Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Małopolski w Kkickboxingu Light - Contact Junior, Senior_20.02.2016 - Libertów

20.02.2016
WYNIKI WALK MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI LIGHT-CONTACT SENIOR, JUNIOR

SENIOR


KAT. WAGOWA – 57KG:
1 SEBASTIAN NADOLSKI- KSWiSW SHOGUN MYSŁOWICE
2 ADRIAN RYŚ – CSE SPARTA CHRZANÓW
KAT. WAGOWA – 63KG:
1 MIKOŁAJ STASZKIEWICZ- SMOK KRAKÓW
2 KRZYSZTOF SYPKA – SMOK KRAKÓW
3 PRZEMYSŁAW BRZÓZKA – CSE SPARTA CHRZANÓW
3 MACIEJ MUCHA - CSE SPARTA CHRZANÓW
KAT. WAGOWA – 69KG:
1 CYPRIAN BRZEŹNIAK- OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATE
2 ADAM STAŃCZYKIEWICZ – Lubliniecki Klub Oyama Karate
3 DENIS GIERAT – SMOK KRAKÓW
3 DAIWD KOŁODZIEJCZYK – POWER HOUSE SKAWINA
KAT. WAGOWA – 74KG:
1 PAWEŁ ANTOS- KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWONDO
2 ANDRZEJ ORTYLEWSKI – KS GARDA NOWA DĘBA
3 ADRIAN KOŁODZIEJ – KS POLONIA RZESZÓW
3 IGOR OSMĘDA – CSE SPARTA CHRZANÓW
KAT. WAGOWA – 79KG:
1 MATEUSZ SŁOTA- OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATE
2 BARTOSZ PISKORZ – KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWONDO
3 KAMIL NOWAK – ASW FIGHTER MOGILANY
3 KONRAD STACHOWICZ – KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWONDO
KAT. WAGOWA – 84KG:
1 MICHAŁ CYGANIK- SMOK KRAKÓW
2 PAWEŁ KOZYRA – SMOK KRAKÓW
3 KRZYSZTOF GROMACKI – CSE SPARTA CHRZANÓW
3 WOJCIECH JADCZYK – SHOGUN MYSŁOWICE
KAT. WAGOWA – 89KG:
1 DOMINIK MAREK- BESKID DRAGON
2 BOGDAN GUBAŁA – ASW FIGHTER MOGILANY
3 TOMASZ KOMISARCZYK – SHOGUN MYSŁOWICE
3 SEBASTIAN MARCZUK – SHOGUN MYSŁOWICE
KAT. WAGOWA – 94KG:
1 MICHAŁ GRYBOŚ- CSE SPARTA CHRZANÓW
2 RAFAŁ BĄBKA – CSE SPARTA CHRZANÓW
KAT. WAGOWA +94KG:
1 ARTUR BORKOWSKI- SHOGUN MYSŁOWICE
2 OSKAR BARON – SHOGUN MYSŁOWICE
3 PIOTR SOBOTA – SHOGUN MYSŁOWICE
3 WOJCIECH CHOCHÓŁ – CSE SPARTA CHRZANÓW
KAT. WAGOWA -50KG: KOBIETY
1 KINGA EJDYST- SHOGUN MYSŁOWICE
2 ARLETA OLEKSY – CSE SPARTA CHRZANÓW
3 AGNIESZKA KAMECZURA – SHOGUN MYSŁOWICE
KAT. WAGOWA -55KG: KOBIETY
1 JOLANTA SZEWCZYK- ASW FIGHTER MOGILANY
KAT. WAGOWA -65KG: KOBIETY
1 MARTA WALICZEK- BESKID DRAGON
2 MONIKA KĘDZIERSKA – CSE SPARTA CHRZANÓW
3 MAGDALENA CHMIELOWIEC – KS GARDA NOWA DĘBA

JUNIOR:
KAT. WAGOWA – 57KG:
1 MICHAŁ GŁOGOWSKI- KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWONDO
2 DOMINIK PIECH – SMOK KRAKÓW
KAT. WAGOWA – 63KG:
1 FILIP MIJALSKI- KSW START CZĘSTOCHOWA
2 PATRYK WILK – SMOK KRAKÓW
3 DANIEL URBANIAK – CSE SPARTA CHRZANÓW
3 DAMIAN MORDARSKI – POWER HOUSE SKAWINA
KAT. WAGOWA – 69KG:
1 SEBASTIAN SOSNOWSKI- KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWONDO
2 DAWID DUCH – BARBAKAN KRAKÓW
3 KRYSTIAN LORANS – BESKID DRAGON
3 PIOTR PATER – SMOK KRAKÓW
KAT. WAGOWA – 74KG:
1 KACPER KADŁUBICKI- BESKID DRAGON
2 MACIEJ WILCZYK – KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWONDO
3 KAMIL WŁODARCZYK – ASW FIGHTER MOGILANY
3 DAWID ADAŚ – SMOK KRAKÓW
KAT. WAGOWA – 79KG:
1 KAROL CHOLEWA- CSE SPARTA CHRZANÓW
2 SEBASTIAN TUREK – BARBAKAN KRAKÓW
KAT. WAGOWA – 84KG:
1 DOMINIK SKLINIORZ- BARBAKAN KRAKÓW
KAT. WAGOWA -50KG: KOBIETY
1 ANNA JUREK- KS GARDA NOWA DĘBA

SKŁAD SĘDZIOWSKI:
1. Krzysztof Żychliński
2. Jarosław Sułkowski
3. Józef Mazurek
4. Agnieszka Turchan
5. Mirosław Kutyła
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL