Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Oriental Rules Seniorów i Juniorów_Pomiechówek - 5-7.12.2014 r.

05.12.2014
oriental-rules / Senior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Posiadała (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)
  2. Joanna Pawlik (Kohorta Poznań)
oriental-rules / Senior [k] / -57kg
  1. Sylwia Juśkiewicz (UKS Shi-Kon Łódź)
  2. Judyta Niepogoda (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)
oriental-rules / Senior [k] / -54kg
  1. Magdalena Kasprzyk (Traget Muaythai Niepołomice)
oriental-rules / Senior [k] / -51kg
  1. Patrycja Gorzko (OCTAGON Team)
  2. Natalia Leciejewska (Kohorta Poznań)
  3. Hanna Gójwan (Corio Team Łódż)
    Magdalena Józak (SKF Boksing Zielona Góra)
oriental-rules / Senior [m] / -86kg
  1. Grzegorz Kanawka (CORPUS GYM GDAŃSK)
  2. Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)
  3. Michał Nowicki (KS Wielkopolanin Poznań)
    Jarosław Filipek (Palestra Warszawa)
oriental-rules / Senior [m] / -81kg
  1. Kamil Świrk (Corio Team Łódż)
  2. Rafał Kosiarski (GOTA akademia tańca i walki)
  3. Marek Kurowski (Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fghter - TKM)
oriental-rules / Senior [m] / -75kg
  1. Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
  2. Krzysztof Owczarek (OCTAGON Team)
  3. Mateusz Szklarz (OCTAGON Team)
oriental-rules / Senior [m] / -71kg
  1. Rafał Antończak (Corio Team Łódż)
  2. Przemysław Goss (UKS Shi-Kon Łódź)
  3. Tomasz Kliś (Corio Team Łódż)
    Paweł Harasim (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)
  4. Patryk Zarychta (OCTAGON Team)
  5. Grzegorz Maslikiewicz (OCTAGON Team)
  6. Karol Siwonia (OCTAGON Team)
oriental-rules / Senior [m] / -67kg
  1. Kamil Siemaszko (Kohorta Poznan)
  2. Łukasz Gawlik (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Wojciech Tomaszewski (Palestra Warszawa)
    Kamil Koperski (UKS Gedeon Płock)
  4. Adrian Makar (Niezrzeszony)
  5. Jakub Coner (Akademia Walki Częstochowa)
oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
  2. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
    Dawid Wysokiński (UKS Gedeon Płock)
  4. Wojciech Wnęk (Corio Team Łódż)
  5. Tomasz Sieklucki (UKS Gedeon Płock)
  6. Mateusz Gawlik (Zelowiam Top Team)
  7. Kamil Zyśkowski (Jinchuuriki Kaiser Sports Olsztyn)
oriental-rules / Senior [m] / -60kg
  1. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
  2. Aleksander Boroń (OCTAGON Team)
  3. Michał Domin (OCTAGON Team)
    Maciek Krowicki (Akademia Walki Częstochowa)
  4. Przemysław Kacieja ()
  5. Mateusz Cnotkowski (UKS Gedeon Płock)
oriental-rules / Senior [m] / -57kg
  1. Łukasz Kubiak (Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fghter - TKM)
  2. Mateusz Dederko (Akademia Walki Częstochowa)
  3. Rafał Sawerwain (Nak Muay Szczecin)
    Krystian Sawicki (UKS Gedeon Płock)
  4. Arkadiusz Osienienko (KO GYM ŚWIEBODZICE)
oriental-rules / Junior [k] / -75kg
  1. Magdalena Nowicka (KS Wielkopolanin Poznań)
oriental-rules / Junior [k] / -67kg
  1. Ewelina Paśka (Zelowian Top Team)
oriental-rules / Junior [k] / -54kg
  1. Dominika Filec (Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fghter - TKM)
  2. Sandra Bartkowska (CORPUS GYM GDAŃSK)
oriental-rules / Junior [m] / +81kg
  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
oriental-rules / Junior [m] / -75kg
  1. Konrad Delekta (Fight Gym Lublin)
  2. Mikołaj Sadowy (SMOK Toruń)
  3. Daniel Sosna (Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fghter - TKM)
oriental-rules / Junior [m] / -67kg
  1. Kacper Muszynski (Armia Polkowice)
  2. Tomasz Wierzchowski (UKS Gedeon Płock)
  3. Mateusz Gierczak (Zelowian Top Team)
    Piotr Rośniak (Zelowian Top Team)
oriental-rules / Junior [m] / -63.5kg
  1. Bartłomiej Matuszak (Armia Polkowice)
  2. Piotr Kruszyński (SMOK Toruń)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka junior-Dominika Filec- Rybnickie Centrum Walki Taekwon-do Fighter TKM
Najlepsza zawodniczka senior- Katarzyna Posiadała -Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Najlepszy zawodnik junior- Konrad Delecta -Fight Gym Lublin
Najlepszy zawodnik senior- Kamil Siemaszko-Kohorta Poznań
Najlepszy klub
Palestra Warszawa
Skład sędziowski
Sędzia główny- Krzysztof Żychliński
Janusz Wielgosz
Dariusz Matusik
Beata Sękowska
Zygmunt Różalski
Marcin Wrzosek
Sekretarz zawodów- Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL