Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki_LUBUSZANIN OPEN zielona góra 11-12.12.2015

12.12.2015
ZWYCIĘSCY POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII LUBUSZANIN OPEN ZIELONA GÓRA 11-12.12.2015

LIGHT CONTAKT:

1. KADET MŁODSZY:
- 47KG – PARTYK MOŻDŻYŃSKI – KKS POZNAŃ
- 52KG – MIKOŁAJ MAŃKA – KS „POLONIA 1912” LESZNO
- 57KG – MATEUSZ STACHOWSKI – KS „POLONIA 1912” LESZNO
- 69KG – DAWID BARCZAK – T.C.ODOLANÓW

2. JUNIOR:
- 50KG – WIKTORIA JARZĘBSKA - GWARDIA ZIELONA GÓRA
- 55KG – ZUZANNA LICHA – KS „POLONIA 1912” LESZNO
- 63,5KG- ALEKS CHOJNACKI – ALEX KUTNO
- 69KG – ERYK ORACZ – POLICE
- 74KGKG – DOMINIK WALKOWIAK – KS „POLONIA 1012” LESZNO
- 84KG – ŁUKASZ WYBIERALSKI – GWARDIA ZIELONA GÓRA

3. SENIOR
- 50KG – DANUTA HĄDZLIK – KKS POZNAŃ
- 55KG – KATARZYNA MAŃKE – POLICE
- 60KG – IZABELA HELIŃSKA – KS „POLONIA 1912” LESZNO
- 63KG – DOMINIK NOWAK – ŁKS ŁÓDŹ
- 69KG – KONRAD FURMANIAK – DEVIL MIĘDZYCHÓD
- 74KG – PIOTR OWCZARZAK – KKS POZNAŃ
- 79KG – DOMINIK KOWALSKI –MAXIMUS POZNAŃ
- 89KG – JAKUB KASICA – ALEX KUTNO

ZWYCIĘSCY POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII LUBUSZANIN OPEN ZIELONA GÓRA 11-12.12.2015

KICK LIGHT:
1. KADET MŁODSZY:
- 42KG – JAKUB MIKOŁAJCZAK – KS „POLONIA 1912” LESZNO
- +47KG – ADRIAN TOMALA – SKF BOKSING ZIELONA GÓRA
2. KADET STARSZY:
- 52KG – MIKOŁAJ MAŃKA – KS „POLONIA 1912” LESZNO
- 57KG – KRYSTIAN KUCINSKI – POLICE
- 63KG – KACPER HOZAKOWSKI – MAXIMUS POZNAŃ
- 69KG – DAWID BARCZAK – FIGHT CLUB ZIELONA GÓRA

3. JUNIOR:
- 50KG – JULIA PAWELEC – POLICE
- 55KG – ZUZANNA LICHA – KS „POLONIA 1912” LESZNO
- 63KG – DAMIAN TAJBERT – ŁKS ŁÓDŹ
- 69KG – ERYK ORACZ – POLICE
- 74KG – BARTŁOMIEJ KUCHARSKI – SKF ZIELONA GÓRA
- 79KG – MICHAŁ JARZĄBEK – SKF ZIELONA GÓRA
- 84KG – MACIEJ JURKOWSKI – FIGHT CLUB ZIELONA GÓRA
- 89KG – TOMASZ STACHOWIAK – SKF ZIELONA GÓRA
- +94KG – PARTYK SZMETIŁŁO – FIGHT ZIELONA GÓRA

4. SENIOR:
- 60KG – IZABELA HELIŃSKA – KS „POLONIA 1912” LESZNO
- 63KG – PAWEŁ BORS – ŁKS ŁÓDŹ
- 69KG – WOJCIECH KAZIECZKO – FIGHT CLUB ZIELONA GÓRA
- 74KG – GRZEGORZ ZACHARA – ŁKS ŁÓDŹ
- 84KG – JACEK DYCHA – FIGHT CLUB ZIELONA GÓRA
- 89KG – CEZARY MIKLAS – ALEX KUTNO
- 94KG – JAKUB KASICA – ALEX KUTNO

· NAJLEPSZY ZAWODNIK LC – DOMINIK WALKOWIAK – KS „POLONIA 1912” LESZNO
· NAJLEPSZY ZAWODNIK KL – PAWEŁ BORS – ŁKS ŁÓDŹ
· NAJLEPSZA DRUŻYNA LC – ŁKS ŁÓDŹ
· NAJLEPSZA DRUŻYNA KL – KS „POLONIA 1912” LESZNO
· NAJLEPSZA ZAWODNICZKA LC – ZUZANNA LICHA – KS „POLONIA 1912” LESZNO
· NAJLEPSZY GWARDZISTA – PAWEŁ PUPIN
· NAJLEPSZA GWARDZISTKA – ALEKSANDRA ROSOCHOCKA
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL