Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP Kadetów Młodszych i Starszych,Weteranów, Puchar Polski Juniorów 21-23.03.2014r - Dobrzejewice

21.03.2014
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Jakub Dąbrowski (A&W Team Obrowo)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Patryk Wiśniewski (Towarzysztwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Kamil Połosak (KS X FIGHT)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Jacek Miszta (Dragon Starachowice)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Michał Lichodziejewski (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Mateusz Kowalski (GKS Champion Gdańsk)
  2. Miłosz Zych (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Jakub Imanow (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
    Dawid Kowalski (A&W Team Obrowo)
  4. Łukasz Paczkowski (A&W Team Obrowo)
  5. Mikołaj Sadowy (SMOK Toruń)
  6. Konrad Gazda (KO Team Otwock)
  7. Maciej Królik (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Łukasz Langa (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  3. Kamil Garncarczyk (LUKS JAS POL)
    Eryk Krawiecki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Bartosz Szachta (SMOK Toruń)
  5. Szymon Wróblewski (A&W Team Obrowo)
  6. Przemysław Piotrowski (MUKS Olimp Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Szczepan Sekuła (UKS Fenix Krzyżówka)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Denis Załęcki (SMOK Toruń)
  2. Wojciech Gendas (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Łukasz Pomieciński (Towarzysztwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
    Jurek Zambrzycki (SMOK Toruń)
  4. Krzysztof Kucharzyk (UKS Diament Pstrągowa)
  5. Krystian Rożkowicz (LUKS JAS POL)
  6. Wojciech Olejnik (UKS Fenix Krzyżówka)
  7. Aleksander Olczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Damian Śpiewak (Dragon Starachowice)
  2. Rafał Sitek (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
    Robert Laskosz (Gladiator Binczarowa)
  4. Damian Borowiec (SMOK Toruń)
  5. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  6. Michał Pomiecinski (Towarzysztwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  7. Piotr Kruszyński (SMOK Toruń)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Aneta Kaczmarczyk (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Małgorzata Wiktorowicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
    Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  2. Magdalena Rumińska (A&W Team Obrowo)
  3. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Sylwia Czernik (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Plock)
  2. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  3. Aleksandra Rosłon (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)
    Olimpia Podolska (GKS Champion Gdańsk)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy kadet młodszy: Chmielewski Dawid - Polonia Pasłęk
Najlepsza kadetka młodsza: Kowalkiewicz Martyna (Polonia Leszno)
Najlepszy kadet starszy: Dwórznik Kacper (Start Działdowo)
Najlepsza kadetka starsza: Cichoń Jolanta (Luks Jas Pol)
Najlepszy junior: Śpiewak Damian (Dragon Starachowice)
Najlepsza juniorka: Przysiężniak Kamila (UKS Dragon Gorzów W.)
Najlepszy klub
Najlepsza drużyna: Dragon Starachowice
Skład sędziowski
Mata A:
1. Wielgosz Janusz - licencja A
2. Pudlicka Cecylia - licencja A
3. Sułkowski Jarosław - licencja C
4. Mazurek Józef - licencja A
5. Dzięcioł Mieczysław - licencja B
6. Kutyła Mirosław - licencja C

Mata B
1. Hajducki Waldemar - licencja A
2. Pudlicki Albin - licencja A
3. Matusik Dariusz - licencja A
4. Sułkowski Przemysław - licencja C
5. Bassa Jerzy - licencja A
6. Wrzosek Marcin - licencja C
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL