Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Seniorów i Juniorów w formule LOW kick_28-29.11.2015 - Jarosław

28.11.2015
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Adam Abood al hassani (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  2. Paweł Michalak (Husaria Drutex Słupsk)
  3. Michał Mazurkiewicz (Fighter Wrocław)
    Kamil Kadzidłowski (Fighter Wrocław)
  4. Sylwester Izenberg (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
  2. Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Witold Lisek (AKS NIWKA Sosnowiec)
  2. Piotr Rzyman (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  3. Tobiasz Kubiszyn (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
    Krystian Rawski (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  2. Patryk Kocaj (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  3. Alan Biały (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
    Rafał Kosiarski (Power House Skawina)
  4. Marcel Parysek (KT Legia Warszawa)
  5. Przemysław Chyziński (AKS NIWKA Sosnowiec)
  6. Konrad Horodecki (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Mateusz Kasza (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Grzegorz Mardyła (Power House Skawina)
  2. Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  3. Filip Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Piotr Święch (KO Team Otwock)
  4. Mateusz Piasecki (UKS Puncher Wrocław)
  5. Łukasz Wronowski (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  6. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  7. Patryk Radoń (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Michał Polak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  2. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  3. Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław)
    Artur Krzysztofiak (Fighter Wrocław)
  4. Bartłomiej Kuźniar (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  5. Artur Dylewski (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  6. Paweł Komadowski (KS OYAMA Rzeszów)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Mariusz Przewłocki (Akademia Puncher Nadarzyn)
  3. Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
    Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Arkadiusz Osienienko (KO GYM Świebodzice)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Natalia Mikołajczuk (Fighter Wrocław)
  2. Dominika Gęborek (Power House Skawina)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Agnieszka Wróbel (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  2. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Beata Zięba (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  3. Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Dawid Surmiak (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Mateusz Adamczyk (Paco Team Katowice)
  3. Wojtek Kielusiak (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
    Szymon Szlak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Michał Behounek (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  2. Dominik Głaś (Rzeszowski Klub Sportów Walki Rzeszów)
  3. Michał Jarząbek (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Adam Wójcicki (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
  2. Aleksander Stankiewicz (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Paweł Mielnicki (Klub Sportów Walki Sokół Jarosław)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Paweł Ostój (UKS Puncher Wrocław)
  2. Kamil Braszka (Scorpion Krępice)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  2. Adrian Plewa (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  3. Radosław Rybka (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Przemysław Zygarlicki (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Damian Ogonowski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Sandra Kulpa (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Maciej Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  3. Jan Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Paulina Radzimierska (KT Legia Warszawa)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Ala Stasiak (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Katarzyna Świzdor (Klub Sportów Walki Sokół Jarosław)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka Ewa Boś
Najlepszy zawodnik Grzegorz Mardyła
Najlepszy klub
Skład sędziowski
1. Jerzy Bassa - sędzia główny
2. Józef Mazurek - kierownik ringu
3. Tadeusz Poljański
4. Urszula Bassa
5. Maciej Bajtel
6. Jarosław Sułkowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL