Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP w Kickboxingu Oriental Rules Jun i Sen. MP KL Weteran_04-06.12.2015 - Starachowice

04.12.2015
oriental-rules / Senior [k] / -71kg
  1. Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
oriental-rules / Senior [k] / -63.5kg
  1. Katarzyna Posiadała (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR Siedlce)
oriental-rules / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Gusztab (Kohorta Poznań)
  2. Sonia Szular (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)

oriental-rules / Senior [k] / -57kg
  1. Joanna Różańska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
  3. Katarzyna Jeziorska (KO GYM Świebodzice)

oriental-rules / Senior [k] / -51kg
  1. Monika Porażyńska (Forfit Gdańsk)
  2. Dominika Chmiel (Am Nat Kraków)
  3. Magdalena Józak (SKF Boksing Zielona Góra)

oriental-rules / Senior [m] / +91kg
  1. Grzegorz Ciosek (KO GYM Świebodzice)
  2. Michał Duda (KS Wielkopolanin Poznań)
  3. Damian Powroźnik (Akademia Walki Częstochowa)

oriental-rules / Senior [m] / -86kg
  1. Sylwester Izenberg (Golden Fight Club Pruszków)
  2. Arkadiusz Czapliński (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Przemyslaw Walków (Boi Team Wroclaw)
    Mariusz Domański (Octagon Team)

oriental-rules / Senior [m] / -81kg
  1. Szczepan Stawiarski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Paweł Klimek (Am Nat Kraków)
  3. Marcin Szwarc (Gladiator)
    Bartosz Dulnik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)

  4. Jakub Martys (Akademia holistyczna)
  5. Mateusz Pasiak (Gladiator)
oriental-rules / Senior [m] / -75kg
  1. Krzysztof Owczarek (Octagon Team)
  2. Oskar Rokaszewicz (Legion Głogów)
  3. Kamil Sójkowski (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS Łódź)
    Bartosz michał Głuchy (KS Wielkopolanin Poznań)

oriental-rules / Senior [m] / -71kg
  1. Przemysław Pawlak (HALNY Nowy Sącz)
  2. Łukasz Gawlik (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Mateusz Zdanowicz (Gladiator)
    Krystian Sanecki (Akademia Muay Thai Kielce)

oriental-rules / Senior [m] / -67kg
  1. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Wojciech Kawa (NAK MUAY SZCZECIN)
  3. Mateusz Orynek (Akademia holistyczna)
    Grzegorz Kwiecień (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)

  4. Mateusz Michalik (HALNY Nowy Sącz)
  5. Robert Banachewicz (Gladiator)
oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
  2. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Patryk Fyda (HALNY Nowy Sącz)

oriental-rules / Senior [m] / -60kg
  1. Hubert Ulikowski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski)
  2. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Aleksander Boroń (Octagon Team)
    Kamil Szczepaniak (Quest Bogdanka)

  4. Piotr Cieślik (Boi Team Wrocław)
oriental-rules / Senior [m] / -57kg
  1. Sebastian Słoń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Piotr Jurkowski (Legion Głogów)
  3. Arkadiusz Osienienko (KO GYM Świebodzice)

oriental-rules / Junior [k] / +75kg
  1. Magdalena Nowicka (KS Wielkopolanin Poznań)
oriental-rules / Junior [k] / -71kg
  1. Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
oriental-rules / Junior [k] / -60kg
  1. Małgorzata Grzesik (Legion Głogów)
oriental-rules / Junior [m] / +81kg
  1. Dominik Skliniorz (UKS Barbakan Kraków)
oriental-rules / Junior [m] / -81kg
  1. Dominik Bala (Legion Głogów)
  2. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)

  4. Michał Jarząbek (SKF Boksing Zielona Góra)
oriental-rules / Junior [m] / -75kg
  1. Sebastian Turek (UKS Barbakan Kraków)
oriental-rules / Junior [m] / -71kg
  1. Maciej Kucharski (HALNY Nowy Sącz)
  2. Rośniak Piotr (Zelowian Top Team)
  3. Grzegorz Rokaszewicz (Legion Głogów)
    Marcel Marecki (KO GYM Świebodzice)

  4. Szymon Kukła (Legion Głogów)
oriental-rules / Junior [m] / -67kg
  1. Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
oriental-rules / Junior [m] / -63.5kg
  1. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Dawid Duch (UKS Barbakan Kraków)

oriental-rules / Junior [m] / -60kg
  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)

oriental-rules / Junior [m] / -57kg
  1. Dawid Wisniewski (Corio-Team Łódź)
  2. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Dominik Gałązka (Quest Bogdanka)

oriental-rules / Junior [m] / -51kg
  1. Dominik Pułka (UKS Barbakan Kraków)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
1. Żychliński Krzysztof-sędzia główny
1. Bałdyga Tomasz
2. Stachera Andrzej
3. Saganek Marek
4. Kutyła Mirosław
5. Sułkowski Jarosław
6. Broda Łukasz – sędzia czasowy
7. Donda Piotr - sędzia czasowy
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL