Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Wyniki Mistrzostw Polski Full Contact Młodzieżowców. Wysocko Małe, 27-29.09.2013

27.09.2013




















Komunikat Końcowy zawodów Polskiego Związku  Kickboxingu

























Nazwa zawodów:MISTRZOSTWA POLSKI FULLCONTACT MŁODZIEŻOWCÓW







Miejsce:

WYSOCKO MAŁE













Termin:

2013.09.27-29













Organizator:
POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU



 




Ilość klubów biorących udział w zawodach:

26










Ilość zawodników biorących udział w zawodach:

70










Skład Komisji Sędziowskiej

















RYSZARD ZAWISTOWSKI













KIEROWNIK RINGUWALDEMAR HAJDUCKI 
















CECYLIA PUDLICKA
















BEATA SĘKOWSKA
















JAROSŁAW SULKOWSKI
















JACEK ŚLIWKA













SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW 



ALBIN PUDLICKI








LEKARZ  ZAWODÓW

CHLEBOŚ PRZEMYSŁAW




















Wyniki: FULLCONTACT MŁODZIEŻOWIEC
































kategoria  wagowa51 KG-M
kategoria  wagowa63,5 KG-M







ilość startujących0
ilość startujących4







1.


1.KRYSTIAN SZYSZKALZS POPRAWA SIEDLIKÓW





2.


2.PRZEMYSŁAW DOBIAŁACZERWONY SMOK POZNAŃ





3.


3.KAMIL ROGALALZS POPRAWA SIEDLIKÓW










KRYSTIAN DYDYŃSKIZIĘTEK TEAM BRZEZINY






kategoria  wagowa54 KG-M
kategoria  wagowa67 KG-M







ilość startujących0
ilość startujących4







1.


1.KAJETAN KIRSTEINCZERWONY SMOK POZNAŃ





2.


2.ADAM RAJCZAKX FIGHT PIASECZNO







3.


3.MATEUSZ TYSZKIEWICZKS POLONIA 1912 LESZNO










ROBERT SZYMAŃSKILZS TARCHOLANKA


kategoria  wagowa57 KG-M
kategoria  wagowa71 KG-M
 
ilość startujących4
ilość startujących8


1.MARCIN NASIADKOX FIGHT PIASECZNO
1.PATRYK SZPERABOKSING ZIELONA GÓRA






2.ROBERT NIEDŹWIEDZKIZIĘTEK TEAM BRZEZINY2.DANIEL DAJCZTOM CENTER







3.RAFAŁ MIKUSBeskid Dragon3.ALEKSANDER BIŃKOWSKIPUNCHER RADOM








ARTIOM POGREBNOI,,KNOCKOUT’’  ZIELONA GÓRA
SZYMON SALACHNABESKID DRAGON







kategoria  wagowa60 KG-M
kategoria  wagowa75 KG-M







ilość startujących2
ilość startujących8







1.ARKADIUSZ DROHOMIRECKIBeskid Dragon
1.ROBERT KRASOŃTOM CENTER







2.BARTŁOMIEJ WIĘCŁAWZIĘTEK TEAM BRZEZINY2.PRZEMYSŁAW BINIENDAPOLONIA LESZNO 1912






3.


3.PRZEMYSŁAW PILIPKNOCKAUT ZIELONA GÓRA










MATEUSZ BĘDZIESZAKLZS TARCHOLANKA
































































kategoria  wagowa81 KG-M
kategoria  wagowa56 KG-K







ilość startujących8
ilość startujących3







1.ADRIAN KOWALKOWSKIX FIGHT PIASECZNO
1.KAROLINA GLEISNERBOXING ZIELONA GÓRA






2.SĘDZIAK MICHAŁGWARDIA ZIELONA GÓRA2.MARTA PRAJSNERLZS POPRAWA SIEDLIKÓW





3.MARCIN FRĄSZCZAKLZS POPRAWA SIEDLIKÓW3.KLAUDIA WÓJCIKORIENT CZĘSTOCHOWA







ROBERT OLEKLZS POPRAWA SIEDLIKÓW


























kategoria  wagowa86 KG-M
kategoria  wagowa60 KG-K







ilość startujących5
ilość startujących4







1.KACPER FRĄTCZAKKNOCKOUT ZIELONA GÓRA1.MONIKA KĘDZIERSKACSE SPARTA KRAKÓW






2.BARTŁOMIEJ WYDRAALIEN ŁÓDŹ
2.AGNIESZKA HORBATIUKKS ORIENT







3.ARTUR KULAKS ORIENT CZĘSTOCHOWA3.AGNIESZKA KULIGCHAMPION GDAŃSK








KAMIL LASKOWSKIX FIGHT PIASECZNO

KATARZYNA PODSIADAŁASiedlecki Klub Sportowy Gladiator

























kategoria  wagowa91 KG-M
kategoria  wagowa65 KG-K







ilość startujących2
ilość startujących5







1.DANIEL PŁONKAFIGHT CLUB RZESZÓW1.WANESSA NOGAJPROSNA KALISZ







2.MICHAŁ JANICKIPROSNA KALISZ
2.EMILIA CZERWIŃSKAGWARDIA ZIELONA GÓRA





3.


3.KAMILA BEREKCHAMPION GDAŃSK












JOANNA PRZYWŁÓCKAGKS CHAMPION


























kategoria  wagowa+91 KG-M
kategoria  wagowa70 KG-K







ilość startujących5
ilość startujących3







1.JAKUB KOZERAZKS GWARDIA
1.KINGA KYCIAZIĘTEK TEAM BRZEZINY






2.MATEUSZ ABRAMOWSKILZS POPRAWA SIEDLIKÓW2.AGNIESZKA OSIALPTS ŁUKÓW






3.SZYMON RACHWALAKZduńskowolski Klub Karate Kyokushin3.MARTYNA MOSSURKNOCKAUT ZIELONA GÓRA





TOMASZ KONIARSKI ŁKS ŁÓDŹ BOKS





























kategoria  wagowa48 KG-K
kategoria  wagowa+70 KG-K







ilość startujących1
ilość startujących2







1.EWA BULANDALUKS JAS-POL
1.ANNA MAKSIMPTS ŁUKÓW






2.


2.MARZENA PRZYDATEKKS ŁÓDŹ BOKS






3.


3.









































kategoria  wagowa52 KG-K













ilość startujących2













1.AGNIESZKA CHMIELEWSKAX FIGHT PIASECZNO










2.NIKOLETTA KLUCZNIKPROSNA KALISZ










3.


































NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU -KAJETAN KIRSTEIN-CZERWONY SMOK POZNAŃ











NAJLEPSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU -NOGAJ WANESSA KS PROSNA KALISZ











NAJLEPSZY KLUB NTURNIEJU - X FIGHT PIASECZNO








WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL