Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Przedłużenie zgłoszeń do 27.04_Puchar Europy w Kickboxingu_29.04.-01.05.2016 - Ostrowiec Świętokrzyski (Polska)

29.04.2016
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Armen Avagyan (Agoga Gym Lębork)
  2. Damian Zapart (Sparta Dwikozy)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Adam Abood-al-hassani (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  2. Rafał Pająk (Sparta Dwikozy)
  3. Mariusz Cielepa (Gwardia Zielona Góra)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Łukasz Flis (KSW Sokół Jarosław)
  2. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
  3. Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Albert Odzimkowski (Victoria Szydłowiec)
  2. Cedric Escamez (Bergen Kickboxing Club)
  3. Maciej Grzybek (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Leszek Wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
  2. Jarosław Banaszkiewicz (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  3. Michal Dráb (KBC Panter Prešov)
    Karol Kruzel (Agoga Gym Lębork)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Adam Piastowski (KS FUX Zabrze)
  2. Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Łukasz Kulma (KO Team Otwock)
    Roy Wischmann (Bergen Kickboxing Club)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Fabio Di-lalla (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Paweł Bors (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Adrian Nazar (Sparta Dwikozy)
    Łukasz Jakubczyk (Alien Kick Łódź)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Daniel Zwada (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Paweł Szmyd (X Fight Piaseczno)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. VLADYSLAV HIDA (WAKO UKRAINE)
  2. Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. VERONIKA CMAROVA (GUARD KOSICE)
  2. Aleksandra Piasecka (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Agata Piechowicz (KT Legia Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Lucia Cmarova (Guard Kosice)
  2. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Maria Romańska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Olga Pomaska (X Fight Piaseczno)
    Alexandra Nižníková (KBC Panter Prešov)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  2. Adrianna Żarnowiecka (Palestra Warszawa)
  3. Monika Bohn (Golden Dragon Bydgoszcz)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  2. Bartłomiej Haras (KS FUX Zabrze)
  3. Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Miłosz Kołodziejski (Kolski Klub Sportów Walki - Koło)
  3. Michał Behounek (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Adrian Szymanowski (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  2. Kamil Pająk (Sparta Dwikozy)
  3. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
    Patryk Hrycak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Damian Święcicki (Kolski Klub Sportów Walki - Koło)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Kacper Muszyński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Peter Knapo (ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE, SLOVAKIA)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Damian Wawrzyniak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Dżiugas Jurkenas (LITWA)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  2. Krystian Obara (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Marta Lipka (CSW Champion Lubawa)
low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Paula Gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
  3. Karina Gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Martina Cingelova (Edymax Bardejov Slovensko)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Daria Gruszka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Gabriela SOFRANKOVA (SKP POLICAJNA SZKOLA KOSZYCE)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Maciej Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  3. Kamil Mrozowski (Gwardia Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Oskar Biesiadecki (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  2. OLEKSANDR VLASENKO (WAKO UKRAINE)
  3. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Ladislav Maruscsak (Guard Kosice)
  2. Maciej Zalewski (Alien Kick Łódź)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Mateusz Kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  3. Marko Babuka (ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE, SLOVAKIA)
    David Ducar (Guard Kosice)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Adrian Kowalkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  2. ROMAN HOLOVATIUK (WAKO UKRAINE)
  3. Marcin Bodnar (Fight Club Zielona Góra)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Mariusz Cielepa (Gwardia Zielona Góra)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Łukasz Flis (KSW Sokół Jarosław)
  2. Piotr Kowalski (Victoria Szydłowiec)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  2. Michał Cyganik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Paweł Kozyra (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)
  2. Paweł Wabno (Fight Club Zielona Góra)
  3. Rafał Lihs (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. PAVLO KONDRATOV (WAKO UKRAINE)
  2. Mateusz Parat (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Rafał Budzyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Paweł Bors (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Dominik Nowak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. SERHII KISHKO (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. VLADYSLAV HIDA (WAKO UKRAINE)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Kristina Urdová (KBC Panter Prešov)
  2. Lucia Cmarova (Guard Kosice)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. ZHANNA RADIUK (WAKO UKRAINE)
  2. Magdalena Frankowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Maria Romańska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Sonia Szular (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. ROMAN POSTOIKO (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Vasyľ Klevľanyk (ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE, SLOVAKIA)
  3. VOLODYMYR BURTOVYY (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Paweł Mielnicki (KSW Sokół Jarosław)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Kamil Cebula (Sparta Dwikozy)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. OLEH RYSAK (WAKO UKRAINE)
  2. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Magdalena Nowicka (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Vanesa Knizkova (Guard Kosice (SLOVAKIA))
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Anna Szymańska (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Daniel Bognar (Budosportwien)
  2. Dawid Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. OLEKSANDR VLASENKO (WAKO UKRAINE)
  2. Jakub Siudak (Sparta Dwikozy)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Ernest Taraśkević (LITWA)
  2. Edas Geraitis (LITWA)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Edvin Aśkelović (LITWA)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Eldar Gasimov (LITWA)
  3. Karol Purpurović (LITWA)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
  2. Katharina KRUDER (Budosportwien)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Stela lewvicka (kbc Pantar Presov)
  2. Paulina Strojkowska (KS FUX Zabrze)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Mirosław Sieńko (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  2. Łukasz Badowicz (Champion Gdańsk)
  3. Wojciech Chochół (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  2. Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Piotr Kowalski (Victoria Szydłowiec)
  3. Mariusz Cielepa (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  2. Albert Odzimkowski (Victoria Szydłowiec)
  3. Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    OLEKSII ZIENKOV (WAKO UKRAINE)
  4. MICHAL BLANAR (SKP POLICAJNA SZKOLA KOSZYCE)
  5. Leif Tore Xe (Bergen Kickboxing Club)
  6. Tomas HAJDUK (SKP POLICAJNA SZKOLA KOSZYCE)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Marek Karlík (KBC Panter Prešov)
  2. Andrzej Błaszczyk (MUKS CHOY LEE FUT)
  3. Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
    Adrian Bednarczyk (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  4. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. SAMIR MEKHBALYIEV (WAKO UKRAINE)
  2. Mateusz Będzieszak (Center Team Odolanów)
  3. Tomasz Krakowski (Champion Gdańsk)
    René Link (ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE, SLOVAKIA)
  4. Denis BOSAK (SKP POLICAJNA SZKOLA KOSZYCE)
  5. Krzysztof Jóźwik (Alien Kick Łódź)
  6. Rafał Sztark (KSW START Częstochowa)
  7. Rafał Lihs (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Jędrzej Grzędowicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Mateusz Kośla (Alien Kick Łódź)
  3. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
    Oskar Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Adrian Jabłoński (Gwardia Zielona Góra)
  5. Łukasz Kulma (KO Team Otwock)
  6. Adrian Stasiak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Maciej Wiączek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Daniel Zwada (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Paweł Szmyd (X Fight Piaseczno)
  3. Jakub Konieczny (KSW Sokół Jarosław)
    Igor Skrzyszowski (KO Team Otwock)
  4. Norbert Cierpka (Center Team Odolanów)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
  3. Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
  3. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
    Kamila Berek (Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Veronika Cmarova (Guard Košice)
  2. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Sofia Adamečková (KBC Panter Prešov)
    Anika Kluk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Katarzyna Węgrzyn (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Sara Bednarska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Kristina Urdová (KBC Panter Prešov)
  3. Małgorzata Wiktorowicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Alexandra Nižníková (KBC Panter Prešov)
  2. Viktória Kažiková (KBC Panter Prešov)
  3. Aneta Święch (KO Team Otwock)
    Olga Pomaska (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Olimpia Podolska (Champion Gdańsk)
  3. Stela Levická (KBC Panter Prešov)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  2. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. David BOLDOCKY (SKP POLICAJNA SZKOLA KOSZYCE)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Marek Karlík (KBC Panter Prešov)
  2. Sebastian Kuźniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Marek Janek (Center Team Odolanów)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Patryk Hrycak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Sebastian Tokarski (Palestra Warszawa)
    Piotr Jelak (Champion Gdańsk)
  4. Paweł Meksiak (Champion Gdańsk)
  5. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Vasyľ Klevľanyk (ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE, SLOVAKIA)
  2. Wiktor Śledziewski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  3. Peter Knapo (ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE, SLOVAKIA)
    Paweł Mielnicki (KSW Sokół Jarosław)
  4. Patryk Maciejewski (A&W Team Obrowo)
  5. Kamil Mrozowski (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  2. Jakub Siudak (Sparta Dwikozy)
  3. Damian Borowiec (A&W Team Obrowo)
    Eliasz Kania (A&W Team Obrowo)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Marko Babuka (ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE, SLOVAKIA)
  3. Damian Kalinowski (LKS Puncher Płock)
    Tomaš Cingel (Edymax Bardejov Slovakia)
  4. Viktor DOLINAJ (SKP POLICAJNA SZKOLA KOSZYCE)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Marta Lipka (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Kinga Kotuszewska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  2. Alexandra Filipova (Guard Košice)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Paula Gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  2. Dominika BAKSIOVA (SKP POLICAJNA SZKOLA KOSZYCE)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Viktória Kažiková (KBC Panter Prešov)
  2. Lucia Fecková (KBC Panter Prešov)
  3. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Vanesa Knizkova (Guard Kosice (SLOVAKIA))
  4. Karina Gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  5. Wiktoria Filipczak (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Viktória Kažiková (KBC Panter Prešov)
  2. Lucia Fecková (KBC Panter Prešov)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Wiktor Melka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Aleksander Kaim (Champion Gdańsk)
    Jakub Walaszczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  4. Kacper Formella (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Michał Kuźniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Piotr Cieśla (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
    Łukasz Pydynkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  4. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Kacper Wiczling (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Ladislav Maruscsak (Guard Kosice)
  2. Maciej Pietrzak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
    Hubert Wiśnicki (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  4. Jakub Pluskota (Champion Gdańsk)
  5. Tomas ZALCER (SKP POLICAJNA SZKOLA KOSZYCE)
  6. Marceli Drapacz (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  7. Ján Vaľovčík (SEIKEN klub MIchalovce)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Damian Kloza (Ragnarok Białystok)
  3. Wiktor Grochalski (CSW Champion Lubawa)
    Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
  4. Eryk Jóskowski (Champion Gdańsk)
  5. David Ducar (Guard Kosice)
  6. Damian Abramowicz (Ragnarok Białystok)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Dawid Zawitowski (Champion Gdańsk)
  3. Jakub Jasiński (Center Team Odolanów)
    Karel Svobodník (ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE, SLOVAKIA)
  4. Igor Korusiewicz (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  2. Dawid Bobylow (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Kacper Syguła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Wiktoria Krakowiak (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Sarah Salonova (Guard Kosice)
  3. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  4. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Lucia Mackova (Guard Kosice)
  2. Aleksandra Surus (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Paulina Domagała (Champion Gdańsk)
    Anna Piętka (Ragnarok Białystok)
  4. Adelina Mehmeti (Guard Košice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. JANKA GULAKOVA (kickbox leon revuca)
  2. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. MIRIAM SOKOLOVA (kickbox leon revuca)
  3. Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  3. ALŻBETA TELIĆAKOVA (kickbox leon revuca)
    Nina Podracká (KBC Panter Prešov)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Mirosław Sieńko (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Mariusz Cielepa (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Maślanka (LKS Puncher Płock)
  2. Leszek Wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
  3. Adrian Drosik (fightclub zielona góra)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Tomasz Kurzeja (X Fight Piaseczno)
  2. Artur Kozłowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Adrian Bednarczyk (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Tomasz Kurzeja (X Fight Piaseczno)
  2. SAMIR MEKHBALYIEV (WAKO UKRAINE)
  3. Rafał Sztark (KSW START Częstochowa)
    Artur Kozłowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Adrian Stasiak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Oskar Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Adrian Jabłoński (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Rafał Karcz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Dominik Nowak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Sara Bednarska (Łaski Klub Sztuk Walki)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Patrycja Hinc (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Michał Borkowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Daniel Poliszuk (DAN Świdnik)
  2. Filip Grabowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Krystian Żuk (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Krystian Żuk (DAN Świdnik)
  2. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  3. Ján Vaľovčík (SEIKEN klub MIchalovce)
    Aleks Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  2. Damian Kalinowski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Patrycja Jaworska (X Fight Piaseczno)
  2. Sylwia Raciborska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Dominika Kludzińska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Justyna Rosłon (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  2. Kinga Kotuszewska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)
  2. Justyna Rosłon (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Justyna Rosłon (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  2. Julia Bonder (X Fight Piaseczno)
  3. Oliwia Lóźniewska (CSW Champion Lubawa)
    Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  3. Ladislav Maruscsak (Guard Kosice)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Wiktor Grochalski (CSW Champion Lubawa)
  3. Michał Żołędź (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
  2. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Kacper Guz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Lekan (DAN Świdnik)
  2. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Wiktor Bąbel (Łódzkie Centrum Sportów Walki)
    Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  4. Albert Podstawka (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Paweł Dąbrowski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Sarah Salonova (Guard Kosice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Justyna Tadros (X Fight Piaseczno)
  2. Lucia Mackova (Guard Kosice)
  3. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  2. JANKA GULAKOVA (kickbox leon revuca)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. MIRIAM SOKOLOVA (kickbox leon revuca)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Krzysztof Kruzel (Agoga Gym Lębork)
  2. Andrzej Bielicki (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Mikołaj Dąbrowski (X Fight Piaseczno)
  2. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
    Wiktor Gryglak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Dawid Dominiak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Filip Jaskuła (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Krystian Dolny (CSW Champion Lubawa)
  2. Kacper Trzos (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. David Guman (Guard Kosice)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. David Guman (Guard Kosice)
  2. Kacper Woronowicz (X Fight Piaseczno)
  3. Filip Grzybowski (UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry)
    Michał Markowski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Maja Woźniak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Małgorzata Nastały (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  3. Oliwia Frączyk (DAN Świdnik)
    Maja Woźniak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Frączyk (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Małgorzata Zięba (CSW Champion Lubawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Julia Matyś (DAN Świdnik)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Alžbeta Teličáková (kickbox leon revuca)

Najlepsi zawodnicy
Veronika Smarowa -Guard Kośice /Słowacja/ Albert Ozimkowski - Viktoria Szydłowiec Angelika Kosut -UKS Relaks Skarżysko Kamienna Mikołaj Mańka -KS Polonia 1912 Leszno
Najlepszy klub
CSW Champion Lubawa -punktów 45 /11-4-4/ DAN Świdnik -punktów 37 /9-2-6/ X Fight Piaseczno -punktów 31 /7-4-2/ KBC Panter Preśov -punktów 31 /6-4-5/
Skład sędziowski
Sędzia główny-Krzysztof Kacperski Delegat PZKB -Krzysztof Kaproń -Yegorova katerina -Ukraina Kierownik ringu-Waldemar Hajducki -Vertelska Anastazja -Ukraina kierownik planszy A-Krzysztof Żychliński -Jegorov Maksim -Ukraina kierownik planszy B-Agnieszka Turchan -Metserova Daniela -Słowacja -Józef Mazurek -Eduar Śpakov -Litwa -Tomasz Bałdyga -Marta Zdziarska -Jarosław Biernacki -Jarosław Sułkowski -Dariusz Matusik -Andrzej Stachera -Maciej Kacperski -Marek Saganek -Adrian Kramarczyk -Mieczysław Dzięcioł -Krzysztof Kuca -Aneta Kaczmarczyk -Łukasz Broda
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL