Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Seniorów k - 1_28-29.03.2015 - Ożarów Mazowiecki

28.03.2015
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
  3. Paweł Drelich (Scorpion Krępice)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Adam Abood al hassani (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  2. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
    Krystian Dybek (WKKK HUSARIA Wieruszów)
  4. Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  2. Witold Lisek (AKS NIWKA Sosnowiec)
  3. Mateusz Rycerski (Victoria Szydłowiec)
    Bartłomiej Frączek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  4. Dawid Świerczyński (UKS Astra Krynica-Zdrój)
  5. Jarosław Soja (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  6. Dawid Kaczyński (Human Białystok)
  7. Marcin Zaremba (HALNY Nowy Sącz)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Adam Molędys (Palestra Warszawa)
  2. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Krzysztof Hornik (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
    Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  4. Michał Kowalskin (Hunter Gym)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Grzegorz Mardyła (Power House Skawina)
  2. Adam Piastowski (KS FUX Zabrze)
  3. Patryk Radoń (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  4. Przemyslaw Pawlak (HALNY Nowy Sącz)
  5. Mateusz Kosturek (KS OYAMA Rzeszów)
  6. Przemysław Krzyśko (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  7. Przemysław Goss (UKS Shi-Kon Łódź)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Dąbrowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  3. Michał Polak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
    Maciej Grzegorzewski (Human Białystok)
  4. Mateusz Zdrenka (Hunter Gym)
  5. Marcin Stopka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  6. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  7. Krzysztof Górski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Rafał Cyrankowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  3. Hubert Zarzecki (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Jarosław Kiełbasa (HALNY Nowy Sącz)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
  2. Patryk Sagan (Legion Głogów)
  3. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Rafał Puch (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  4. Patryk Kosturek (KS OYAMA Rzeszów)
  5. Patryk Fyda (HALNY Nowy Sącz)
  6. Paweł Szmyd (KS X FIGHT Piaseczno)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Arkadiusz Osienienko (KO GYM Świebodzice)
  2. Damian Śpiewak (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Piotr Kulikowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
  2. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Kamila Bałanda (GKS Champion Gdańsk)
  2. Aleksandra Piasecka (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Natalia Kukieła (Hunter Gym)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Anna Kosiba (HALNY Nowy Sącz)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Aneta Kopeć (Samuraj Sanok)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Beata Zięba (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  3. Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)

Najlepsi zawodnicy
Senior – Dąbrowski Mateusz
Seniorka – Bałanda Kamila
Najlepszy klub
Palestra Warszawa
Skład sędziowski
Kacperski Krzysztof - sędzia główny Puchar Polski K-1, Kierownik Ringu B
Wielgosz Janusz
Sękowska Beata
Kutyła Mirosław
Kuca Krzysztof
Różalski Zygmunt
Cyprian Grzęda
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL