Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu w formule Kick- Light_12-13.05.2016 - Warszawa

12.05.2016
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Marek Milewski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Rafał Dylak (Akademia Puncher)
  2. Tobiasz Kołodziejczyk (AZS Politechnika Częstochowska)
  3. Wojciech Kudła (Politechnika Rzeszowska)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Łukasz Bartnik (Fight Gym Lublin)
  2. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Jakub Sobala (X Fight Piaseczno)
    Michał Grzegorczyk (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Emil Witkowski (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Cezary Miklas (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Bartosz Zielinski (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  4. Kamil Zajkowski (Palestra Warszawa)
  5. Mateusz Wójtowicz (UKS Diament Pstrągowa)
  6. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  7. Łukasz Czeremański (AZS Politechnika Częstochowska)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Dominik Pazdan (AZS UP KRAKÓW)
  2. Michał Białek (AZS Politechnika Lubelska)
  3. Kamil Olczyk (AZS Politechnika Częstochowska)
    Michał Wasiak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Norbert Struski (AZS Politechnika Częstochowska)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Bartosz Guz (Fight Gym Lublin)
  2. Piotr Trześniewski-tryc (Palestra Warszawa)
  3. Kamil Przybysz (AZS Politechnika Lubelska)
    Mateusz Bochniak (Fight Gym Lublin)
  4. Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Paweł Dawidziuk (Human Białystok)
  6. Igor Jarczyński (PWSZ w Kaliszu)
  7. Mateusz Parat (PWSZ w Kaliszu)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Krzysztof Kiszka (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Michał Polak (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Jędrzej Grzędowicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Artur Baradyn (Human Białystok)
  5. Adam Szczęsny (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  6. Jaroslaw Fedorenko (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  7. Sebastian Krzyżanowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Robert Ułasiuk (AZS Politechnika Lubelska)
  3. Konrad Jędrys (Fight Gym Lublin)
    Mateusz Mazurek (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  4. Konrad Zacios (Politechnika Rzeszowska)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Mariusz Przewłocki (Akademia Puncher)
  2. Dmytro Parubok (AZS Politechnika Lubelska)
  3. Paweł Szmyd (X Fight Piaseczno)
    Dawid Ładziński (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Rafał Krasuski (AZS Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny Siedlce)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Angelika Sobala (Politechnika Wrocławska)
  2. Urszula Starosielec (X Fight Piaseczno)
  3. Emilia Krupczak (Uniwersytet Medyczny w Białymstoku)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Joanna Przewłócka (Champion Gdańsk)
  2. Olga Komarenko (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Marta Fałek (X Fight Piaseczno)
    Maja Czubkowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Elżbieta Krupska (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Klaudia Cichoń (Palestra Warszawa)
  2. Joanna Socha (Palestra Warszawa)
  3. Angelika Skoczeń (Fight Gym Lublin)
    Sonia Szular (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Kinga Kulwikowska (Champion Gdańsk)
  5. Angelika Suchocka (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Paulina Szewczuk (AZS Politechnika Lubelska)
  3. Natalia Biernasiak (KKS Sporty Walki Poznań)
    Sylwia Kaczoruk (Fight Gym Lublin)
  4. Paulina Ptasińska (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Patrycja Pamuła (Palestra Warszawa)
  2. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
  3. Karolina Jakowiecka (AZS Politechnika Lubelska)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka: Angelika Kosut Najlepszy zawodnik: Łukasz Bartnik Najlepsza walka: Łukasz Bartnik- Jakub Kasica
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia główny:Darek Matusik Tomasz Bałdyga Andrzej Stachera Marta Zdziarska
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL