Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Starszych w Kickboxingu formuła Low Kick_01-03.04.2016 - Ożarów Maz.

01.04.2016
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Marek Kiełbik (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź)
  3. Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Mateusz Suszkowski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  4. Eryk Odzimkowski (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  3. Łukasz Leończuk (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  3. Łukasz Stec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Tomasz Stachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Dawid Mirkowski (KT Legia Warszawa)
  2. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Patryk Hrycak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Konrad Delekta (Fight Gym Lublin)
  4. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Mateusz Glembin (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  6. Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Bartek Marszałkowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Kacper Muszyński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Michał Burdan (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
  3. Norbert Job (Halny Nowy Sącz)
    Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  5. Sebastian Tokarski (Palestra Warszawa)
  6. Tomasz Szczepaniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  7. Adam Wójcicki (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Adrian Szymanowski (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  2. Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Miłosz Karyś (Scorpion Krępice)
    Denis Markwart (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  4. Patryk Kłak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  5. Karol Chochoł (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  6. Eryk Oracz (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  7. Mateusz Szczepan (UKS Diament Pstrągowa)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mikołaj Kopaniszyn (Legion Głogów)
  2. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
  3. Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Nikodem Bigus (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Marcin Miniewicz (Fighter Wrocław)
  5. Daniel Wielądek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  2. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
    Bartłomiej Arent (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Paweł Białas (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
  5. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Damian Wawrzyniak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Daniel Słupek (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Wojciech Kustra (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  4. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Paweł Gryza (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  6. Patryk Kadłuczka (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  7. Adam Majcher (Centrum Sportów Walki Płock)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  3. Rafał Tronci (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  2. Weronika Adamczyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Ilona Waszczuk (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  3. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Anna Płusa (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Katarzyna Wrona (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Daria Gruszka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Kacper Dąbrowski (SMOK Toruń)
  2. Marcel Markowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Wiktor Melka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Tomasz Puch (Halny Nowy Sącz)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Jakub Kamiński (Fight Gym Lublin)
  2. Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Michał Konkel (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  4. Jacek Dawid (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  2. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  3. Daniel Jurczak (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
    Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Oskar Biesiadecki (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Hubert Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  2. Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Maciej Zalewski (Alien Kick Łódź)
    Gustaw Łapa (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  2. Mateusz Kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Adrian Smoliński (SMOK Toruń)
  2. Eryk Bręczewski (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  3. Julian Jasiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Filip Rychwalski (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  4. Dominik Sawicki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Adrian Makowicz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Michał Moskot (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Paulina Radzimierska (KT Legia Warszawa)
  2. Karolina Szpakowska (Alien Kick Łódź)
  3. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Jolanta Cichoń (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Emma Hasiak (Alien Kick Łódź)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Julia Furmańczyk (Alien Kick Łódź)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Ala Stasiak (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  2. Julia Groń (Halny Nowy Sącz)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Kaja Borowska (Hunter Gym Bydgoszcz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik junior młodszy: Samiła Sebastian Najlepsza zawodniczka juniorka młodsza: Bancer Sylwia Najlepszy zawodnik junior starszy: Kopaniszyn Mikołaj Najlepsza zawodniczka juniorka starsza: Pola Rogala
Najlepszy klub
Najlepszy klub: UKS RELAKS SKARŻYSKO KAMIENNA
Skład sędziowski
Sędzia główny: Ryszard Zawistowski Kierownik ringu: Krzysztof Kacperski Sędziowie: Janusz Wielgosz, Waldemar Hajducki, Jarosław Sułkowski, Marta Zdziarska, Beata Sękowska, Cyprian Grzęda, Mirosław Kutyła
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL