Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP Młodzieżowców w Kick-Light, PP Juniorów w Kick-Light - Kiełpino

11.04.2014
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Patryk Matea (KKK Rebelia Kartuzy)
  2. Klaudiusz Pek (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Błażej Konkol (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Mikolaj Krause (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Robert Wroński (KKK Rebelia Kartuzy)
  2. Adam Kraszewski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Patryk Rosiak (LKSW Pomorze)
    Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Borys Brodowski (Klub Duet Gdańsk)
  2. Bartosz Gołoś (LKSW Pomorze)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Miłosz Zych (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Karol Hopa (KKK Rebelia Kartuzy)
  3. Patryk Hrycka (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Jakub Malinowski (UKS Power Siedlce)
  2. Eryk Krawiecki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Tomasz Pługów (KKK Rebelia Kartuzy)
    Rafał Bobkowski (KKK Rebelia Kartuzy)
  4. Adrian Bednarczyk (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Szymon Błażejczyk (LKSW Pomorze)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Rafał Sitek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Daniel Łaszkiewicz (Legion Głogów)
  3. Damian Bartmański (Legion Głogów)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Zuzanna Formela (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Weronika Pytlarz (Beskid Dragon)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Emilia Sender (Beskid Dragon)
  2. Joanna Rybińska (Legion Głogów)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Olimpia Podolska (GKS Champion Gdańsk)
  2. Aleksandra Rosłon (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik : Michał Mączka
Najlepszy klub
KKK Rebelia Kartuzy
Skład sędziowski
Sędzia główny: Ryszard Zawistowski
kierownik planszy: Janusz Wielgosz
sędziowie: Waldemar Hajducki
Zygmunt Różalski
Mieczysław Dzięcioł
Krzysztof Kuca
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL