Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

WAKO Cad. & Jun. Europ. Championships 2015_22-31.08.2015 - San Sebastian (Hiszpania)_załączniki

22.08.2015
WAKO Cad. & Jun. Europ. Championships 2015_22-31.08.2015 - San Sebastian (Hiszpania)


107 zawodników i zawodniczek oraz 8 trenerów kadry, 1 trener wspomagający, 3 trenerów klubowych.
Polska Reprezentacja Kickboxingu Juniorów zdobyła łącznie: 59 medali w tym: 12 złotych, 14 srebrnych i 33 brązowe.

Złote medale:

Kick Light
KL -89kg Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
K-1 Rules
K1 -52 kg Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko –Kamienna)
K1 -56 kg Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
K1 -71 kg Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
K1 -81 kg Dominik Bala (Legion Głogów)
Low Kick
LK -48 kg Dagmara Tchorek (UKS Sanda Płock)
LK -60 kg Joanna Socha (Klub Sportów Walki Sokół Jarosław)
LK -71 kg Adrian Szymanowski (Towarzystwo Sportowe Out Team Poznań)

Full Contact
FC +91 kg Aleksander Stawirej (KS Zietek Team Kalisz)
FC -91 kg Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
FC -63,5 kg Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
FC +60 kg Jolanta Cichoń (Uczniowski Klub Sportowy Evan Nowy Sącz)

Srebrne medale:

Kick Light
KL -69 kg Miłosz Fluder (Center Team Odolanów)
KL -89 kg Patryk Rosiak (LKSW Pomorze Świnoujście)

Light Contact
LC -63 kg Paweł Zdun (DAN Świdnik)
LC -89 kg Marcin Szuleta (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

K-1 Rules
K1 -52 kg Joanna Rybińska (Legion Głogów)
K1 +81 kg Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów Walki Tajfun)
K1 -54 kg Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Siedlce)
K1 -48 kg Anna Gruszczyńska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
K1 -67 kg Tomasz Brotoń (Klub Sportowy Fight House 27)
K1 -70 kg Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
K1 -81 kg Konrad Delekta (Fight Gym Lublin)
K1 -67 kg Wojciech Kazieczko (Gwardia Zielona Góra)

Low Kick
LK -63,5 kg Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
LK -67 kg Fabio Di Lalla (KGHT Metraco Armia Polkowice)

Brązowe medale:

Kick Light
KL +70 kg Patrycja Pietrzakowska (LKSW Pomorze Świnoujście)
KL +70 kg Marta Lipka (Centrum Sportów Walki Champion Lubawa)
KL -50 kg Kinga Mikołajczuk (TKKF Siedlce)
KL -84 kg Kamil Połosak (KS X Fight Piaseczno)
KL -84 kg Dominik Dybowski (TKKF Siedlce)
Light Contact
LC -70 kg Ewelina Dzikowska (Łódzkie Centrum Sportów Walki)
LC -63 kg Paweł Zdun (Dan Świdnik)
LC -74 kg Dominik Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno)
LC -89 kg Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
K-1 Rules
K1 -63,5 kg Mikołaj Kopaniszyn (Legion Głogów)
K1 -60 kg Mariusz Lach (Legion Głogów)
K1 -60 kg Krzysztof Kucharzyk (UKS Diament Pstrągowa)
K1 -67 kg Mateusz Sobczak (Fight Academy Stargard Szczeciński)
K1 -63,5 kg Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
K1 -57 kg Patryk Moch (Palestra Warszawa)
K1 -60 kg Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)

Low Kick
LK +60 kg Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
LK -71 kg Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
LK -71 kg Jakub Kozera (Gwardia Zielona Góra)
LK -60 kg Ernest Kisiel (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
LK -57 kg Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
LK -75 kg Norbert Job (Halny Nowy Sącz)
LK -75 kg Michał Burdan (Full Contact

Full Contact

FC -86 kg Artur Stańczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
FC -54 kg Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
FC -69 kg Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
FC -60 kg Anna Kozanecka (Klub Sportowy Prosna Kalisz)
FC -56 kg Olga Michalska (LZS Poprawa Siedlików)
FC -52 kg Ewa Cichoń (Uczniowski Klub Sportowy Evan Nowy Sącz)
FC -52 kg Anna Szymańska (LZS Poprawa Siedlików)
FC -71 kg Rafał Sztark (KSW Start Częstochowa)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL