Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Full Contact_08-09.11.2014 - Brzeziny

08.11.2014
full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg
  1. Oskar Skupień (KS Zietek Team Brzeziny)
  2. Szymon Rachwalak (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
  3. Tomasz Koniarski (ŁKS Łódź Boks)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -91kg
  1. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Paweł Mularczyk (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  3. Pawel Sitek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
    Kamil Laskowski (KS X FIGHT Piaseczno)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg
  1. Adam Kosberk (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  2. Kamil Sołtys (UKS Barbakan Kraków)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg
  1. Mariusz Lipinski (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)
  2. Jakub Bartnik (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
  1. Michał Ciach (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  2. Przemysław Binienda (KS POLONIA Leszno 1912)
  3. Paweł Wojtasiewicz (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Szymon Salachna (Beskid Dragon)
  4. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  5. Mateusz Matuszak (Towarzysztwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  6. Krzysztof Kaczmarek (K. S. PROSNA Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
  1. Pawel Rąba (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)
  2. Wiktor Czopek (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)
  3. Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    MICHAŁ BĄCZYK (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  4. Konrad Furmaniak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  5. Adrian Mielczarek (K. S. PROSNA Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
  1. Bartłomiej Tarnowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Michał Muszyński (KS Zietek Team Brzeziny)
  3. Paweł Słowik (UKS Barbakan Kraków)
    Adam Rajczak (KS X FIGHT Piaseczno)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
  1. Bartosz Fechner (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  2. Łukasz Pomieciński (Towarzysztwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  3. Mateusz Tyszkiewicz (KS POLONIA Leszno 1912)
    Paweł Bors (ŁKS Łódź Boks)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg
  1. Arkadiusz Drohomirecki (Beskid Dragon)
  2. Dominik Nowak (ŁKS Łódź Boks)
  3. Bartłomiej Więcław (KS Zietek Team Brzeziny)
    Aleksander Karwatka (KS POLONIA Leszno 1912)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -57kg
  1. Robert Niedźwiedzki (KS Zietek Team Brzeziny)
  2. Arkadiusz Miłoń (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg
  1. Katarzyna Posiadała (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -56kg
  1. Katarzyna Bedra (Zamek Kurzętnik)
  2. Karolina Woźna (K. S. PROSNA Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg
  1. Agnieszka Chmielewska (KS X FIGHT Piaseczno)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik – Robert Niedźwiedzki – KS Zietek Team Brzeziny
Najlepsza zawodniczka – Bedra Katarzyna – Zamek Kurzętnik
Najlepszy klub
MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
Skład sędziowski
Sędzia główny - ALBIN PUDLICKI
Sędzia punktowy i sekretarz - Jarosław Sułkowski
Waldemar Hajducki
Cecylia Pudlicka
Marek Saganek
Jarosław Biernacki
Robert Olewicki
Anna Wiśniewska
Małgorzata Dobryń

Delegat PZKB-Gerard Ździarski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL