Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski seniorów i kadetów w formule light-contact_29-31.05.2015 - Ostrowiec Świętokrzyski

29.05.2015
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Grzegorz Mróz (Power House Skawina)
  2. Jacek Kołodziej (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Patryk Kumala (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
  2. Grzegorz Siedlasz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Paweł Bors (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
  2. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Monika Korthals (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe Wejherowo)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Patryk Kurek (RKSW PUNCHER Radom)
  2. Emil Tomczak (RKSW PUNCHER Radom)
  3. Jakub Wodyk (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport Radom)
  2. Patryk Kosiór (UKS Fenix Krzyżówka)
  3. Oskar Oram (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
    Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Oskar Biesiadecki (RKSW PUNCHER Radom)
  3. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Piotr Cieśla (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Aleks Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Szymon Gajos (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  3. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Igor Sikora (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Marcel Szadkowski (LZS Poprawa Siedlików)
  3. Marcel Sołtysiak (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Mateusz Pietrzyk (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Zuzanna Łukasik (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Angelika Deroń (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Karolina Piotrowska (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Sara Spyrka (UKS Fenix Krzyżówka)
  2. Patrycja Kowalska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Martyniak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Paulina Juźwicka (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Sebastian Przydatek (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  2. Karol Peregrym (UKS Fenix Krzyżówka)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Świderski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  3. Nikola Zaborowska (KKK Rebelia Kartuzy)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Aleksandra Jankowska (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Bassa Jerzy – Rzeszów - sędzia główny
Plansza A
1. Krzesztof Kacperski – Pasłęk – Kierownik planszy
2. Urszual Bassa – Rzeszów
3. Mirosław Kutyła Ostrowiec Św.
4. Polijański Tadeusz – Lublin
5. Dariusz Matusik - Węgrów
6. Mateusz Łyszczek - Leszno
Plansza B
1. Waldemar Hajducki – Mogilno – kierownik planszy
2. Maciej Bajtel - Muszyna
3. Albin Pudlicki – Leszno
4. Agnieszka Turchan – Bielsko – Biała
5. Tomasz Bałdyga – Warszawa
6. Mazurek Józef – Kraków
Delegat sportowy Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL