Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów , Kobiet i Weteranów w Kickboxingu Light Contact / Pointfighting_20-22.05.2016 - Kurzętni

20.05.2016
light-contact / Weteran [m] / +94kg
  1. Tomasz Biernacki (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
light-contact / Weteran [m] / -84kg
  1. Jan Mateja (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Adrian Drosik (Fight Club Zielona Góra)
light-contact / Weteran [m] / -74kg
  1. Jacek Piwowar (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
light-contact / Weteran [m] / -63kg
  1. Sławomir Lange (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Piotr Cebulak (DAN Świdnik)
  3. Tomasz Piechocki (KKS Sporty Walki Poznań)
    Marcin Paliński (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  4. Artur Kubiak (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Marcin Szuleta (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Wojciech Nieścier (Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Mateusz Kubiszyn (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  3. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Artsion Malinowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Przemysław Lechowski (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
  5. Michał Mendel (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
  6. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Mateusz Cejmer (KS START Działdowo)
    Łukasz Puczyński (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  4. Paweł Kozyra (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Dawid Szamocki (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
  6. Cezary Miklas (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Artur Stefański (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Łukasz Wichowski (X Fight Piaseczno)
  2. Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  4. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Paweł Wabno (Fight Club Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Dominik Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Waldemar Misiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Cezary Arcimowicz (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  5. Adam Smuła (GSWW Najemnik Gliwice)
  6. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Arkadiusz Nadolski (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Denis Gierat (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Adrian Stasiak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Robert Wasiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Patryk Kumala (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Oskar Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Mirosław Połóg (KSW Łuków)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Rafał Nguyen-von (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Dominik Nowak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Przemysław Kotłowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  5. Filip Mijalski (KSW START Częstochowa)
  6. Adrian Mędrzycki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Mikołaj Staszkiewicz (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Rafał Karcz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Anna Mamot (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Monika Marchlewska (Zamek Kurzętnik)
  2. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Maja Czubkowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Katarzyna Piróg (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Dorota Godzina (X Fight Piaseczno)
  2. Agnieszka Horbatiuk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
  2. Ewelina Nowosielska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Klaudia Wójcik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Mośko (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Monika Rudzińska (DAN Świdnik)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Tomasz Biernacki (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Jan Mateja (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Adrian Drosik (Fight Club Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Łukasz Świderski (X Fight Piaseczno)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Błażej Bedyk (LKS Puncher Płock)
  3. Marcin Szuleta (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Michał Michałowski (X Fight Piaseczno)
  2. Piotr Maślanka (LKS Puncher Płock)
  3. Michał Mendel (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
    Michał Borzęcki (KSW POLICE)
  4. Przemysław Lechowski (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Rafał Adamczyk (KSW POLICE)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Artur Stefański (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Łukasz Puczyński (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  4. Mateusz Cejmer (KS START Działdowo)
  5. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  6. Dawid Szamocki (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Dominik Kotowski (KSW POLICE)
  2. Tomasz Bagrowski (KSW Gorzów)
  3. Tomasz Hirsz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Grzegorz Banasiak (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Tomasz Kurzeja (X Fight Piaseczno)
  2. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  3. Rafał Sztark (KSW START Częstochowa)
    Waldemar Misiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  4. Cezary Arcimowicz (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  5. Kamil Królikowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  6. Paweł Antos (Krakowska Akademia Taekwon-do)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Bartosz Baczyński (X Fight Piaseczno)
  2. Artur Kozłowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Robert Wasiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Michał Tatarynowicz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Adrian Stasiak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Filip Mijalski (KSW START Częstochowa)
  2. Dominik Nowak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Przemysław Kotłowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Rafał Karcz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Anna Mamot (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Katarzyna Piróg (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Agnieszka Horbatiuk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Agnieszka Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  2. Klaudia Wójcik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Patrycja Hinc (KTS-K GOSRiT Luzino)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy senior Point Fighting : Bartosz Baczyński , Najlepsza seniorka Point Fighting : Kamila Przysiężniak , Najlepsza zawodniczka formuły Light Contact: Marchlewska Monika , Najlepszy zawodnik formuły Light Contact: Durma Adrian
Najlepszy klub
X Fight Piaseczno
Skład sędziowski
1. Zawistowski Ryszard – sędzia główny, 2. Kacperski Krzysztof – kierownik planszy B, 3. Wielgosz Janusz – kierownik planszy A, 4. Turchan Agnieszka, 5. Lichociński Piotr, 6. Sułkowski Jarosław ,7. Stachera Marcin ,8. Dzięcioł Mieczysław ,9. Mazurek Józef, 10. Bassa Jerzy, 11. Kutyła Mirosław ,12. Bałdyga Tomasz ,13. Pudlicki Albin
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL