Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Mistrzostw Polski seniorów i kobiet w formule low-kick_06-08.03.2015 - Kobyłka

06.03.2015
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
  2. Wojciech Stawicki (Ksw Spartakus Świdwin)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
  2. Jarosław Zawodni (KO GYM Świebodzice)
  3. Patryk Kamiński (GKS Champion Gdańsk)
    Paweł Michalak (Husaria Drutex)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Maciej Janowski (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
  3. Cyprian Grzęda (TKKF Siedlce)
    Paweł Witkowski (Legion Głogów)
  4. Paweł Rzeszótko (SSW Husarz)
  5. Grzegorz Starosciak (Stowarzyszenie Sportów Walki Nokaut)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Radosław Paczuski (Radość Boxing Team)
  2. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Łukasz Rambalski (SMOK Toruń)
    Mikolaj Krause (KKK Rebelia Kartuzy)
  4. Dawid Kaczyński (Human Białystok)
  5. Sebastian Adamski (Paco Team Katowice)
  6. Przemysław Ziemnicki (KT Legia)
  7. Tomasz Zysk (Golden Dragon Bydgoszcz)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Michal Ronkiewicz (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Kamil Wojciechowski (Human Białystok)
    Karol Jankowski (Hunter Gym)
  4. Rafał Kosiarski (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  5. Emil Kogut (Wataha Łobez)
  6. Mateusz Nowak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  7. Piotr Smoczyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Maciej Garbaczewski (TKKF Siedlce)
  2. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Jakub Filipek (UKS Diament Pstrągowa)
    Grzegorz Mardyła (Power House Skawina)
  4. Daniel Maroński (Wataha Łobez)
  5. Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  6. Konrad Tarabuła (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  7. Szymon Salachna (Beskid Dragon)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Jarosław Daschke (GKS Champion Gdańsk)
  2. Jacek Rzepecki (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  3. Mateusz Zdrenka (Hunter Gym)
    Mateusz Michalik (HALNY Nowy Sącz)
  4. Michał Polak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  5. Mateusz Duiwe (KS Gym Fight Wrocław)
  6. Mariusz Just (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Eliasz Jankowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Daniel Semczyk (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Kamil Szłapka (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  4. Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Krzysztof Kozakiewicz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Tomasz Przekurat (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Patryk Fyda (HALNY Nowy Sącz)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Łukasz Wydro (SMOK Toruń)
  2. Robert Ułasiuk (TKKF Siedlce)
  3. Arkadiusz Osienienko (KO GYM Świebodzice)
low-kick / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Bieć (KS Gym Fight Wrocław)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Bałanda (GKS Champion Gdańsk)
  2. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Zuzanna Kuniszyk (KS Gwiazda Bydgoszcz)
    Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
  4. Marta Słapczyńska (Wataha Łobez)
  5. Izabela Żytkowicz (HALNY Nowy Sącz)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  2. Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
  3. Natalia Kukieła (Hunter Gym)
    Ewa Reszel (Hunter Gym)
  4. Anna Korzeniowska (Ksw Spartakus Świdwin)
  5. Natalia Pawłowska (GKS Champion Gdańsk)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon)
  2. Klaudia Cichoń (LUKS JAS POL)
  3. Kamila Hermanowska (UKS Tom Bee Team)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Sylwia Juśkiewicz (UKS Shi-Kon Łódź)
  3. Klara Kleczkowska (KT Legia)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
  2. Monika Witkowska (Paco Team Katowice)
  3. Magdalena Świtek (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Małgorzata Choma (MKS Mechanik Włodawa)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Joanna Walkiewicz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
    Beata Rusiecka (MKS Mechanik Włodawa)
  4. Beata Zięba (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL