Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Ziem Zachodnich w Kickboxingu Full Contact_19.03.2016 - Dąbcze

19.03.2016
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Szymon Dwornikowski (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Grzegorz Kaźmierczak (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Robert Krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. DOMINIK KOWALSKI (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Parat (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. PRZEMYSŁAW WOJDARSKI (KKS Sporty Walki Poznań)
    Amadeusz Dobies (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  4. Miłosz Fluder (Center Team Odolanów)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Konrad Furmanek (MMA DEVIL Międzychód)
  2. Tomasz Micigorski (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Dominik Wiśniewski (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Jagoda Mandziejewska (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Izabela Helińska (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Dominik Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Mateusz Techman (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Mikołaj Klauz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Mariusz Krajewski (Kickboxing Czajków)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  2. Mateusz Swięty (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. TOMASZ WŁODARCZYK (KKS Sporty Walki Poznań)
    JAKUB PICHORA (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. DAMIAN DAJCZ (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Maciej Kurek (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. DAMIAN ROLL (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. FILIP NAROŻNY (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Bartosz Zadka (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. KACPER KOZAKOWSKI (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Kamil Sip (Kickboxing Czajków)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Mateusz Biniek (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Piotr Szwed (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. ROBERT SZYMKOWIAK (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Dominik Sawicki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Marcel Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Dawid Tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Dawid Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Gabriela Laskowska (KKS Sporty Walki Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza juniorka młodsza - Weronika Szymczak - LZS Poprawa Siedlików Najlepszy junior młodszy - Mikołaj Mańka KS Polonia 1912 Leszno Najlepszy junior - Mateusz Dymek - UKS Sanda Płock Najlepszy zawodnik - Mateusz Parat - KS Prosna Kalisz Najlepsza zawodniczka - Izabela Helińska - KS Polonia 1912 Leszno Najlepszy zawodnik KS Polonia 1912 Leszno - Dawid Tomczak
Najlepszy klub
1.KS Polonia 1912 Leszno 2.Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER 3.LZS POPRAWA Siedlików 4.Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Skład sędziowski
Sędzia główny - Cecylia Pudlicka 1. Albin Pudlicki 2. Jarosław Sułkowski 3. Tomasz Sroka 4. Adrian Kramarczyk 5.Damian Ciesielka
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL