Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

II Ogólnopolska Liga B-Fight OrientalRules , K-1 i Low-kick Seniorów i Juniorów 19.10.2014 r – Pomiechówek

19.10.2014
II Ogólnopolska Liga B-Fight Oriental Rules , K-1 i Low-kick Seniorów i Juniorów 19.10.2014 r – Pomiechówek

Seniorka K-1 , 63,5 Kg
1 . Reszel Ewa Hunter Gym Bydgoszcz - 3:0
2. Kukieła Natalia Hunter Gym Bydgoszcz

Seniorka K-1 , 57,0 KG
  1. Cora Anna Fight Knurów - 3:0
  2. Celmer Dorota Hunter Gym Bydgoszcz
Senior L-K , 86,0 KG
1. Leszczyński Łukasz KSW Włocławek -3:0
2. Skorupka Artur HunterGym Bydgoszcz

Junior K-1 , 63,5 KG
1. Słupek Daniel Hunter Gym Bydgoszc- 3:0
2. Krzyżaniak Kamil Hunter Gym Bydgoszcz

SeniorK-1 , 63,5 KG
1. Rokicki Mateusz Borila Olsztyn - 3:0
2.Jelinowski Grzegorz Hunter Gym Bydgoszcz

Senior K-1 , 63,5 KG
1. Klepacz Bartłomiej Hunter Gym Bydgoszcz - K-O-2
2. Wołyński Maciej Borila Olsztyn

Senior L-K , 71,0 KG
1. Żelazko Szymon Hunter Gym Bydgoszcz – 3:0
2.Wasiak Adrian NKSW BASTION

Senior L-K , 71,0 kG
1. Kułak Waldemar HunterGym Bydgoszcz- DISQ-1
2. Micigolski Tomasz KSW Włocławek

Senior K-1 , 81,0 KG
1. Dykowski Michał KSW Włocławek - DISQ-2
2. Kowalski Michal Hunter Gym Bydgoszcz

Senior K-1 , 81,0 KG
1. Walczak Dawid Hunter Gym Bydgoszcz – 3:0
2. Płaszajczak Andrzej Hunter Gym Bydgoszcz

Senior K-1 , 71,0 KG
1. Kalicki Aleksander Politechnika w-wa – 3:0
2. Szulc Adrian Hunter Gym Bydgoszcz

Senior K-1 , 63,5 KG
1. Słupek Daniel Hunter Gym Bydgoszcz - 3:0
2. Jaskulski Oliwier Hunter Gym Bydgoszcz

Sędzia Główny - Zygmunt Różalski,
Sędzia Marcin Wrzosek,
Sędzia Andrzej Stachera.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL