Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

7 edycja Ligi B-Fight

19.09.2015
Lp. Formuła Kat.wag. Grupa wiekowa Nazwisko Imię Klub
Nazwisko Imię Klub Wynik
1 K-1 -63,5 Junior Kisiel Ernest DRAGON Starachowice - Czarnecki Gerard PALESTRA Warszawa 3:0
2 K-1 -71,0 Junior Książek Dominik Knockout GYM Warszawa - Ołdak Mateusz GARUDA Warszawa 1:2
3 Low -60,0 Junior Kaliś Sylwia LKSW Tajfun Legionowo - Stasiak Alina Gladiators Kickboxing Belchatów 3:0
4 Boks -75,0 Junior Rozum Marek UNIQ Fight Club - Sobolewski Dawid HUSARIA Gołdap RSC/1
5 Low -60,0 Junior Pietrucha Mateusz KO Team Otwock - Haś Jakub Akademia PUNCHER Nadarzyn 0:3
6 Low -71,0 Junior Podeszwa Paweł Akademia PUNCHER Nadarzyn - Łyszkowski Damian LKSW Tajfun Legionowo 0:3
7 Low -71,0 Senior Orlik Sebastian Gladiators Kickboxing Belchatów - Tarnowski Bartłomiej Fight Gym Lublin 0:3
8 Low -86,0 Senior Krystman Jakub Złotkowski Team - Iwanicki Wojciech HUSARIA Gołdap 2:1
9 Low -67,0 Junior Dawid Jacek Gladiators Kickboxing Belchatów - Głowacki Alex Częstochowska Szkoła Walki 0:3
10 Low -71,0 Junior Gilejsza Jakub UKS MAXIMUS Ełk - Szymanek Kamil Częstochowska Szkoła Walki 0:3
11 Low -75,0 Junior Stankiewicz Aleksander Gladiators Kickboxing Belchatów - Żelisławski-Rzeszowski Sebastian Akademia Walki Częstochowa 2:1
12 Low -86,0 Junior Mróz Emil GARUDA Warszawa - Dylak Rafał Akademia PUNCHER Nadarzyn 1:2
13 Boks -86,0 Senior Przybyła Miłosz Częstochowska Szkoła Walki - Kosicki Maciej SSW HUSARZ Warszawa 0:3
14 Boks -86,0 Senior Dzionek Jakub Częstochowska Szkoła Walki - Klencner Krzysztof UNIQ Fight Club 0:3
15 Low -86,0 Senior Paczuski Kamil UNIQ Fight Club - Gorsiak Piotr SSW HUSARZ Warszawa 3:0
16 Low -63,5 Senior Durka Marcin GARUDA Warszawa - Przewłocki Mariusz Akademia PUNCHER Nadarzyn 0:3
17 K-1 -67,0 Senior Siwak Michał PALESTRA Warszawa - Szymański Robert niezrzeszony 1:2
18 K-1 -67,0 Senior Iandarbiev Rusłan GARUDA Warszawa - Owczarek Jan niezrzeszony 0:3
19 K-1 -71,0 Senior Olkuski Jacek GARUDA Warszawa - Lodzik Jan LKSW Tajfun Legionowo 0:3
20 K-1 -71,0 Senior Widawski Paweł PALESTRA Warszawa - Buczkowski Tomasz UNIQ Fight Club 1:2
21 K-1 -81,0 Senior Piasecki Marcin UNIQ Fight Club - Kopryna Mateusz Akademia Walki Częstochowa 0:3
22 K-1 -81,0 Senior Gontarczyk Szymon PALESTRA Warszawa - Bartnik Wawrzyniec Częstochowska Szkoła Walki 0:3
23 Low -91,0 Senior Remiszewski Paweł GARUDA Warszawa - Rzeszótko Paweł SSW HUSARZ Warszawa 2:1
24 K-1 +91,0 Senior Ciosek Grzegorz KO GYM Świebodzice - Kaczyński Mateusz GARUDA Warszawa 3:0
25 K-1 +91,0 Senior Paciorkiewicz Aleksander Knockout GYM Warszawa - Lewiński Andrzej Knockout GYM Warszawa 3:0
26 Low -56,0 Senior Szczęsna Magdalena niezrzeszona - Skoczek Justyna KO Team Otwock 3:0
27 Low -71,0 Senior Popławski Rafał LKSW Tajfun Legionowo - Święch Piotr KO Team Otwock 0:3
28 Low -75,0 Senior Chomko Kamil UKS MAXIMUS Ełk - Wieczorek Radosław Gladiators Kickboxing Belchatów 0:3
29 Low -71,0 Senior Urbanowicz Maciej UKS MAXIMUS Ełk - Benben Filip Gladiators Kickboxing Belchatów 0:3
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL