Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Seniorów i Juniorów w formule Kick Light_Otwock 2-3.10.2015

02.10.2015
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Marcin Bodnar (Fight Club Zielona Góra)
  2. Artur Piziński (WKS SFINKS Węgrów)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Jacek Muszyński (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Paweł Rzeszótko (SSW Husarz Stanisławów Drugi)
  3. Dariusz Zalewski (WKS SFINKS Węgrów)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Jakub Bartnik (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
    Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Marcin Saramonowicz (Alien Kick Łódź)
  2. Waldemar Misiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki)
  3. Arkadiusz Konopka (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
    Michał Sędziak (Fight Club Zielona Góra)
  4. Łukasz Puczyński (Klub Duet Gdańsk)
  5. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  6. Paweł Świeczkowski (Klub Duet Gdańsk)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Kamil Sójkowski (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
  2. Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)
  3. Emil Kogut (Wataha Łobez)
    Paweł Antos (Krakowska Akademia Taekwon-do Kraków)
  4. Adam Daniel (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Siedlce)
  2. Łukasz Kulma (KO Team Otwock)
  3. Łukasz Jakubczyk (Alien Kick Łódź)
    Piotr Święch (KO Team Otwock)
  4. Patryk Kumala (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
  5. Adrian Sagan (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
  6. Grzegorz Zachara (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Miller (Palestra Warszawa)
  2. Marcin Nasiadko (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
    Paweł Bors (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
  4. Wojciech Kądziela (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Igor Skrzyszowski (KO Team Otwock)
  6. Mateusz Dederko (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
  3. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Kamila Hermanowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Dorota Godzina (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  3. Kamila Hermanowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
  2. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  3. Magdalena Świtek (Klub Bokserski Legia Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki Łask)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  2. Szymon Sroka (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe Wejherowo)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  2. Patryk Rosiak (LKSW Pomorze Świnoujście)
  3. Artur Stańczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Siedlce)
  2. Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
  2. Mateusz Glembin (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)
  2. Marcin Potocki (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Adam Wójcicki (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Kamil Głusiński (Alien Kick Łódź)
  2. Jakub Markowski (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
  3. Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
    Kamil Żołądziejewski (Fight Club Zielona Góra)
  4. Dawid Adaś (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
  5. Piotr Pater (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK im A Firsta Kraków)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  2. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki)
  3. Błażej Mach (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe Wejherowo)
    Kacper Durkiewicz (Fight Club Zielona Góra)
  4. Jarosław Sawic (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  3. Patryk Moch (Palestra Warszawa)
    Gracjan Hryczanik (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Magda Marczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Natalia Świderska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Kinga Mikołajczuk (TKKF Siedlce)
  2. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN Legionowo)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL