Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu formuła Low Kick_08-10.04.2016 - Otwock

08.04.2016
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
  2. Armen Avagyan (Agoga Gym Lębork)
  3. Kryspin Kalski (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Mariusz Paryż (Palestra Warszawa)
  4. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  5. Łukasz Badowicz (Champion Gdańsk)
  6. Michał Krystma (AZS Politechnika Warszawska)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Adam Abood-al-hassani (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  2. Michał Mazurkiewicz (Fighter Wrocław)
  3. Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Przemysław Ziemnicki (KT Legia Warszawa)
  3. Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
    Maksymilian Bratkowicz (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Paweł Rzeszótko (SSW Husarz Stanisławów Drugi)
  5. Rafał Dylak (SSW Husarz Stanisławów Drugi)
  6. Karol Piwko (KT Legia Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Radosław Paczuski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Szczepan Stawiarski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Artur Rawski (SMOK Toruń)
    Dawid Kaczyński (Human Białystok)
  4. Szymon Koszałka (PCNP Rebelia Kartuzy)
  5. Damian Waluch (Golden Dragon Bydgoszcz)
  6. Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
  7. Bartłomiej Wycech (KS Gym Fight Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Kamil Sójkowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Filip Adamiok (UKS Puncher Wrocław)
  3. Konrad Czopowicz (KT Legia Warszawa)
    Kamil Wojciechowski (Human Białystok)
  4. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Krzysztof Hornik (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  6. Konrad Kowalczyk (Łaski Klub Sztuk Walki)
  7. Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
  3. Marcin Kret (UKS Puncher Wrocław)
    Miłosz Fluder (Center Team Odolanów)
  4. Mateusz Tokarski (SSW Husarz Stanisławów Drugi)
  5. Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  6. Marcin Borecki (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  7. Piotr Trześniewski-tryc (Palestra Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Kamil Szłapka (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  2. Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław)
  3. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
    Krystian Cierbikowski (Paco Team Katowice)
  4. Dorian Dziuba (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Artur Baradyn (Human Białystok)
  6. Piotr Święch (KO Team Otwock)
  7. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Paweł Bors (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Krzysztof Kucharzyk (UKS Diament Pstrągowa)
    Tomasz Przekurat (Golden Dragon Bydgoszcz)
  4. Jakub Albin (Champion Gdańsk)
  5. Bartomiej Derleta (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  6. Damian Salwin (KT Legia Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Królik (Paco Team Katowice)
  2. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Jurek Zambrzycki (SMOK Toruń)
    Mariusz Przewłocki (SSW Husarz Stanisławów Drugi)
  4. Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
  5. Norbert Piotrowski (Scorpion Krępice)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Robert Ułasiuk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Przemysław Kmiecik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Sebastian Słoń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  2. Natalia Nikołajczuk (Fighter Wrocław)
  3. Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
    Emilia Krupczak (KT Legia Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Aleksandra Piasecka (Golden Dragon Bydgoszcz)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  3. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
    Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  4. Sonia Szular (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Anna Cora (Paco Team Katowice)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  2. Beata Zięba (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Joanna Walkiewicz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Olimpia Podolska (Champion Gdańsk)
    Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)

Najlepsi zawodnicy
Kamil Szłapka Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań Iwona Nieroda Diament Pstrągowa
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - sędzia główny Krzysztof Kacperski - kierownik ringu Janusz Wielgosz Dariusz Matusik Jerzy Bassa Tomasz Bałdyga Marta Zdziarska Aneta Kaczmarek
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL