Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Mistrzostw Polski w kickboxingu Kadetów i Seniorów Light-Contact i Pointfigting_8-10.05.2015 - Leszno

08.05.2015
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Damian Kosiorek (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Tomasz Piechocki (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do Kraków)
  2. Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Kamil Berliński (Gwardia Zielona Góra)
    Marcin Ciechański (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate Elbląg)
    Mateusz Cejmer (KS START Działdowo)
  4. Artur Kubiak (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Dawid Szulc (GSWW Najemnik Gliwice)
  6. Rafał Aleksandrowicz (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Pawel Sitek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin Zduńska Wola)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  2. Kacper Remiszewski (Klub Sportowy Cholew Sport Police Przęsocin)
  3. Adam Piestrzyński (Klub Sportowy Cholew Sport Police Przęsocin)
    Cezary Miklas (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Michał Wasiak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Piotr Engelman (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Przemysław Nowosad (MKS Mechanik Włodawa)
  7. Dariusz Zalewski (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Łukasz Wichowski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Piotr Smoczyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
    Waldemar Misiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki)
  4. Adam Daniel (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Filip Grygorcewicz (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  7. Konrad Stachowicz (Krakowska Akademia Taekwon-do Kraków)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate Elbląg)
  2. Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Karol Wierzejski (KS START Działdowo)
    Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport Oświęcim)
  6. Wojciech Szynkowski (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  7. Piotr Matuszak (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Parat (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Tomek Ludwicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Waldemar Kasabara (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
    Michał Strakulski (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Kajetan Kierstein (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Patryk Kumala (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
  6. Mikołaj Staszkiewicz (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
  7. Dariusz Skarżycki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów Trzebinia)
  2. Aleksander Karwatka (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Robert Niedźwiedzki (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
  2. Paweł Dąbrowski (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  3. Piotr Kulikowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Agnieszka Osial (KSW Łuków)
  2. Agnieszka Wiśniewska (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki)
    Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Izabela Helińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Paulina Frankowska (KS X FIGHT Piaseczno)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Jarzmik (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Joanna Różańska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Ewelina Nowosielska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Małgorzata Choma (MKS Mechanik Włodawa)
    Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  4. Paulina Malcher (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Urszula Sysuła (Krakowska Akademia Taekwon-do Kraków)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Mośko (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Anna Knobel (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  3. Katarzyna Mańke (Klub Sportowy Cholew Sport Police Przęsocin)
    Katarzyna Kalka (Klub Sportowy Cholew Sport Police Przęsocin)
  4. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów Trzebinia)
  5. Beata Rusiecka (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Kacper Dąbrowski (A&W Team Obrowo)
  2. Tomasz Jabłkowski (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Klaudiusz Świstulski (KS X FIGHT Piaseczno)
    Marcin Potocki (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Igor Sołtys (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Dawid Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport Radom)
  6. Jan Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  7. Krystian Biernat (KSW START Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport Radom)
  3. Jan Wiśniewski (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin Zduńska Wola)
    Oskar Oram (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
  4. Krystian Cieślik (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Filip Różycki (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  6. Maciek Świeca (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Hubert Prokop (KSW START Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police Przęsocin)
  2. Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  3. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
    Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  4. Adam Wiśniewski (KS START Działdowo)
  5. Sebastian Izdebski (KSW Łuków)
  6. Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  7. Tomasz Gawenda (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Oskar Zawiślak (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  2. Alex Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Krzysztof Szuba (SKF Boksing Zielona Góra)
    Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  4. Paweł Szreder (Zamek Kurzętnik)
  5. Nikodem Piekuta (Gwardia Zielona Góra)
  6. Norbert Kusz (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
  7. Nikolas Rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Lipski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Michał Król (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  4. Igor Sikora (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Patryk Nicke (KS POLONIA 1912 Leszno)
  6. Aleksander Błonowski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  7. Wiktor Grochalski (CSW Champion Lubawa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Mikołaj Mańka (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Krystian Biś (KSW POLICE)
  3. Daniel Szymecki (KSW Łuków)
    Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  4. Mateusz Pietrzyk (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Jakub Jasiński (Center Team Odolanów)
  6. Piotr Jagolicz (Center Team Odolanów)
  7. Marcel Sołtysiak (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Zalewski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Patryk Jaroń (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  4. Kacper Czerwonogrodzki (KSW Łuków)
  5. Piotr Zawalski (KSW START Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Weronika Palus (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Klara Piętak (KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd.)
  2. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Paulina Wiśniewska (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
    Zuzanna Łukasik (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Weronika Nowak (Gladiator Binczarowa)
  2. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa)
  2. Zuzanna Licha (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Karolina Piotrowska (KSW Łuków)
    Weronika Szymczak (LZS Poprawa Siedlików)
  4. Aleksandra Jędrzejak (LZS Poprawa Siedlików)
  5. Natalia Lemańska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Natalia Szymańska (CSW Champion Lubawa)
  7. Weronika Rumińska (A&W Team Obrowo)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Justyna Tadros (KS X FIGHT Piaseczno)
    Izabela Szelest (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
  4. Weronika Weremczuk (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Martyniak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Oliwia Rumińska (A&W Team Obrowo)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  3. Katarzyna Miszczyk (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Sebastian Kusz (KS ZIĘTEK Team Kalisz)
  3. Nikodem Skupiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Jakub Wodyk (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
  4. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
  5. Kacper Kułak (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Maciej Rozbicki (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Jakub Morozow (KSW Łuków)
  3. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
    Tomasz Freitag (KSW POLICE)
  4. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  5. Michał Kornacki (CSW Champion Lubawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mikołaj Dąbrowski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Kajetan Krysik (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Jakub Mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Krystian Dolny (CSW Champion Lubawa)
  3. Kacper Woronowicz (KS X FIGHT Piaseczno)
    Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Jakub Nosewicz (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  2. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  3. Remigiusz Czeponis (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Kacper Matejek (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Martyna Kowalewicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  2. Martyna Moczulska (KSW POLICE)
  3. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Łukasz Świderski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Damian Kosiorek (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do Kraków)
  2. Tomasz Bąk (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  3. Kamil Berliński (Gwardia Zielona Góra)
    Marcin Ciechański (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate Elbląg)
  2. Mateusz Cejmer (KS START Działdowo)
  3. Rafał Adamczyk (KSW POLICE)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Engelman (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Dariusz Zalewski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Dominik Kotowski (KSW POLICE)
  2. Tomasz Bagrowski (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
  3. Konrad Stachowicz (Krakowska Akademia Taekwon-do Kraków)
    Adam Daniel (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Tomasz Kurzeja (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate Elbląg)
  3. Damian Jagodnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Karol Wierzejski (KS START Działdowo)
  4. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Bartosz Baczyński (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Michał Strakulski (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Waldemar Kasabara (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
    Mateusz Parat (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Aleksander Karwatka (KS POLONIA 1912 Leszno)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Rafał Karcz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Piotr Kulikowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Agnieszka Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki)
  3. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Paulina Jarzmik (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Izabela Helińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Szabłowska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  2. Urszula Sysuła (Krakowska Akademia Taekwon-do Kraków)
  3. Paulina Malcher (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Agnieszka Smolak (DAN Świdnik)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Anna Świderska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Beata Rusiecka (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Klaudiusz Świstulski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Jan Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  3. Tomasz Jabłkowski (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Marcin Potocki (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Krystian Biernat (KSW START Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Aleksander Chymkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Oliwer Laskowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Krystian Cieślik (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Hubert Prokop (KSW START Częstochowa)
  4. Filip Różycki (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  5. Jakub Kunze (KSW POLICE)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Stark (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Mikołaj Maciaszek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Michał Pawlak (Gwardia Zielona Góra)
    Aleksander Banasik (KSW START Częstochowa)
  4. Dominik Grygier (KSW START Częstochowa)
  5. Michał Dylewski (KS X FIGHT Piaseczno)
  6. Arkadiusz Izydorczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  7. Hieronim Piekuta (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Oskar Zawiślak (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  2. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  3. Nikodem Piekuta (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Lipski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  3. Oskar Kondraciuk (KS X FIGHT Piaseczno)
    Wiktor Grochalski (CSW Champion Lubawa)
  4. Patryk Nicke (KS POLONIA 1912 Leszno)
  5. Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  6. Michał Król (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Mikołaj Mańka (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Daniel Szymecki (KSW Łuków)
    Mateusz Pietrzyk (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Marcel Sołtysiak (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Zalewski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Patryk Jaroń (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  3. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Piotr Zawalski (KSW START Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Patrycja Jaworska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Weronika Palus (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Bonder (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Natalia Szymańska (CSW Champion Lubawa)
  2. Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)
  3. Zuzanna Licha (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Natalia Lemańska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Zuzanna Wesołowska (DAN Świdnik)
    Justyna Tadros (KS X FIGHT Piaseczno)
  4. Ania Witek (KSW POLICE)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Aleksandra Siegoczyńska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Oliwia Martyniak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  3. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Katarzyna Miszczyk (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Kacper Macholl (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Józef Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
    Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Maciej Rozbicki (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Kacper Miszczuk (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Mateusz Czuba (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Jakub Wodyk (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  3. Tomasz Freitag (KSW POLICE)
    Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  4. Jakub Morozow (KSW Łuków)
  5. Michał Kornacki (CSW Champion Lubawa)
  6. Kacper Kułak (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Krystian Grzejdak (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mikołaj Dąbrowski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Kajetan Krysik (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Mariusz Kupniewski (KSW POLICE)
    Jakub Mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Artur Karapetyan (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Krystian Dolny (CSW Champion Lubawa)
  4. Jakub Nosewicz (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
  5. Kacper Woronowicz (KS X FIGHT Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  2. Michał Markowski (DAN Świdnik)
  3. Juliusz Łuczak (WKS SFINKS Węgrów)
    Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  4. Remigiusz Czeponis (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Kacper Matejek (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Martyna Kowalewicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Martyna Moczulska (KSW POLICE)
  3. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
    Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Małgorzata Zięba (CSW Champion Lubawa)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia główny : Zawistowski Ryszard
Kierownik planszy A :Hajducki Waldemar
Kierownik planszy B : Kacperski Krzysztof
Kierownik planszy C : Żychliński Krzysztof
Sędziowie :
Wielgosz Waldemar
Biernacki Jarosław
Sułkowski Jarosław
Bałachowski Rafał
Kutyła Mirosław
Pudlicka Cecylia
Pacholski Łukasz
Bartkowiak Norbert
Dzięcioł Mieczysław
Łyszczek Mateusz
Doryń Małgorzata
Kordzik Maciej
Kramarczyk Adrian
Wiśniewska Anna
Szymczak Dominik
Kacperski Maciej
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL