Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP w Kickboxingu Seniorów, PP Juniorów w Kick Light_10-12.10.2014 - Ożarów Mazowiecki

10.10.2014
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Dariusz Rzeźnicki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Artur Stańczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Łukasz Winiecki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Patryk Rosiak (LKSW Pomorze)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Sobala (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Patryk Hrycka (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Patryk Lindenau (Palestra Warszawa)
    Dominik Bala (Legion Głogów)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Siedlce)
  2. Marcin Saramonowicz (Alien Kick Łódź)
  3. Krzysztof Kubaczka (Legion Głogów)
    Karol Piotrowski (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  4. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Adrian Szymanowski (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  2. Mateusz Ziętala (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Jakub Rychlikowski (SKF Boksing Zielona Góra)
    Eryk Oracz (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  4. Piotr Chrzęszczyk (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  5. Patryk Kiljan (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  6. Bartosz Walo (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Rafał Sitek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
  3. Dominik Nowak (ŁKS Łódź Boks)
    Oskar Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Kamil Walkiewicz (AKS NIWKA Sosnowiec)
  5. Mateusz Jagielski (A&W Team Obrowo)
  6. Marcin Stańkowski (Semiramida Pułtusk)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Karol Wójcik (AKS NIWKA Sosnowiec)
  3. Mariusz Lach (Legion Głogów)
    Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Patrycja Miszkiewicz (ŁKS Łódź Boks)
  2. Judyta Ekman (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Jarosława Wawrzyniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Aleksandra Cegielska (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  2. Anna Kozanecka (K. S. PROSNA Kalisz)
  3. Magdalena Werner (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Ewelina Nowosielska (Semiramida Pułtusk)
  3. Klaudia Salata (ŁKS Łódź Boks)
    Agnieszka Knop (AKS NIWKA Sosnowiec)
  4. Sandra Szczepanowska (TKKF Siedlce)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Plock)
  2. Kinga Mikołajczuk (TKKF Siedlce)
  3. Olimpia Podolska (GKS Champion Gdańsk)
    Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
  4. Dominika Kaczmarek (Alien Kick Łódź)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy junior: Sitek Rafał
Najlepszy senior: Wroński Jerzy
Najlepsza seniorka: Kędzierska Monika
Najlepszy klub
KS X FIGHT Piaseczno
Skład sędziowski
Sędzia główny: Zawistowski Ryszard

Kierownicy plansz:
Kacperski Krzysztof
Hajducki Waldemar
Kutyła Mirosław

Sędziowie: Wielgosz Waldemar, Sułkowski Jarosław, Sułkowski Przemysław, Stachera Andrzej, Zdziarska Marta,
Żychliński Krzysztof, Różalski Zygmunt, Wrzosek Marcin, Bałdyga Tomasz, Bogdanowicz Rafał, Michalski Piotr.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL