Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zgłoszenia do 10.03.2016_Mistrzostwa Polski Południe 2016 w Kickboxingu Forma Kick-Light_12.03.2016 - Krzywaczka

12.03.2016
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Maciej Bobrowski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. ARTUR BORKOWSKI (SHOGUN MYSŁOWICE)
  3. PATRYK KONOPKA (Sparta Dwikozy)
    Damian Zapart (Sparta Dwikozy)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Rafał Pająk (Sparta Dwikozy)
  2. Jakub Mierzwa (Sparta Dwikozy)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Bogdan Gubała (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Kamil Nowak (ASW Fighter Mogilany)
  2. Jan Mateja (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Mariusz Kruk (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
  4. WOJCIECH JADCZYK (SHOGUN MYSŁOWICE)
  5. Krzysztof Gromadzki (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Andrzej Błaszczyk (MUKS CHOY LEE FUT)
  3. Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
    Adrian Sagan (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Radosław Łomnicki (UKS Astra Krynica-Zdrój)
  5. Tomasz Cwynar (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
  6. Kacper Krawczyk (UKS Astra Krynica-Zdrój)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Grzegorz Mardyła (Power House Skawina)
  2. Wiktor Czopek (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
  3. Paweł Chlebda (ASW Fighter Mogilany)
    Rafał Kosiarski (Power House Skawina)
  4. SYLWEK GRZYBEK (SHOGUN MYSŁOWICE)
  5. Łukasz Poznański (UKS Astra Krynica-Zdrój)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Sebastian Chmielewski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  2. Grzegorz Kwiecień (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Maciej Błażewicz (Palestra Warszawa)
    Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
  4. Adrian Nazar (Sparta Dwikozy)
  5. Adam Stańczykiewicz (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Arkadiusz Miłoń (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. SEBASTIAN NADOLSKI (SHOGUN MYSŁOWICE)
  3. Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Dominika Gęborek (Power House Skawina)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Miłosz Olechowski (Sparta Dwikozy)
  2. Dominik Skliniorz (UKS Barbakan Kraków)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Sebastian Turek (UKS Barbakan Kraków)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Kacper Kadłubicki (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Adrian Lewandowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Kamil Pająk (Sparta Dwikozy)
    Dawid Adaś (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  4. Jakub Markowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Kamil Włodarczyk (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Krystian Loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Piotr Pater (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Dawid Duch (UKS Barbakan Kraków)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Jakub Siudak (Sparta Dwikozy)
  3. KAMIL BROŻYNA (SHOGUN MYSŁOWICE)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Dominik Pułka (UKS Barbakan Kraków)
  3. Kamil Cebula (Sparta Dwikozy)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Anna Płusa (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Aleksandra Szczodrak (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Katarzyna Wrona (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Daria Gruszka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Patrycja Kowalska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Oskar Oram (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Kamil Kwinta (ASW Fighter Mogilany)
  3. Jakub Walaszczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Piotr Cieśla (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. DANIEL WALASIAK (SHOGUN MYSŁOWICE)
    Radosław Niżnik (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. MARCELI DRAPACZ (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Oskar Barczyk (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Jerzy Biniaś (UKS Barbakan Kraków)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Wiktoria Krakowiak (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Martyniak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy Najlepszy zawodnik turnieju - Piotr Sokół - Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków Najlepszy zawodniczka turnieju - senior - Monika Kędzierska - Klub Sportowy CSE Sparta Chrzanów Najlepszy zawodniczka turnieju - kadet - Alicja Siebyła - Klub Sportowy Dragon Starachowice
Najlepszy klub
Klub Sportowy DRAGON Starachowice [punktów: 16 (4 - 2 - )] Beskid Dragon Bielsko-Biała [punktów: 16 (4 - 2 - )]
Skład sędziowski
1.JAROSŁAW SUŁKOWSKI 2.KRZYSZTOF ŻYCHLIŃSKI 3.JÓZEF MAZUREK 4.MIROSŁAW KUTYŁA 5.WALDEMAR KACZMARCZYK 6.ŁUKASZ BRODA 7.PIOTR DONDA
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL