (Palestra Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Patryk Pichor (SSW Husarz)
  2. Bartosz Adamik (Alien Kick Łódź)
  3. Damian Zimny (Klub Taekwondo Karate Sochaczew)
    Bartłomiej Marczak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Sebastian Tokarski (Palestra Warszawa)
  2. Piotr Kulesza (Palestra Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Adrian Korneta (Alien Kick Łódź)
  2. Jakub Sieradzan (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Paweł Leszczyński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Kacper Korus (SSW Husarz)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Michał Rostkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. FILIP GROCHOWSKI (KT Legia)
  3. Dominik Suszek (KO Team Otwock)
    Michał Łyszkowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Adrian Kujawa (Palestra Warszawa)
  5. Krystian Cichosz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Angelika Gabrysiak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jarosław Michalik (Beskid Dragon)
  2. Michał Frątczak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Dorian Wilkoński (UKS GEDEON PŁOCK)
    Mateusz Kucharski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Rafał Sobczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Rzepka Patryk (Zamek Kurzętnik)
  2. Stanisław Domowicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Bartek Cegielski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Tomasz Gawenda (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Patryk Mielniczuk (SSW Husarz)
  5. Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Patryk Błachnio (UKS GEDEON PŁOCK)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Adrian Makowicz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Eryk Bręczewski (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  2. Mateusz Kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  3. Jakub Kowalczyk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Mateusz Kopczyński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. PAULINA RADZIMIERSKA (KT Legia)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Patryk Możdżyński (Towarzystwo Sportowe Our Team)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
KO Team Otwock
Skład sędziowski
Sędzia główny: Zawistowski Ryszard

Kierownicy plansz:
Kacperski Krzysztof
Hajducki Waldemar
Kutyła Mirosław

Sędziowie: Wielgosz Waldemar, Sułkowski Jarosław, Sułkowski Przemysław, Stachera Andrzej, Zdziarska Marta,
Żychliński Krzysztof, Różalski Zygmunt, Wrzosek Marcin, Bałdyga Tomasz, Bogdanowicz Rafał, Michalski Piotr.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL