Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Sprawozdanie z Turnieju Pierwszego Kroku w K1/ Low-kick juniorów, seniorów_31.01.2015 - Pruszków

31.01.2015
Sprawozdanie z Turnieju Pierwszego Kroku w K1/ Low-kick juniorów, seniorów w Pruszkowie

W dniu 31.01.2015 w Pruszkowie odbył się Turniej Pierwszego Kroku w K1/ Low-kick juniorów, seniorów.
W turnieju wzięło udział 49 zawodników i zawodniczek.

Poniżej przedstawiam rezultaty stoczonych pojedynków:

Marcin Mosiński (Gorilla) vs Tomasz Surowiecki (TS Wisła Kraków) (1:2)
Michał Grząśko (Palestra Warszawa) vs Jakub Rojowski (TS Wisła Kraków) (0:3)
Kinga Ejdys (Shogun Mysłowice) vs Justyna Skoczek (KO Team Otwock) (0:3)
Mateusz Stanisławek (WKKK Husaria Wieruszów) vs Kamil Wojciechowski (Białystok) (0:3)
Mateusz Glembin (Golden Fight Club) vs Krystian Belka (niezrzeszony) (2:1)
Jarek Sawic (Golden Fight Club) vs Paweł Kaczmarek (Karate Kyokushin Zd-Wola) (0:3)
Daniel Bedyk (Infensus Team Łącko) vs Patryk Figiński (Karate Kyokushin Zd-Wola) (0:3)
Kamil Zieliński (Gorilla) vs Dominik Wiśniewski (Karate Kyokushin Zd-Wola) (2:1)
Adam Szamp (Corpus Gdańsk) vs Michał Gryszkiewicz (Akademia Lwa) (3:0)
Nędzarek (Palestra Warszawa) vs Jan Rudziejewski (Gorilla) (0:3)
Karol Draks (Akademia Lwa) vs Robert Fliszkiewicz(Nastula Club) (0:3)
Mateusz Cierpiał (CSW Częstochowa) vs Fabian Bieleń (WKKK Husaria Wieruszów) (2:1)
Piotr Święch (KO Team Otwock) vs Dawid Rybak (CSW Częstochowa) (0:3)
Adrian Wasiak (NKSW Bastion) vs Łukasz Kulma (KO Team Otwock) (0:3)
Piotr Stolarek (Palestra Warszawa) vs Daniel Strzemiński (Akademia Lwa) (0:3)
Sebastian Kordys (Shogun Mysłowice) vs Krzysztof Kos (WKKK Husaria Wieruszów) (3:0)
Arkadiusz Roman (Akademia Lwa) vs Grzegorz Sikora (TS Wisła Kraków) (RSC:3)
Jakub Rulski vs Dominik Gryszkiewicz (Akademia Lwa) (0:3)
Przemysław Banasiewicz (Shogun Mysłowice) vs Przemysław Migda (Golden Fight Club) (1:2)
Jakub Rojowski (TS Wisła Kraków) vs Piotr Pałuba (Akademia Lwa) (3:RSC)
Igor Sikorski (Nastula Club) vs Norbert Chodorowski (Akademia Lwa) (3:0)
Mariusz Zagórowski (niezrzeszony) vs Paweł Skrzydło (Palestra Warszawa) (1:2)
Kacper Jajczyk (WKKK Husaria Wieruszów) vs Bartosz Przybyła (Shogun Mysłowice) (3:0)
Justyna Skoczek (KO Team Otwock) vs Pola Rogala (Golden Fight Club) (3:0)
Tomasz Surowiecki (TS Wisła Kraków) vs Aleksander Krasiński (NKSW Bastion) (3:0)
Adam Wójcicki (Golden Fight Club) vs Damian Figiński (Karate Kyokushin Zd-Wola) (1:2)

Skład sędziowski na turnieju:
Sędzia główny: Beata Sękowska
Pozostali sędziowie: Marta Zdziarska, Zbigniew Kowalewski, Andrzej Stachyra
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL