Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Champion's fight night round 2

04.07.2015
W dniu 4.07.2015 w Koscierzynie odbyła sie Gala Gportów Walki pod nazwą:
CHAMPIONS FIGHT NIGHT round 2
Na Gali odbyło się 10 pojedynków na zasadach K-1
Pierwsze cztery walki odbyły się jako walki amatorskie, kolejne dwie to walki na zasadach PRO-AM.

Kolejne cztery to już walki zawodowe,pierwsza z nich to pojedynek weterana sportów walki Artura Zająca z zawodnikiem Championa Tczew.Artur pokazał że lat przepracowanych w ringu tak łatwo nie idzie zapomniec i tym własnie sposobem i doswiadczeniem wygrał swoja zawodową walke.Kolejna walka to pojedynek Jarosława Daschke który miał zmierzyc się z zawodnikiem Z Białorusi,ze względu na kontuzje w miejsce Białorusa wszedł Mateusz Białecki(Smok Toruń)który w tym roku wygrał Puchar Świata.Zawodnicy zrobili bardzo dobry pojedynek,pomimo dwukrotnego liczenia zawodnik z Torunia pokazał ze w przyszłosci napewno będzie trzeba się z nim liczyc.Kolejne walki to już mecz Polska vs Białoruś.Pierwsza runda zawodnika z Warszawy nie zapowiadała się dobrze,Białorusin widac było był dobrze przygotowany mocno bił i kopał widac było przewagę fizyczną.Jednak Daniel pomimo młodego wieku nie dał sobie narzucic stylu Marchanki i to on wygrał ten pojedynek przed czasem.Do walki wieczoru wyszła zawodniczka Championa Koscierzyny,która od początku narzuciła swój twardy styl walki i w 1 rundzie mocnym kopnięciem w wątrobe zakończyła swoj pojedynek o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w K-1.W ten sposób polacy wygrali mecz z Białorusią,pokonując ich przed czasem

WALKI Amatorskie
Krystian Lewandowski (Gdańsk) vs Piotr Jelak(Gdańsk) 3 : 0
Łukasz Stromecki (Gdańsk) vs Patryk DomańskiGdańsk) 0 : 3
Tomasz Krakowski (Gdańsk) vs Maciej Kalinowski (Toruń) 3 : 0
Olimpia Podolska (Koscierzyna) vs Dagmara Wojtun(Ostrowiec Świętokrzyski) 3 :0

Walki PRO-AM
Tomasz Gierszewski(Koscierzyna) vs Łukasz Badowicz (Starogard Gd) 3: 0
Patryk Kamiński (Gdańsk) vs Piotr Zduniak(Corpus Gdansk) 3 :0

WALKI ZAWODOWE
Artur Zając Legionowo) vs Dariusz Górski (Tczew) 3 :0
Jarosław Daschke (Gdansk) vs Mateusz Białecki Toruń) 3 : 0
Daniel Kolasiński (Warszawa) vs Marchanka Kiryl(Białoruś) RSC(niezdolnosc do walki)
Kamila Bałanda Koscierzyna) vs Alexandra StnikowaBiałoruś) KO (nokaut w 1 rundzie na wątrobe)






WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL