Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zgłoszenia do_26.05_MP Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule kick-light_27-29.05.2016 - Mysiadło

27.05.2016
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Wiktor Melka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Emil Tomczak (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
    Patryk Kurek (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  4. Aleksander Kaim (Champion Gdańsk)
  5. Szymon Golonka (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Bartosz Grat (KSW Szczecinek)
  2. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Maciej Piątak (SKF Boksing Zielona Góra)
    Piotr Cieśla (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Filip Łapka (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  5. Kacper Wiczling (Champion Gdańsk)
  6. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
  7. Mateusz Osicki (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Igor Sikora (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  3. Jakub Szarnecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Patryk Markowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Oliwier Ilin (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Artur Remion (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  7. Maciej Pietrzak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
    Jakub Pluskota (Champion Gdańsk)
  4. Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Damian Kloza (Ragnarok Białystok)
  6. Wiktor Grochalski (CSW Champion Lubawa)
  7. Bartosz Wolsza (SMOK Toruń)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Alan Surmaj (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Dawid Zawitowski (Champion Gdańsk)
    Igor Korusiewicz (Champion Gdańsk)
  4. Kacper Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Rafał Turski (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  3. Piotr Woźniak (MLKS Spider Złotów)
    Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
  4. Marcin Radzik (Gladiator Binczarowa)
  5. Jakub Kobus (MLKS Spider Złotów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Szymon Góra (Gladiator Binczarowa)
  2. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  3. Kacper Tecław (MLKS Spider Złotów)
    Szymon Myjak (UKS Fenix Krzyżówka)
  4. Kacper Syguła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Magdalena Staszewska (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  3. Natalia Pawlikowska (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
  3. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
    Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Natalia Lemańska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Anna Piętka (Ragnarok Białystok)
  4. Natalia Dulian (UKS EVAN Nowy Sącz)
  5. Paulina Domagała (Champion Gdańsk)
  6. Adrianna Smolińska (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  7. Aleksandra Surus (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Julia Świca (Legion Głogów)
  2. Oliwia Martyniak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Julia Oleksy (Gladiator Binczarowa)
    Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  2. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  3. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Emilia Zajdel (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Martyna Kowalewicz (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  4. Julia Bugajska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +57kg
  1. Marcin Treder (PCNP Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Armin Wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Igor Kozłowski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Mateusz Lewandowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Krzysztof Kruzel (Agoga Gym Lębork)
  2. Jakub Przeszak (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Kacper Zając (Gladiator Binczarowa)
    Maciej Turczyński (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jonatan Babińczuk (Ragnarok Białystok)
  2. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Jakub Mrowca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
    Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  4. Artur Ostrowski (Champion Gdańsk)
  5. Arian Mangalia (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Ksawery Żurawski (Champion Gdańsk)
  7. Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
  2. Patryk Borowiecki (Legion Głogów)
  3. Jakub Mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
    Seweryn Mickiewicz (MLKS Spider Złotów)
  4. Stefan Klimowicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Bartosz Pawliszyn (Legion Głogów)
  6. Kacper Łeska (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  7. Krystian Dolny (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Adrian Maciejewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Gabriel Dobrucki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Karol Piekuta (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Kacper Pikuła (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  5. Dominik Hagger (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  6. Dawid Kuszmar (Zakon Czaplinek)
  7. Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Piotr Osmólski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Cyryl Sołoduszkiewicz (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Artur Polesa (Champion Gdańsk)
    Kacper Krok (Gladiator Binczarowa)
  4. Maciej Mańczyk (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
  2. Sebastian Majewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Dawid Pociecha (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
    Nikodem Hamiga (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
  1. Anna Gomółka (Gladiator Binczarowa)
  2. Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Nina Dawid (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Julia Łączkowska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nikola Zaborowska (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Hanna Makowska (Legion Głogów)
    Nadia Basta (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)

Najlepsi zawodnicy
Osmólski Piotr- Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski Kickboxing-Najlepszy Kadet Młodszy, Zaborowska Nikola-PCNP Rebelia Kartuzy-Najlepsza Kadetka Młodsza, Mańka Mikołaj-KS Polonia 1912 Leszno-Najlepszy Kadet Starszy, Kierczyńska Martyna-Legion Głogów-Najlepsza Kadetka Starsza
Najlepszy klub
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Skład sędziowski
Dariusz Matusik-sędzia główny Albin Pudlicki-kierownik maty Józef Mazurek-kierownik maty Mieczysław Dzięcioł Marek Saganek Agnieszka Turchan Beata Sękowska Marta Zdziarska Adrian Kramarczyk Cyprian Grzęda Andrzej Grań
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL