Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w Kickboxingu Kick Light oraz Puchar Woj. Lubelskiego

05.12.2015
piankowe palki / Dzieci (7-9 lat) [] / +135cm
  1. Jan Jaworski (DAN Świdnik)
  2. Ignacy Kasperek (DAN Świdnik)
  3. Wojciech Zieliński (DAN Świdnik)
    Laura Puchacz (Akademia Sportu Urwis Lublin)
  4. Bartłomiej Bratos (DAN Świdnik)
  5. Kacper Ciechanowicz (DAN Świdnik)
  6. Aleksander Marchlewicz (Stowarzyszenie Sport to zdrowie Pinczyn)
piankowe palki / Dzieci (7-9 lat) [] / -135cm
  1. Sara Steć (DAN Świdnik)
  2. Jakub Olech (DAN Świdnik)
  3. Jakub Dąbrowski (MKS Mechanik Włodawa)
    Bartosz Zienkiewicz (MKS Mechanik Włodawa)
  4. Jakub Wojciechowski (DAN Świdnik)
  5. Aleksandra Lis (DAN Świdnik)
piankowe palki / Dzieci (7-9 lat) [] / -125cm
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Krzysztof Szostakiewicz (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Jakub Suchorab (MKS Mechanik Włodawa)
    Urszula Korybska (MKS Mechanik Włodawa)
  4. Maksymilian Czaprański (MKS Mechanik Włodawa)
  5. Aleksandra Niećko (DAN Świdnik)
  6. Wiktor Flisikowski (Stowarzyszenie Sport to zdrowie Pinczyn)
piankowe palki / Dzieci (4-6 lat) [] / -125cm
  1. Mikołaj Frączyk (DAN Świdnik)
  2. Cyryl Bliźniuk (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Steć Olaf (DAN Świdnik)
    Zuzanna Lis (DAN Świdnik)
  4. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Piotr Cebulak (Klub Strefa Gym & Fitness - Lublin)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Adrian Świdziński (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Marcin Berus (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Marcin Kowalczyk (MKS Kalina Lublin)
  2. Konrad Horodecki (UKS Janów Lubelski (SKKB PL))
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Dawid Pogoda (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Paulina Szewczuk (AZS Politechnika Lubelska)
  2. Mariola Bielecka (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Łukasz Stec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Dawid Surmiak (UKS Janów Lubelski (SKKB PL))
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Kuśmierz (UKS Janów Lubelski (SKKB PL))
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Łukasz Szwałek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Konrad Nuciński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Dominika Słomka (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Justyna Falkiewicz (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Sylwia Lewandowska (UKS Janów Lubelski (SKKB PL))
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Surmiak (UKS Janów Lubelski (SKKB PL))
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Wiktor Rotmański (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Damian Knopa (Stowarzyszenie Sport to zdrowie Pinczyn)
  2. Kacper Łapa (UKS Janów Lubelski (SKKB PL))
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Michał Sajewski (UKS Janów Lubelski (SKKB PL))
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Patrycja Kowalska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Najlepszy Klub w Kick Light - UKS Janów Lubelski (SKKB PL)
Skład sędziowski
Sędzia główny: Tadeusz Poljański
Sędziowie pomocniczy:
Jacek Puchacz
Kamil Stefaniak
Michał Szafranek
Piotr Żołędź
Rafał Aleksandrowicz
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL