Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

MP w Kickboxingu Seniorów, PP Juniorów w Kick Light_10-12.10.2014 - Ożarów Mazowiecki

10.10.2014
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Artur Bizewski (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Patryk Zaborowski (Klub Duet Gdańsk)
  2. Leszek Jobs (Zamek Kurzętnik)
  3. Patryk Kamiński (GKS Champion Gdańsk)
    Damian Kosiorek (WKS SFINKS Węgrów)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Mateusz Jereczek (KKK Rebelia Kartuzy)
  2. Cyprian Grzęda (TKKF Siedlce)
  3. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Kuba Górecki (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Jacek Muszyński (AZS Politechnika Warszawska)
  5. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
  6. Łukasz Dzienis (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Patryk Muller (Klub Duet Gdańsk)
  2. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  3. Witold Lisek (AKS NIWKA Sosnowiec)
    Mikolaj Krause (KKK Rebelia Kartuzy)
  4. Bartłomiej Guzik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  5. Marcin Łuczyszyn (KS Pogoń Mogilno)
  6. Jakub Bartnik (KS X FIGHT Piaseczno)
  7. Jacek Pawłowicz (GKS Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Lech Rosiński (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Kacper Remiszewski (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
    Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Marcin Kaleński (Palestra Warszawa)
  5. Robert Kucza (KS X FIGHT Piaseczno)
  6. Mateusz Łukasiak (UKS Power Siedlce)
  7. Przemysław Pilip (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Jerzy Wroński (Palestra Warszawa)
  2. Łukasz Przekaza (UKS Power Siedlce)
  3. Kacper Rychlikowski (SKF Boksing Zielona Góra)
    Grzegorz Mardyła (Halny Nowy Sącz)
  4. Tomasz Krakowski (GKS Champion Gdańsk)
  5. Adam Daniel (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Mateusz Kowalski (GKS Champion Gdańsk)
  7. Mateusz Nowak (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Siedlce)
  2. Maciej Garbaczewski (TKKF Siedlce)
  3. Krzysztof Kiszka (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Jacek Rzepecki (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  5. Tomasz Ludwicki (Semiramida Pułtusk)
  6. Szymon Salachna (Beskid Dragon)
  7. Hubert Rusin (Towarzystwo Sportowe Our Team)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
  2. Mateusz Niżejewski (LKSW Pomorze)
  3. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
    Paweł Bors (ŁKS Łódź Boks)
  4. Mateusz Mazurek (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Marcin Nasiadko (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Paweł Szmyd (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Paweł Dąbrowski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
    Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
  4. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Marzena Przydatek (ŁKS Łódź Boks)
  2. Anna Chrobot (KS X FIGHT Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Martyna Dzięciołowska (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Natalia Pilacka (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  2. Ewa Kołaczyńska (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
    Joanna Węsiora (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Frankowska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Aleksandra Kłosowska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Małgorzata Adamczyk (ŁKS Łódź Boks)
  4. Kamila Hermanowska (Klub Sportowy NADSTAL)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Dorota Godzina (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Klara Kleczkowska (KT Legia)
  3. Ewelina Nowosielska (Semiramida Pułtusk)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
    Katarzyna Kalka (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  4. Katarzyna Mańke (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  5. Ilona Puszczykowska (KS Pogoń Mogilno)
  6. Anna Knobel (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  7. Patrycja Stasiak (ŁKS Łódź Boks)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy junior: Sitek Rafał
Najlepszy senior: Wroński Jerzy
Najlepsza seniorka: Kędzierska Monika
Najlepszy klub
KS X FIGHT Piaseczno
Skład sędziowski
Sędzia główny: Zawistowski Ryszard

Kierownicy plansz:
Kacperski Krzysztof
Hajducki Waldemar
Kutyła Mirosław

Sędziowie: Wielgosz Waldemar, Sułkowski Jarosław, Sułkowski Przemysław, Stachera Andrzej, Zdziarska Marta,
Żychliński Krzysztof, Różalski Zygmunt, Wrzosek Marcin, Bałdyga Tomasz, Bogdanowicz Rafał, Michalski Piotr.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL