Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wako European Championships 2014 FC, LK, L-1_Bilbao (Hiszpania)

18.10.2014
Results
WAKO European Championships 2014 FC, LK, K1
Bilbao (ESP)

18.10.2014 - 26.10.2014

FC women +70kg
1 Boglarka Brunner Hungary
2 ANA BAJIC Croatia
3 Julie Oterholt Norway
3 ANNA KOLODZIEJSKA Poland

FC women -48kg
1 Yulia Staforkina Russian Federation
2 FLAVIA GASPERINI Italy
3 SEMIHA EMIR Turkey
3 Carol Coughlan Ireland

FC women -52kg
1 Hanne Lauslehto Finland
2 Irina Parakhina Russian Federation
3 Zuzana Gabova Slovakia
3 CLARISSA ODDI Italy

FC women -56kg
1 Armine Nersesian Russian Federation
2 Sandra Maskova Czech Republik
3 Veronika Petrikova Slovakia
3 Rosalind Wilson Great Britain

FC women -60kg
1 Thea Therese Naess Norway
2 Jenna Puurunen Finland
3 Lilia Sharapova Russian Federation
3 Lucia Cmarova Slovakia

FC women -65kg
1 Nicole Trimmel Austria
2 Kseniia Miroshnichenko Russian Federation
3 Jessica Schütte Germany
3 Katalin Konya Hungary

FC women -70kg
1 Birgit Reitan Oksnes Norway
2 Irina Gavrilova Russian Federation
3 Claudia Kiontke Germany
3 KAROLINA DZIEDZIC Poland


FC men +91kg
1 Andrei Batiaev Russian Federation
2 JAKUB KOZERA Poland
3 Ivan Tkachenko Ukraine
3 KUDRET UZUNDIZ Turkey

FC men -51kg
1 Aleksey Trifonov Russian Federation
2 WOJCIECH PERYT Poland
3 SEDAT DEMIR Turkey

FC men -54kg
1 Ilnaz Sayfullin Russian Federation
2 Sahand Lahafdoozian Norway
3 MARCO VILLIO ATZORI Italy
3 Saul Tejada Spain

FC men -57kg
1 Johannes Wolf Germany
2 DANIELE PANETTA Italy
3 Astemir Borsov Russian Federation
3 Michael Whelan Ireland

FC men -60kg
1 Vasilii Zaitsev Russian Federation
2 ABDULLAH KONDI Turkey
3 Ramil Agabekov Ukraine
3 David Zold Slovakia

FC men -63,5kg
1 Gabor Gorbics Hungary
2 Milton Barrios Galarreta Norway
3 Kian Golpira Germany
3 Ramazan Razakov Russian Federation

FC men -67kg
1 Maksim Prokofev Russian Federation
2 Nickolaj Christensen Denmark
3 MATTEO CALZUOLA Italy
3 LECLERCQ DIETER France

FC men -71kg
1 Echis Saryglar Russian Federation
2 Artem Makohonenko Ukraine
3 HUSNU SARI Turkey
3 HRISTO HRISTOV Bulgaria

FC men -75kg
1 Iusup Magomedbekov Russian Federation
2 Zoltan Laszak Hungary
3 Raymond Straume Norway
3 Sascha Schuchardt Germany

FC men -81kg
1 GABRIELE CASELLA Italy
2 Viktor Fröhlich Germany
3 Igor Prykhodko Ukraine
3 Kayrat Nurmaganbetov Russian Federation

FC men -86kg
1 SERDAR YIGIT EROGLU Turkey
2 CHIUMMIENTO NICOLAS France
3 Konstantin Filatov Germany
3 ARKADIUSZ DEMBINSKI Poland

FC men -91kg
1 Eugen Waigel Germany
2 Islam Mutaliev Russian Federation
3 Robert Paulsbyen Norway
3 IHYA OLCUCU Turkey

LK women +70kg
1 KAOUTAR SALAMAT France
2 NATALIJA SIMAC Croatia
3 MUKADDER BATIR Turkey
3 Ekaterina Ziablikova Russian Federation

LK women -48kg
1 JOANNA WALKIEWICZ Poland
2 ZELJANA PITESA Croatia
3 BINNUR SAKAL Turkey
3 VALENTINA CABRAS Italy

LK women -52kg
1 Anna Poskrebysheva Russian Federation
2 Maria Singh Finland
3 IZIDORA KOVACEVIC Croatia
3 Saida Bukvic Serbia

LK women -56kg
1 Oksana Shchetinina Russian Federation
2 IWONA NIERODA Poland
3 Dalia Ali Sweden
3 Ajla Lukaz Serbia

LK women -60kg
1 Fatima Bokova Russian Federation
2 MARTA WALICZEK Poland
3 Camilla Viksten Finland
3 MARIJA BODAC Croatia

LK women -65kg
1 MARIA DOMENICA MANDOLINI Italy
2 Teodora Manic Serbia
3 KUBRA AKBULUT Turkey
3 Olga Stavrova Russian Federation

LK women -70kg
1 HELENA JURISIC Croatia
2 Tijana Srdic Serbia
3 Diana Galina Russian Federation
3 Kata Boros Hungary

LK men +91kg
1 Ragim Aliev Russian Federation
2 YUAHENI MAKARAU Belarus
3 DINO BELOSEVIC Croatia
3 Alfonso Valcarcel Spain

LK men -51kg
1 Aiaal Mestnikov Russian Federation
2 GOKHAN ZORLU Turkey
3 VILSON DEMAJ Croatia

LK men -54kg
1 Armen Arutyunov Russian Federation
2 EMRE KARACA Turkey
3 IVAN SCIOLLA Italy
3 DIOGO SIMOES Portugal

LK men -57kg
1 Sergek Oorzhak Russian Federation
2 YUNIS GULTEKIN Turkey
3 JABA MEMISHISHI Georgia
3 YANIS GOUCEF France

LK men -60kg
1 Artem Zhigaylov Russian Federation
2 PEDRO SANTOS Portugal
3 ISMAIL OZAN UNLU Turkey
3 JULIEN COME France

LK men -63,5kg
1 Andoni Eglesias Spain
2 ELIASZ JANKOWSKI Poland
3 Ilya Afonin Russian Federation
3 SEMIR DELIC Bosnia and Herzegovina

LK men -67kg
1 Azamat Musin Russian Federation
2 ANDREI KHAMIONAK Belarus
3 Volodymyr Demchuk Ukraine
3 DINO TACI Croatia

LK men -71kg
1 Shamil Gasanbekov Russian Federation
2 EDOUARD BERNADOU France
3 RUSLAN MAMUTA Belarus
3 FRANCESCO VACCARO Italy

LK men -75kg
1 Khasan Khaliev Russian Federation
2 Stevan Dukic Serbia
3 ISMAIL UZUNER Turkey
3 DAVID MATOSEVIC Croatia

LK men -81kg
1 Angel Valdivieso Spain
2 Nikola Stosic Serbia
3 Aleksandr Drobinin Russian Federation
3 MARIAN MAKAVEEV Bulgaria

LK men -86kg
1 LUKA SIMIC Croatia
2 Igor Darmeshkin Russian Federation
3 Rain Ruuder Estonia
3 Andi Djurdjevic Serbia

LK men -91kg
1 Basir Abakarov Russian Federation
2 Nenad Pagonis Serbia
3 Edgar Sarkisian Ukraine
3 METIN YASAR Turkey

K1 women +70kg
1 PAULINA BIEC Poland
2 Aleksandra Koroleva Russian Federation
3 ADNA STAMBOLIC Bosnia and Herzegovina
3 GIZEM TEKIN Turkey

K1 women -48kg
1 FANNY RAMOS France
2 EDA GOKDOGAN Turkey
3 Fatima Zhagupova Russian Federation
3 ANA CANDEIAS Portugal

K1 women -52kg
1 YELIZ KOBLAY Turkey
2 Sanja Sucevic Serbia
3 Kristina Ismailova Russian Federation
3 PATRYCJA KRAWCZYK Poland

K1 women -56kg
1 Anzhela Takhirova Russian Federation
2 ALESIA KLIMAVETS Belarus
3 MALGORZATA DYMUS Poland
3 Erika Rinne Finland

K1 women -60kg
1 ALENA MURATAVA Belarus
2 Alfiya Ishtryakova Russian Federation
3 NILI BLOCK Israel
3 Milena Svonja Serbia

K1 women -65kg
1 CATERINA CURRO Italy
2 ANGELIQUE PITIOT France
3 Veronika Cmarova Slovakia
3 ROZA GUMIENNA Poland

K1 women -70kg
1 Lucie Mlejnkova Czech Republik
2 Aleksandra Krstic Serbia
3 Liubov Beliakova Russian Federation
3 HAVVANUR BILGIN Turkey

K1 men +91kg

1 Volodymyr Oliynyk Russian Federation
2 Sas¡a Polugic Serbia
3 NATO CVITAN Croatia
3 VALIANTSIN SLAVIKOUSKI Belarus

K1 men -51kg
1 Aleksey Spirin Russian Federation
2 AYCAN KAYA Turkey
3 JONATHAN CURCIO France
3 SIARHEI SKIBA Belarus

K1 men -54kg
1 Andrei Piliugin Russian Federation
2 AMINE ZITOUNI France
3 Leo Berreaute Spain
3 EMANUELE TETTI Italy

K1 men -57kg
1 Buvaisar Paskhaev Russian Federation
2 HALIT YIGITOGLU Turkey
3 PAWEL STAPNIEWSKI Poland
3 Ricardo Antonio Da Silva Co Great Britain

K1 men -60kg
1 Denis Andreev Russian Federation
2 EREN ALI AYDIN Turkey
3 GUILLAUME LORENZO France
3 KRZYSZTOF OLSZEWSKI Poland

K1 men -63,5kg
1 Viktor Mikhailov Russian Federation
2 YURY ZHUKOUSKI Belarus
3 LUCA DONADIO Italy
3 Asier Eglesias Spain

K1 men -67kg
1 Ilya Usachev Russian Federation
2 ALI CAKIR Turkey
3 MARIO KIRILOV Bulgaria
3 ARTUR ISAYANTS Belarus

K1 men -71kg
1 YAUHENI TSELITSA Belarus
2 ITAY GERSHON Israel
3 STOYAN KOPRIVLENSKI Bulgaria
3 Dimitrije Tadic Serbia

K1 men -75kg
1 Datsi Datsiev Russian Federation
2 DZMITRY BARANAU Belarus
3 ADEM BOZKURT Turkey
3 Ljubo Jalovi Serbia

K1 men -81kg
1 Miljan Vidovic Serbia
2 Laszlo Szabo Hungary
3 YORDAN YANKOV Bulgaria
3 Miki Ivanovski Macedonia

K1 men -86kg
1 KRISTIAN GEORGIEV Bulgaria
2 Aleksandr Dmitrenko Russian Federation
3 GOLOGAN ADRIAN Moldovia
3 Mesud Selimovis Bosnia and Herzegovina

K1 men -91kg
1 Sergej Maslobojev Lithuania
2 Petr Kares Czech Republik
3 PIOTR RAMANKEVICH Belarus
3 MATTIA FARAONI Italy

Załączone pliki
- results.pdf
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL