Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Masters Cup - Turniej Pierwszego Kroku w formule Kick Light_Otwock 2-3.10.2015

02.10.2015
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. JACEK DĄBROWSKI (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Mikołaj Skóra (HWK Zamość)
  3. ARTUR ROGUSKI (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. EBASTIAN JABŁECKI (MKS Wicher Kobyłka)
  2. JAKUB SŁODOWCZYK (KLUB WALKI WASHI)
  3. Mariusz Kruk (Lubliniecki Klub Oyama Karate Tarnowskie Góry)
    Krzysztof Baranowski (KO Team Otwock)
  4. Szymon Jędral (KO Team Otwock)
  5. EMIL CIEŚLAK (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Gorsiak (SSW Husarz Stanisławów Drugi)
  2. SEBASTIAN JABŁECKI (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Maciej Smolak (KO Team Otwock)
    MATEUSZ KRET (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Krystian Belka (Club MAMBO)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. MATEUSZ KRET (MKS Wicher Kobyłka)
  2. ADRIAN MAJAK (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  3. PIOTR SKOWRON (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
    RADOSŁAW DUDKIEWICZ (KLUB WALKI WASHI)
  4. PRZEMYSŁAW ROGOWSKI (KLUB WALKI WASHI)
  5. Maciej Świercz (Wataha Łobez)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Robert Wasiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki)
  2. KAMIL GŁOWACKI (MKS Wicher Kobyłka)
  3. TOMASZ MAJEK (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Adam Stańczykiewicz (Lubliniecki Klub Oyama Karate Tarnowskie Góry)
  2. Maciej Wiączek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
  3. Piotr Bąk (KS X FIGHT Piaseczno)
    Tomasz Sołtys (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
  4. Daniel Sojka (Lubliniecki Klub Oyama Karate Tarnowskie Góry)
  5. Rafał Popławski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
  2. Szymon Samorajczyk (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
  2. Dominik Decewicz (KS X FIGHT Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki)
  2. Anna Warejko (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Anna Warejko (KO Team Otwock)
  2. Irena Fałkowska (KS X FIGHT Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Klaudia Gryko (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Sara Bednarska (Łaski Klub Sztuk Walki Łask)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  2. Karolina Knap (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. ALESANDRA BRZOZOWSKA (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. JAKUB CZECH (KLUB WALKI WASHI)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Wojciech Dyła (Wataha Łobez)
  2. MICHAŁ CZAJKOWSKI (KLUB WALKI WASHI)
  3. Julian Walczuk (TKKF Siedlce)
    Lubomir Basiński (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  2. Szymon Baran (Wataha Łobez)
  3. KAROL RUDOWSKI (MKS Wicher Kobyłka)
    Mateusz Płucienniczak (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do)
  4. KRYSTIAN NOGA (KLUB WALKI WASHI)
  5. Maciej Orłowski (Alien Kick Łódź)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Kacper Jedynowicz (Wataha Łobez)
  2. Mateusz Czekajewski (Wataha Łobez)
  3. Dawid Adaś (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
    Piotr Pater (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. MATEUSZ SOBECKI (KLUB WALKI WASHI)
  2. Julian Jasiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  3. Marceli Koprucha (Wataha Łobez)
    Kamil Ciastoń (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Czarnecki (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Jakub Kowalczyk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Malwina Woźniak (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Anna Sułek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  2. PAULINA GOŁĘBIOWSKA (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Anna Sułek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  2. Karina Gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. ROBERT ZIÓŁKOWSKI (KLUB WALKI WASHI)
  2. Damian Łyszkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
  3. Paweł Kędziorski (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. MICHAŁ SZYMKOWIAK (KLUB WALKI WASHI)
  2. KACPER WESOŁOWSKI (KLUB WALKI WASHI)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Mansur Ozdamirov (TKKF Siedlce)
  2. Maciej Pietrzak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
  3. Paweł Szreder (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. DAREK GIERA (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Syguła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Laura Zgolińska (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki Łask)
  2. PAULINA MATERA (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +57kg
  1. Cyprian Pałka (Wataha Łobez)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Ziemowit Pietruch (Club MAMBO)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Maciej Turczyński (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. KACPR DĄBROWSKI (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Piotr Szekeres (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. DAWID KUSZMAR (KLUB WALKI WASHI)
  2. Dominik Hagger (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Piotr Osmólski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do)
  3. Alan Lipiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL