Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki z Pucharu Polski Juniorów Kick Light, Ożarów Mazowiecki 29.06.2013

29.06.2013

kat.wag.-57 kg
1m Sitek Rafał (MKS MKS WICHER Kobyłka) 3
2m Grzeszczak Bartosz (KB LEGIA) 2
3m Olczak Aleksander (Ożarowska Szkoła Kickboxingu - OSKB) 1
3m 1
kat.wag.-69 kg
1m Redliński Arkadiusz (VICTORIA Szydłowiec) 3
2m Nitek Mateusz (OSKB) 2
3m Grzeszek Cezary (MKS WICHER Kobyłka) 1
3m Woźniczak Filip (PALESTRA Warszawa) 1
5m Dziekański Mateusz (PALESTRA Warszawa)
5m Zoń Mateusz (BESKID Dragon Bielsko-Biała)
kat.wag.-74 kg
1m Zych Miłosz (OSKB) 3
2m Walczak Maciej (PALESTRA Warszawa) 2
3m 1
3m 1
kat.wag.-84 kg
1m Pietrzak Paweł (START Działdowo) 3
2m Łupkowski Remigiusz (OSKB) 2
3m Brojek Paweł (Otwock KO Team) 1
3m Ołowski Mariusz (MKS WICHER Kobyłka) 1
kat.wag.-50 kg
1m Stelmach Kamila (KSW Włocławek) 3
2m 2
3m 1
3m 1
kat.wag.-55 kg
1m Paszek Sandra (BESKID Dragon Bielsko-Biała) 3
2m 2
3m 1
3m 1
kat.wag.-60 kg
1m Gerc Elżbieta (MKS WICHER Kobyłka) 3
2m Sender Emilia (BESKID Dragon Bielsko-Biała) 2
3m 1
3m 1
kat.wag.-65 kg
1m Szymała Sylwia (BESKID Dragon Bielsko-Biała) 3
2m Hermanowska Kamila (KS NADSTAL Krzaki Czaplinkowskie) 2
3m Pytlarz Weronika (BESKID Dragon Bielsko-Biała) 1
3m Socha Joanna (KS Czerwony Smok Poznań) 1
kat.wag.-70 kg
1m Dzięciołowska Martyna (MKS WICHER Kobyłka) 3
2m Kaczmarczyk Aneta (Otwock KO Team) 2
3m Kubaszek Adrianna (BESKID Dragon Bielsko-Biała) 1
3m 1
Najlepszy zawodnik:
Mateusz Nitek (OSKB)
Najlepsza zawodniczka:
Sylwia Szymała (BESKID Dragon Bielsko-Biała)
Najlepszy klub:
MKS WICHER Kobyłka
Wystartowało:
15 zawodników
11 zawodniczek
z
11 klubów
SENIORZY
1 kat. -79 kg Wynik Wygrał
Skrzynecki Damian (Kickboxing Iłów) 0
Zych Kamil (MKS WICHER Kobyłka) 3 X
2 kat.-89 kg
Roguski Artur (MKS WICHER Kobyłka) 0
Potyński Michał (KB LEGIA) 3 X
3 kat.-74 kg
Nowicki Bartłomiej (Kickboxing Iłów) DISQ
Cegiełka Grzegorz (KB LEGIA) X
4 kat.-69 kg
Woźniak Paweł (Kickboxing Iłów) 3 X
Pętkowski Piotr (KB LEGIA) 0
5 kat.-69 kg
Rosa Łukasz (PALESTRA Warszawa) 3 X
Mazurkiewicz Mateusz (Kickboxing Iłów) 0
KADECI
6 kat.-42 kg
Kołodziejski Kacper (CSW Płock) 0
Dwórznik Kacper (START Działdowo) 3 X
7 kat.-52 kg
Jackowski Dominik (START Działdowo) 3 X
Raczyński Michał (OSKB) 0
8 kat.-63 kg
Podsumowanie kategorii wagowych Pucharu Polski Juniorów Kick Light Ożarów Mazowiecki 29.06.2013
Podsumowanie walk turnieju I-ego kroku Kick-light Ożarów Mazowiecki 29.06.2013
Skrzynecki Piotr (Kickboxing Iłów) 3 X
Pietruch Mateusz (Otwock KO Team) 0
9 kat.-63 kg
Chraboł Maciej (MKS WICHER Kobyłka) 3 X
Czarnecki Gerard (PALESTRA Warszawa) 0
10 kat.-52 kg
Wachol Przemysław (CSW Płock) RSC/1
Jackowski Dominik (START Działdowo) X
11 kat.-55 kg
Klepacka Katarzyna (CSW Płock) 3 X
Flaka Martyna (BESKID Dragon Bielsko-Biała) 0
JUNIORZY
12 kat.-63 kg
Semczyk Daniel (KB LEGIA) 3 X
Stożek Adam (PALESTRA Warszawa) 0
13 kat.-79 kg
Dużyński Eryk (Kickboxing Iłów) 3 X
Sitkowski Piotr (FF Sport Opoczno) 0
14 kat.-84 kg
Kopiński Patryk (FF Sport Opoczno) 1
Orawczak Patryk (BESKID Dragon Bielsko-Biała) 2 X
15 kat.-63 kg
Kondeja Kamil (Otwock KO Team) 0
Chraboł Maciej (MKS WICHER Kobyłka) 3 X
16 kat.-55 kg
Świtek Magdalena (KB LEGIA) 1
Surmiak Klaudia (KB LEGIA) 2 X
17 kat.-65 kg
Adamczewska Marta (KB LEGIA) 0
Piechowicz Agata (KB LEGIA) 3 X
18 kat.+69 kg
Karczmarek Karol (OSKB) 0
Zych Kamil (MKS WICHER Kobyłka) 3 X
19 kat.-57 kg
Szyszka Jakub (OSKB) 0
Skrzynecki Piotr (Kickboxing Iłów) 3 X

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL