Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki_European Cup Krynica 2015

29.04.2015
Komunikat zawodów: European Cup Krynica 2015
Organizator: Jas Pol Krynica Zdrój
Miejsce: Krynica Zdrój
Termin: 30.04.-3.05.2015
Liczba klubów: 55
Liczba zawodników: 612

Liczba zawodników w poszczególnych formach:

Pointfighting: 135
Light contact: 137
Kick Light: 165
Low kick: 22
K-1: 37
Full Contact: 24
Dzieci: 56

Wyniki:

POINTFIGHTING
Liczba zawodników:

Kadet młodszy
kat. wag. 28 kg,
1.Oliwia Czader Beskid Dragon
2. Julia Matyś Dan Świdnik

kat. Wag.-32 kg,
1. Julia Matyś Dan Świdnik
2. Zuzanna Kulig Jas Pol

kat. Wag. -37 kg,
1 Zajdler Emilia Beskid Dragon
2.Siecińska Nikola Wejcherowskie Stowarzyszenie Sportowe
3.Marta Pawlikowska KSW Łuków
3. Michelle Meier KS Orient Częstochowa

kat. Wag. -42 kg,
1.Nikola Siecińska Wejherowskie Stow. Sportowe
2. Natalia Stemplewska Wejherowskie Stow. Sportowe
3. Natalia Zarzycka KSW Łuków,
3.Maja Woźniak LKSW Dan Świdnik

kat. Wag. -52 kg,
1.Karolina Matejek KSW Łuków

kat. Wag -32 kg,
1. Michał Markowski LKSW Dan Swidnik
2.Dorian Siekierzyński KSW Łuków,
3.Bartosz Prusinowski KSW Łuków
3.Jakub Wilczyński LUKS Jas-Pol,

kat. Wag. -37 kg,
1.Jakub Leliwa Champion Lubawa
2. Paweł Dąbrowski LKSW Dan Świdnik
3. Krystian Dolny Champion
3. Kacper Woronowicz KSXFight Piaseczno

kat. Wag. - 42 kg
1.Mikołaj Dabrowski KS X Fight Piaseczno
2. Paweł Dąbrowski Dan Świdnik
3. Maciej Fragel Wejcherowskie Stowarzyszenie Sportowe
3. Patryk Bodzek Beskid Dragon

kat. Wag. - 47 kg
1.Patryk Banaszek KS tang Soo Do Pionki
2.Jakub Morozow KSW Łuków
3.Adrain Benedyk Champion Lubawa
3. Michała Dziechciarz KS Orient Częstochowa

kat. Wg – 52 kg
1.Kacper Guz LKSW Dan Świdnik
2.Michał Żołędź LKSW Dan Świdnik
3.Mateusz Uniłowski LKSWDanŚwidnik
3Jan Ryś LUKS Jas Pol

kat. Wag. -57 kg
Kacper Guz LKSWDan Świdnik
Karol Perygryn Fenix Krzyżówka

kat. Wag. +57 kg
Szymon Golonka UKS Evan Nowy Sącz
Kacper Macholl KTS-K Luzino

Kadet Starszy
kat. Wag. - 42 kg
Nikola Kaleta Beskid Dragon
PaulinaTurulska Champion Lubawa
Julia Armatyńska KSOrient Czestochowa

kat. Wag. - 46 kg
Oliwia Martyniak Beskid Dragon
Julia Armatyńska KSOrient Częstochowa

Kat. Wag.- 55kg
Zuzanna Kalbarczyk KTS-K Luzino
Małgorzta Ciesielska LKSW Dan Świdnik
Maja Grabara KS Orient Częstochowa

Kat. Wag. - 50 kg
1.Zuzanna Kalbarczyk KTS-K Luzino
2.Natalia Jastrzębska KSOrient Częstochowa
3.Wiktoria Dombek KS Orient Częstochowa
3.Natalia Lemańska Beskid Dragon

kat. Wag. - 60kg
Małgorzata Ciesielska LKSW Dan Świdnik
Aleksandra Kucharczyk Mix Team Wręczyca

kat. Wag. - 65kg
Paulina Stenka KTS-KLuziono
Sandra Pikron KTS-K Luzino
Marta Czerpińska KSW Łuków

kat. Wag. + 65 kg
Paulina Stenka KTS-K Luzino
Olimpia Grela KS Orient Częstochowa
Sandra Pikron KTS-K Luzino

kat. Wag. - 32 kg
Agiy Daniel Ukraina
Jakub Wilczyński LUKS Jas POl

kat. Wag. -42kg
1.Kacper Zalewski KS X Fight Piaseczno
2.Kacper Lekan LKSW Dan Świdnik
3.Jakub Grzywacz KS Tang SOO Do Pionki
3.Maciej Kasprzyk KS Orient Czestochowa

kat. Wag.-47kg
1.Tomas Cingel Edymax Bardejov
2.Mateusz Pietrzyk Beskid Dragon
3.Daniel Szymecki KSW Łuków
3.Mariusz Nowak KS Orient Częstochowa

kat. Wag. - 52 kg
1.Mateusz Buda LKSW Dan Świdnik
2.Michał Król Beskid Dragon
3.Kacper Woźniak LKSWDan Świdnik
3.Szymon Mydlak LKSWDan Świdnik

kat. Wag. - 57 kg
Matusz Buda LKSWDan Świdnik
Szymon Mydlak LKSWDan Świdnik
Kacper Woźniak LKSWDan Świdnik

kat. Wag. - 63 kg
1.Oskar Zwiślak Klub Taekwon-do tradycyjnego Łódź
2.Hubert Kaczorowski Champiopn Lubawa
3.Filip Stark KTS-K Luzino
3.Mikołaj Maciaszek Beskid Dragon

kat. Wag. - 69kg
Filip Stark KTS-K Luzino
Adrian Dziemsza Łódzkie Centrum Sportów Walki
Oliwer Lakowski Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

kat. Wag. +69kg
Kacper Kołodziejczyk KS Orient Częstochowa
Oliwer Laskowski Wejcherowskie Stowarzyszenie Sportowe

Junior
kat. Wag. - 55 kg
Martina Cingelova Edymax Bardejov
Patrycja Hinc KTS-K Luzino

kat. Wag. -57 kg
Krystina Żuk LKSWDan Świdnik
Mateusz Tatar KSOrient Częstochowa
Krystian Spyrka Fenix Krzyżówka

kat. Wag. - 63 kg
Krystian Żuk LKSW Dan Świdnik
Paweł Zdun LKSW Dan Świdnik
Karol Marcisz KSOrient Częstochowa
3.Michał Kwiatkowski LKSW Puncher Płock

kat. Wag. - 69 kg
Łukasz Skwara KS Orient Częstochowa
Maciej Skraba Fenix Krzyżówka
Michał Pawlik KS Orient Czestochowa

kat. Wag. - 74 kg
Mikołaj Herzberg Wejcherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Maciej Charkowski LKS Puchner Płock

kat. Wag. -79 kg
Mikołaj Herzberg Wejcherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Jakub Jankowski LKS Puncher Płock

Senior
kat. Wag. - 63kg
Rafał Karcz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Artur Musiał KS Fighting Jaworzno
Dariusz Kaszuba KS Fighting Jaworzno

kat. Wag.-69kg
Sobek Matus EdymaxBardejov
Sławomir Gładysz Polonia Rzeszów
Adrian Kołodziej Polonia Rzeszów

kat. Wag. -74 kg
1.Pavel Zamyatin Ukraina
Michał Mocny KS Sparta

kat. Wag. - 79 kg
Piotr Maślanka LKS Puncher Płock
Damian Kurek LKSPuncher Płock

kat. Wag. - 84 kg
Maciej Kwaśniak KS Orion Częstochowa
Marcin Sobieski KSFighting Jawirzno

Kat. Wag. + 94 kg
Marcin Dłużniewski LKS Puncher Płock
Tomasz Kotarba Polonia Rzeszów

Light contact
kadet młodszy
kat. Wag. - 32 kg
Zuzanna Kulig LUKS Jas Pol
Julia Ryś LUKS Jas Pol

kat. Wag. - 37 kg
Maier Michelle KS Orient Częstochowa
Marta Pawlikowska KSW Łuków
Alicja Siebyła Dragon Starachowice

kat. Wag. - 42 kg
Natalia Maćkiewicz UKS A&W Team Obrowo
NataliaZarzycka KSWŁuków

kat. Wag. - 52 kg
Lucia Mackova Tatran Kosice
Martna Marek RCSW Czechy

kat. Wag. -32kg
David Guman Tatran Kosice
Daniel Agiy Ukraina
Bartosz Prusinowski KSWŁuków
3.Jakub Wilczyński Jas Pol

kat. Wag. - 37 kg
1.Mikołaj Dąbrowski KS X Fight Piaseczno
Szymon Góra Gladiator Binczarowa
Mieszko Matysiak KS Orient Częstochowa
3.Julian Graboś Beskid Dragon

kat. Wag. -42kg
Wiktor Bąbel Łódzkie Centrum Sportów Walki
Kajetan Krysik KS X Fight Piaseczno
Patryk Bodzek Beskid Dragon

kat. Wag. - 47 kg
Patryk Banaszek KSTang Soo Do Pionki
Maksym Nakonehnyy Tajun Lwów
Michał Dziechciarz KS Orient Częstochowa
3.Jakub Morozow KSWŁuków

kat. Wag. -52 kg
Juliusz Jeneralski A&W Team Oborowo
Michał Błotnicki A&WTeam Oborowo
AndrzejBielicki LKS Puncher Płock

kat. Wag. + 57 kg
Szymon Golonka UKS Evan Nowy Sącz
Jakub Walaszczyk MixTeam Wręczyca
Kamil Maliszewski SKF Boksing Zielona Góra

kadet starszy
kat. Wag. - 42 kg
Julia Armatyńska KS Orient Częstochowa
Katarzyna Miszczyk SKF Boksing Zielona Góra

kat. Wag. -46 kg
Stela Levicka Pantera Presov
Wiktoria Łomnicak UKSEvan Nowy Sącz
Oliwia Martyniak Beskid Dragon
3.Oliwia Rumińska UKS A&W Team Obrowo

kat. Wag. - 50 kg
Dominika Gumanova Tatran Kosice
Ewa Cichoń UKS Evan Nowy Sącz
Nikola Wita RCSW Czechy
3.Sara Spyrka Fenix Krzyżówka

kat. Wag. -55 kg
1.Magdlaena Piekarska Beskid Dragon
Maja Grabara KSOrient częstochowa
Karolina Piotrowska KSW Łuków
3.Weronika Rumińska UKS A&W Team Obrowo

kat. Wag -60 kg
Aleksandra Kucharczyk MixTeam Wręczyca
Gabriela Pazgan UKS Evan Nowy Sącz
Dominika Czernikiewicz Dragon Starachowice
3.Angelika Szczepańska Łaski Klub Sztuk Walki

kat. Wag. - 65 kg
Sylwia Bancer Diament Pstrągowa
Paulina Stenka KTS-K Luzino
Zuzanna Łukasik KSW Łuków

kat. Wag. + 65kg
Jolanta Cichoń UKSEvan Nowy Sącz
Olimpia Grela KS Orient Częstochowa

kat. Wag. -42kg
Kacper Zalewski KS X Fight Piseczno
Jakub Grzywacz KSTang SOO Do Pionki
Wiktor Haza UKS Evan Nowy Sącz
Maciej Kasprzyk KSOrient Częstochowa

kat. Wag.-47kg
Tomas Cingel Edymax Bardejov
Daniel Szymecki KSW Łuków
Mariusz Nowak KS Orient Częstochowa

kat. Wag. - 52kg
Grzegorz Błotnicki UKS A&W Team Obrowo
Szymon Mydlak LKSW Dan Świdnik
Marko Mabuka Kickboxing Michalovce
3.Aleks Bończyk SKF Boksing ZielonaGóra

kat. Wag. - 57 kg
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra
Krzysztof Szuba SKF Boksing Zielona Góra
Karol Mamerski Dragon Starachowice
3.Jan Valovcik Seiken Club Michalovice

kat. Wag. - 63kg
Konrad Łaniewski Champion Lubawa
Oskar Zawiślak Klub Taekwondo Tradycyjnego Łódź
David Stach Edymax Bardejov
3.Sebastian Izdebski KSW Łuków

kat. Wag. - 69 kg
Adrian Dziemsza Łódzkie Centrum Sportów Walki
Wojciech Maślanka LUKS Jas Pol
Oliwer Laskowski Wejcherowskie Stowarzyszenie Sportowe

kat. Wag. + 69kg
Jozef Olejarcin Edymax Bardejov
Igor Słtys SKF Boksing Zielona Góra
Kacper Kołodziejczyk KS Orient Częstochowa
3.Krzesimir Szwed Mix Team Wręczyca

Junior
kat. Wag. -55 kg
Viktoria Kazikova Pantera Presov
KarolinaSzwedzka Łaki Klub Sztuk Walki
Alica Marinicova Pantera Presov
Dominika Filec RCSW Czechy

kat. Wag. - 65kg
Karolina Lewalska KSZamek Kurzętnik
Aleksandra Goławska KSW Łuków
Aleksandra Cyranowska KS Orient Częstochowa

kat. Wag.-60kg
Emilia Sender Beskid Dragon
Magdalen Rumińska UKS A&WTeam Obrowo

kat. Wag. - 70 kg
Jolanta Cichoń UKS Evan Nowy Sącz
Ewelina Dzikowska Łódzkie Centrum Sportów Walki

kat. Wag. + 70 kg
Kamila Kalek Mix Team Wręczyca
Joanna Kleszcz KSW Łuków

kat. Wag. - 63 kg
Paweł Zdun LKSW Dan Świdnik
Jakub Strzyżewski KSW Łuków
Błażej Mach Wejherowskie Stowarzszenie Sportowe
Krystian Rożkowicz UKS Evan Nowy Sacz

kat. Wag. - 69 kg
Marek Karlik Pantera Presov
Mikołaj Pietrzyk Beskid Dragon
Svetozar Scur SKP Kosice
3.Maciej Skraba Krzyżówka

kat. Wag. -74 kg
Mikołaj Herzberg Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Jarosław Michalik Beskid Dragon
Maciej Charkowski LKS Puncher Płock

Senior
kat. Wag. - 55 kg
Gabova Zuzanna SKP Kosice
Aleksandra Niznikova Pantera Presov
Maria Romańska Klub Bokserski Legia Boks
3.Klaudia Wójcik KSOrient Częstochowa

kat. Wag.- 60 kg
Klaudia Cichioń LUKS Jas Pol
Kristina Urodova Pantera Presov
Magdalena Frankowicz Ring Kraków

kat. Wag. - 65 kg
Sofia Adameckova Pantera Presov
Monika Korthals Szkocja
Agata Piechowicz KlubBokserski Legia Boks

kat. Wag. - 69 kg
Adraian Kołodziej Polonia Rzeszów
Sławomir Gładysz Polonia Rzeszów

kat. Wag. - 74 kg
Pavel Zamyatin Ipon Uzhgorod
Michal Stricik Seiken Club Michalovce
Michał Mocny KS CSE Sparta
3.Daniel Krajewski RCSW Czechy

kat.wag. - 79 kg
Damian Chiliński KS Zamek Kurzętnik
Piotr Maślanka LKS Puncher Płock
Damian Kurek LKS Puncher Płock
3.Galajda Juraj SKP Kosice

kat. Wag. - 84 kg
Wojciech Wiśniewski KS Zamek Kurzętnik
Maciej Kwaśniak KS Orient Częstochowa
Juraj Gavala Sportovy Kickbox Club Michalovce

kat. Wag. - 89 kg
Szczepan Stawiarski Dragon Starachowice
Patryk Wolski KS X Fight Piaseczno

kat. Wag. + 94 kg
Patryk Proszek Gwardia Zielona Góra
Stanislav Simon SKP Kosice
Mariusz Dłużniewski LKS Puncher Płock
3.Pavol Senkovski SKP Kosice

Kick light
kadet młodszy
kat. Wag. - 32 kg
Julia Ryś LUKS Jas Pol
SarahOlackova Edymax Bardejov
Wiktoria Ślipek UKS Evan Nowy Sącz
3.Zuzanna Kulig LUKS Jas Pol

kat. Wag. - 42 kg
Alicja Sibyła Dragon Starachowice
Natalia Maćkiewicz A&W Team Obrowo

kat. Wag. -32 kg
David Guman Tatran Kosice
Kacper Świderski Dragon Starachowice
Wilczyński Jakub LUKS Jas Pol
3.Oliwer Domińczak Legion Głogów

kat. Wag. - 37 kg
Jakub Leleiwa Champion Lubawa
Krystian Dolny Champion Lubawa
Bartosz Pawliszyn Legion Głogów

kat. Wag. - 42 kg
Jakub Mrowca Fighthouse 27 Nowy Sącz
Patryk Borowiecki Legion Głowgów
Kacper ZającGladiator Binczarowa

kat. Wag. - 47 kg
Łukasz WójtowiczChampion Lubawa
Kacper Łokietek SKF Boksing Zielona Góra
Wiktor Siuta Gladiator Binczarowa
3.Dawid Dziedzic Diament Pstragowa

kat. Wag. - 52 kg
Juliusz Jeneralski A&W Team Obrowo
Michał Błotnicki A&W Team Obrowo

kat. Wag.+ 57kg
Szymon Golonka UKS Evan Nowy Sącz
Kamil Maliszewski SKF Boksing Zielona Góra
Jakub Walaszczyk Mix Team Wręczyca

kadet starszy
kat. Wag. -42 kg
Julia Bugajska Fighthouse 27 Nowy Sącz
Katarzyna Miszczyk SKFBoksing Zielona Góra

kat. Wag. - 46 kg
Stella Levicka Pantera Presov
Wiktoria Łomnicka UKS Evan Nowy Sącz
Oliwia Rucińska A&WTeam Obrowo
3.Gabriela Sofrankova SKP Kosice

kat. Wag. -50 kg
Dominika Gumanova Tatran Kosice
Ewa Cichoń UKS Evan Nowy Sącz
Zuzanna Kalbarczyk Luzino
3Olivia Kaczor Kurov

kat. Wag. - 55 kg
Weronika Rumińska A&W Team Obrowo
Wiktoria Filipczak Sport Opoczno
Agata Konieczny Black Dragon

kat. Wag. - 60 kg
Gabriela Pazgan UKS Evan Nowy Sącz
Angelika Szczepańska Łaski Klub Sztuk Walki
Dominika Baksiova SKP Kosice
3.Dominika Czernikiewicz Dragon Starachowice

kat. Wag. - 65 kg
Jolanta Cichoń UKS Evan Nowy Sącz
Sylwia Bancer Diament Pstrągowa
Patrycja Słoka Dragon Starachowice

kat. Wag.- 42 kg
Piotr Stępień Sport Opoczno
Kacper Budzyński Sport opoczno
Szymon Myjak Fenik Krzyżówka
3Wiktor Haza UKS Evan Nowy Sącz

kat. Wag. - 52 kg
Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo
Adrian Gunia Dragon Starachowice
Jan Valovcki Seiken Mochalovce
3Wiktro Grochalski Champion Lubawa

kat. Wag. - 57 kg
Hubert Łaniewski Champion Lubawa
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra
Gabriel Hnatkiewicz LUKS Jas Pol
3Karol Mamerski Dragon Starachowice

kat. Wag – 63 kg
Konrad Łaniewski Champion Lubawa
Adrian Bajtel LUKS Jas Pol
Damian Gadulski Champion Lubawa
3Hubert Kaczorowski Champion Lubawa

kat. Wag. - 69 kg
Filip Zawłocki Dragon Starachowice
Wiktor Bednarczyk Sport Opoczno
Wojciech Maślanka LUKS Jas Pol
3Kacper Leśniak Gladiator Binczarowa

kat. Wag. + 69 kg
Vadym Babenko Ukraina
Marek Bielski Champion Lubawa
Josev Olejarcin Edymax Bardejov
3Tomasz Szczepaniak Łaski Klub Sztuk Walk

Juniorka:
kat. Wag. - 55 kg
Wiktoria Kazikova Pantera Presov
Alicice Marnicova Pantera Presov
Katarzyna Wrona Relaks Sakrżysko Kamienna
3Martina Cingelova Edymax Bardejov

kat. Wag. - 65 kg
Pola Rogala SsiR Wola Warszawa
Karolina Lewalska Zamek Kurzętnik

kat. Wag. + 70 kg
Marta Lipka Champion Lubawa
Kamila Kalek Mix Team Wręczyca

kat. Wag. - 63 kg
Damian Borowiec A&W Team Obrowo
Maciej Zielonka Wejherowskie Stwarzyszenie Sportowe
Robert Sibyła Dragon Starachowice
3Mikolay Kuksyn Ukraina

kat. Wag. - 69 kg
Marek Karlik Pantera Presov
Svetozar Scur SKP Kosice
Konrad Nowak Gladiator Binczarowa
3Mateusz Szczepan Diament Pstragowa

kat. Wag. - 79 kg
Norbert Job Halny Nowy Sącz
Eryk Cebula Gwardia Zielona Góra
Mateusz Glembin SsiR Wola Warszawa,
3Artur Jakobczyk RCSW Czechy

kat. Wag. - 60 kg
Sandra Szczęśniak Champion Lubawa
Magdalena Rumińska A&W Team Obrowo
Emilia Sander Beskid Dragon

Senior
kat. Wag. - 55 kg
Aleksandra Niznikova Pantera Presov
Karolina Kubiak Łaski Klub Sztuk Walki
Zuzanna Gabova SKP Kosice

kat. Wag. - 60 kg
Kristina Urodova PanteraPresov
Kaludia Cichoń LUKS Jas Pol

kat. Wag. - 65 kg
Weronka Cmarova Tartan Kosice
Agata Piechowicz Legia Boks
Weronika Rogala SsiR Wola Warszawa
3Małgorzata Wiktorowicz Sport Opoczno

kat. Wag. - 69 kg
Piotr Hyra Mix Team Wręczyca
Adrian Kołodziej Polonia Rzeszów

kat. Wag. - 74 kg
Michal Strick Seiken Michalovce
Kamil Gancarczyk UKS Evan Nowy Sącz
Karol Dudek KS CSSE Sparta
3Mateusz Nowak Łaski Klub Sztuk Walki

kat. Wag. - 84 kg
Juraj Gavala Sprotvy Club Michalovce
Jarosław Grabarczyk MixTeam Wręczyca
Wojciech Wiśniewski Zamek Kurzętnik

kat. Wag. - 89 kg
Arkadiusz Czapliński Dragon Starachowice
Marcin kamiński SKF Boksing Zielona Góra
Patryk Wolski KS Xfight Piaseczno

kat. Wag. + 94 kg
Patryk Proszek GwardiaZielona Góra
Stanislav Simon SKP Kosice
Richard Kotucek Edymax Bardejov
3.Pavol Senkovski SKP Kosice

K – 1
Junior Młodszy
kat. Wag. - 52kg
Daria Gruszka UKS Relaks Skarzysko Kamienna
Olivia Kaczor Sparta

kat. Wag. - 56kg
Roksana Dargiel Relaks Skarżysko Kamienna
Julia Groń Halny Nowy Sącz

Junior Starszy
kat. Wag. - 60 kg
Dominika Filec RCSW Czechy
Anna Płusa UKS Relaks Skarżysko Kamienna

kat. Wag. - 54 kg
Robert Soboń SJJB Kielce
Łukasz Łoboda UKS Relaks Skarżysko Kamienna

Senior
kat. Wag. - 57 kg
Sebastian Słoń SKKB Kielce
Filip Halaj Pantera Presov

kat. Wag. - 63,5 kg
Krzysztof Kucharczyk Diament Pstrągowa
Mateusz Kreplewski Sparta Kurov
Frantisek Topalnski Patera Presov

kat. Wag. - 71kg
Bartosz Lubczyk Sparta
Rafał Polański Astra Krynica

kat. Wag. - 71 kg
Miroslav Smolar Tatran Kosice
Marcin Borecki SsiR Wola Warszawa
Marko Mernak Pantera Presov
3.Piotr Szloser Palestra Warszawa

kat. Wag. - 75 kg
Daniel Krajewski RCSW Czechy
Mateusz Wąsowski AstraKrynica
Patryk Paluszkiewicz A&W Team Obrowo
3.Kacper Krawczyk Astra Krynica

kat. Wag. - 81 kg
Lukas Debnar Pantera Presov
Dawid Świerczyński Astra Krynica

kat. Wag. - 86kg
Szczepan Stawiarski Dragon Starachowice
Mirosław Snętek Astra Krynica

kat. Wag. + 91 kg
Miroslav Vujovic Czarnogóra
Richard Kotucek Edymax Bardejov
Patryk Proszek Gwardia Zielona Góra

kat. Wag. - 60 kg
Lucia Cmarova Tataran Kosice
Anna Kosiba Halny Nowy Sącz

Low kick
Junior Młodszy
kat. Wag. - 67 kg
Patryk Puchała MixTeam Wręczyca
Mateusz Jakubowski SKKB Kielce

kat.wag. - 71 kg
Maciej Kucharski Halny Nowy Sacz
Tomasz Szczepaniak Łaski Klub sztuk Walki

Junior Starszy
kat. Wag. -63,5 kg
Mateusz Kreplewski Sparta Kurov
Robert Siebyła Dragon Starachowice

kat. Wag. - 67 kg
Kamil Wajda HalnyNowy Sącz
Adam Wójcicki SSIR Wola Warszawa

senior
kat. Wag. -60 kg
Filiup Halaj Pantera Presov
Poniedziałek Kamil FighterNowa Sól

kat. Wag. -63,5 kg
Bartosz Hassa Fighter Nowa Sól
Dariusz Kaszuba Fighting Jaworzno

kat. Wag. -67 kg
Remzija Dacic Czarnogóra
Mateusz Michalik Halny Nowy Sącz
Martin Lozorik Pantera Presov
3.Robert Siedlarz SKKB Kielce

kat. Wag. -71 kg
Michal Drab Pantera Presov
Przemysław Pawlak Halny Nowy Sącz

Full contact
Junior Młodszy
kat. Wag. - 52 kg
Dominika Gumanova Tatran Kosice
Ewa Cichoń UKS Evan Nowy Sącz

kat. Wag. + 60 kg
Sylwia Bancer Diament Pstrągowa
Gabriela Pazgan UKS Evan Nowy Sącz

Junior Starszy
kat wag. -71 kg
Maciej Skraba Fenix Krzyżówka
Wojciech Maślankla LUKS Jas Pol

kat. Wag. - 86 kg
Łukasz Wybieralski Gwardia Zielona Góra
Wojciech Brychcy RCSW Czechy

senior
kat.wag. - 60 kg
Lucia Cmarova Tatran Kosice
Emilia Czerwińska SKF Boksing Zielona Góra
Klaudia Cichoń LUKSJas Pol
3.Magdalena Frankowicz Ring Kraków

kat. Wag. -71 kg
1.Adrian Kołodziej Polonia Rzeszów
Piotr Hyra Mix Team Wręczyca2

kat. Wag. - 75 kg
Daniel Krajewski RCSW Czechy
Mateusz Wąsowski AstraKrynica
Kacper Krawczyk AstraKrynica
Patryk Paluszkiewicz A&W team Obrowo

PF Drużynowo
Dan Świdnik
Wejcherowskie Stowarzyszenie Sportowe
KS Orient Częstochowa

LC Drużynowo
1.Pantera Presov
UKS Evan Nowy Sącz
A&W Team Obrowo

KL Drużynowo
Champion Lubawa
Dragon Starachowice
Pantera Presov

Formy Ringowe Drużynowo
Fenix Krzyżówka
Pantera Presov
Halny Nowy Sącz

Najlepszy zawodnik w formach ringowych: Ramzija Dacic Czarnogóra
Najlepszy zawodnik w formach planszowych: Pavel Zamyatin Ukraina
Najlepsza zawodniczka w formach planszowych: Dominika Gumanova Słowacja

Podczas zawodów odbyła się część artystyczna w czasie której odbyły się zadaniowe sparingi dzieci w formule Pointfighting. Ta część imprezy cieszyła się dużym zainteresowaniem publiczności oraz dostarczała wiele radości i pozytywnych emocji młodym adeptom kick boxingu.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL