Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

III Otwarte Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu_19-21.06.2015 - Rzeszów

19.06.2015
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Grzegorz Janus (GISW Kraków)
  2. HUBERT LECH (OISW RZESZÓW)
  3. Adam Pietroniuk (Straż Graniczna)
    Radosław Jaworski (Biuro Ochrony Rządu)
  4. Maciej Medyński (ZK Stargard)
  5. Rafał Jastrzębski (Zakład Karny Siedlce)
  6. Szymon Bajor (KWP Rzeszów)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Hiki (AŚ NOWA SÓL)
  2. Dawid Krajewski (AŚ Suwałki (klub PANZER Suwałki))
  3. Michał NOWICKI (WŻW Poznań)
    MICHAŁ WOŁCZYK (ARESZT ŚLEDCZY WARSZAWA MOKOTÓW)
  4. Marcin Stanaszek (GISW Kraków)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Kubiszyn (PSP TOMASZÓW LUBELSKI)
  2. Marek Mielczarczyk (KP PSP Gniezno)
  3. Paweł Mularczyk (OSP MOKRZEC)
    Krzysztof Mika (Jednostka Wojskowa Komandosów - Lubliniec)
  4. Michał Sumiński (SPAP Kraków)
  5. sebastian skóra (wojsko polskie)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Łukasz Głabiński (KPV Kraków)
  2. Tomasz Zysk (11 WOG BYDGOSZCZ)
  3. Marcin Angiel (Brepr WP)
    Michał Szpak (OSP MOKRZEC)
  4. Łukasz Szczodruch (14 dappanc Suwałki)
  5. Jakub Bartnik (OSP WARKA)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Kamil Kuś (KMP Tychy / IRONS Tychy)
  2. SEBASTIAN SKIBIŃSKI (NADBURZAŃSKI ODDZIAŁ SG)
  3. Stefan Wolak (GISW Kraków)
    Aleksander Adamiak (1 Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrznych)
  4. NIKODEM KOBYLARZ (PSP RZESZÓW)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Konrad Furmanek (OSP ŁOWYŃ)
  2. Piotr Odważny (KWP Poznań)
  3. Łukasz Milewski (12 Brygada Zmechanizowana)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Michalik (Karpacki Ośrodek Wsparcia Straży Granicznej w Nowym Sączu)
  2. Grzegorz Kwiecień (KPP STARACHOWICE)
  3. Tomasz Adamus (KPP STARACHOWICE)
    SŁAWOMIR GŁADYSZ (ABW RZESZÓW)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Maciej Domińczak (OSP BYTOM ODRZAŃSKI)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. KRZYSZTOF ANIOŁ (OSP RADGOSZCZ)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Waliczek (KWP KATOWICE)
  2. Natalia Pawłowska (KWP GDAŃSK)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Monika Florek-Kurianowicz (Garnizon Małopolski Policji)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. MARZENA SZACOŃ (NADBURZAŃSKI ODDZIAŁ SG)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. MAGDALENA JÓZAK (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. SZYMON BAJOR (KWP Rzeszów)
  2. MICHAŁ PIETRAS (ZAKŁAD KARNY ZABRZE)
  3. Grzegorz Janus (GISW Kraków)
    Krystian Rogoziński (OSP Wola Korzeniowa)
  4. Jarosław Górecki (Straż Miejska Toruń)
  5. KRYSTIAN MATYSZCZYK (JW4808)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Hiki (AŚ NOWA SÓL)
  2. Rafał Jastrzębski (Zakład Karny Siedlce)
  3. Artur Zieliński (AŚ ELBLĄG)
    Adrian Tabor (Straż Miejska Toruń)
  4. Michał NOWICKI (WŻW Poznań)
  5. Grzegorz Sobierajski (KMP Gliwice / FC Knurów)
  6. Łukasz Nosek (Mordor Fire Ring Lesko)
  7. MICHAŁ WOŁCZYK (ARESZT ŚLEDCZY WARSZAWA MOKOTÓW)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. SZYMON WĄS (ZK WOJKOWICE)
  2. Krzysztof Kurek (Puncher Radom, KPP Sochaczew)
  3. Patryk Błasik (KPP Wodzisław Śląski/ KSW Boxing Odra)
    STAFAN HUK (KPP LUBACZÓW)
  4. Mariusz Kopczyński (ZK Wołów)
  5. Marcin Stanaszek (GISW Kraków)
  6. Dawid Przybyłka (KS Wielkopolanin Poznań)
  7. Paweł Mularczyk (OSP MOKRZEC)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Krzysztof Mika (Jednostka Wojskowa Komandosów - Lubliniec)
  2. igor bieńkiewicz (zk nr 1 wroclaw)
  3. Adam Wiszniewski (14 dappanc Suwałki)
    TOBIASZ KUBISZYN (PSP LUBACZÓW)
  4. Dawid Gostomski (ZK MALBORK)
  5. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. ANDRZEJ SIECZKOWSKI (JW 1517 CZERWIEŃSK)
  7. sebastian skóra (wojsko polskie)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Sebastian Prokop (OSP Tylice)
  2. OLIWIER MARTYNA (KMP NOWY SĄCZ)
  3. Dawid Głuchowski (KSP)
    KRYSTIAN RAWSKI (PSG HORYNIEC ZDRÓJ)
  4. Grzegorz Konicki (Karpacki Ośrodek Wsparcia Straży Granicznej w Nowym Sączu)
  5. Michał Bator (Straż Miejska Toruń)
  6. Karol Czycz (UKS Diament Pstrągowa)
  7. Michał Szpak (OSP MOKRZEC)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (KM PSP ELBLĄG)
  2. Stefan Wolak (GISW Kraków)
  3. Marek Pyda (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Damian Bałtrukanis (14 dappanc Suwałki)
  4. NIKODEM KOBYLARZ (PSP RZESZÓW)
  5. ADRIAN PAWŁOWSKI (JW 4938 RADOM)
  6. SEBASTIAN SKIBIŃSKI (NADBURZAŃSKI ODDZIAŁ SG)
  7. Daniel Grzyb (KSP)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Piotr Odważny (KWP Poznań)
  2. Mateusz Michalik (Karpacki Ośrodek Wsparcia Straży Granicznej w Nowym Sączu)
  3. Łukasz Milewski (12 Brygada Zmechanizowana)
    Łukasz Milczarek (KMP Siemianowice Śląskie)
  4. Konrad Furmanek (OSP ŁOWYŃ)
  5. SŁAWOMIR GŁADYSZ (ABW RZESZÓW)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Domińczak (OSP BYTOM ODRZAŃSKI)
  2. Rafał Karcz (Straż Miejska Wejherowo)
  3. KRZYSZTOF ANIOŁ (OSP RADGOSZCZ)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Waliczek (KWP KATOWICE)
  2. Natalia Pawłowska (KWP GDAŃSK)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Monika Florek-Kurianowicz (Garnizon Małopolski Policji)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. MARZENA SZACOŃ (NADBURZAŃSKI ODDZIAŁ SG)
  2. MAGDALENA JÓZAK (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Katarzyna Grzechowiak (OSP BYSZWAŁT)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. KRYSTIAN MATYSZCZYK (JW4808)
  2. MICHA L PIETRAS (ZAKŁAD KARNY ZABRZE)
  3. Krystian Rogoziński (OSP Wola Korzeniowa)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Hiki (AŚ NOWA SÓL)
  2. Artur Zieliński (AŚ ELBLĄG)
  3. Grzegorz Sobierajski (KMP Gliwice / FC Knurów)
    Michał NOWICKI (WŻW Poznań)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Patryk Błasik (KPP Wodzisław Śląski/ KSW Boxing Odra)
  2. Daniel Dziankowski (JW4808)
  3. Piotr Chołko (JW4808)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Damian Szafran (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy , JW 4808)
  2. Piotr Maślanka (SSR PŁOCK)
  3. Daniel Szymkiewicz (JW 4808)
    Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Dawid Gostomski (ZK MALBORK)
  5. ANDRZEJ SIECZKOWSKI (JW 1517 CZERWIEŃSK)
  6. Adam Wiszniewski (14 dappanc Suwałki)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Przemysław Sułkowski (Biuro Ochrony Rządu)
  2. Michał Mocny (STRAŻ MIEJSKA KRAKÓW)
  3. Dariusz Szczerbiński (KPP Będzin)
    OLIWIER MARTYNA (KMP NOWY SĄCZ)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Daniel Grzyb (KSP)
  2. Adrian Durma (KM PSP ELBLĄG)
  3. Aleksander Adamiak (1 Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrznych)
    NIKODEM KOBYLARZ (PSP RZESZÓW)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Piotr Odważny (KWP Poznań)
  2. Łukasz Milczarek (KMP Siemianowice Śląskie)
  3. Grzegorz Kwiecień (KPP STARACHOWICE)
    SŁAWOMIR GŁADYSZ (ABW RZESZÓW)
  4. Tomasz Adamus (KPP STARACHOWICE)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Rafał Karcz (Straż Miejska Wejherowo)
  2. Maciej Domińczak (OSP BYTOM ODRZAŃSKI)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Katarzyna Grzechowiak (OSP BYSZWAŁT)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka - Marta Waliczek - KWP Katowice
Najlepszy zawodnik - Mateusz Hiki - AŚ Nowa Sól
Najsympatyczniejszy zawodnik - Aleksander Adamiak - I Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrznych
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia główny - Jerzy Bassa
Sędzia sekretarz - Jarosław Sułkowski
Kierownik ringu - Krzysztof Kacperski
1.Cecylia Pudlicka
2.Janusz Wielgosz
3.Józef Mazurek
4.Maciej Bajtel
5.Waldemar Kaczmarczyk
6.Agnieszka Turchan

Kierownik planszy - Ryszard Zawistowski
1.Albin Pudlicki
2.Urszula Bassa
3.Krzysztof Żychliński
4.Tomasz Bałdyga
5.Kinga Balon
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL