Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

IV Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu_10-12.06.2016 - Sanok

10.06.2016
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Mateusz Hiki (Zakład Karny w Rawicz)
  2. Adam Pietroniuk (SG)
  3. Łukasz Jarząbek (Straż Graniczna)
    Tomasz Kawulok (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Rafał Jastrzębski (Zakład Karny Siedlce)
  2. Damian Kosiorek (WKS SFINKS Węgrów)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Jakub Puchała (KPP Sokołów Podlaski)
  3. Kamil Ostrowski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Tomasz Bednarz (KMP Poznań)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)
  2. Alan Biały (OSP Racławówka)
  3. Józef Kacwin (WSOWL)
    Dawid Surmiak (KARIM WSSG Przeworsk)
  4. Wiesław Złoty (13 dywizjon trałowców Gdynia)
  5. Tomasz Greczek (Halny Nowy Sącz)
  6. Łukasz Głąbiński (KPV Kraków)
  7. Mateusz Grocjhowski (OSP Łuków)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Marcin Szczepaniak (Palestra Warszawa)
  2. Marcin Woś (Jednostka Wojskowa Komandosów z Lublińca)
  3. Kamil Kuś (KMP Tychy)
    Tomasz Kliś (Muay Thai Milenium Rzeszów)
  4. Ariel Kalina (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
  5. Robert Kołcz (Palestra Warszawa)
  6. Konrad Kawalec (KPP Starachowice)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Adam Malinowski (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Marek Mazur (Mazur Team OSP Gomulin)
    Aleksander Adamiak (I RWT Poznań)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Marcin Krok (Halny Nowy Sącz)
  2. Tomasz Adamus (KPP Starachowice)
  3. Wiktor Kowalski (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Bartosz Fechner (Jednostka Wojskowa 5700 Międzyrzecz)
  2. Sławomir Knioch (Zakład Karny Wronki)
  3. Grzegorz Kwiecień (KPP Starachowice)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Rafał Karcz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Joanna Pietras Mięsak (marky mark)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Anita Szefler-ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. MAGDALENA JÓZAK (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Mateusz Hiki (Zakład Karny w Rawicz)
  2. Łukasz Jarząbek (Straż Graniczna)
  3. Tomek Lubert (Gwardia Zielona Góra)
    Oskar Skupień (Mazur Team OSP Gomulin)
  4. PIOTR POLAK (KOMENDA MIEJSKA POLICJI W TARNOWIE)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. rafal jastrzebski (Zakład Karny Siedlce)
  2. Adam Chrzanowski (Centrum Szkolenia Policj LTS)
  3. Mateusz Lorek (KPP Będzin)
    Andrzej wisznewski (14 dappanc Suwałki)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Tomasz Bednarz (KMP Poznań)
  3. Damian Kosiorek (WKS SFINKS Węgrów)
    Artur Wołoszyn (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Grzegorz Pąk (KMP Sosnowiec)
  2. bartosz zieliński (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  3. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Rafał kamiński (14 dappanc Suwałki)
  4. Andrzej Kiełtyka (Komenda Stołeczna Policji)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Leszek Wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
  2. Damian Tybińkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Mateusz Grochowski (OSP Łuków)
    Krzysztof Stefaniuk (Jednostka Wojskowa Komandosów z Lublińca)
  4. Daniel Grzyb (Komenda Stołeczna Policji)
  5. lukasz szczodruch (14 dappanc Suwałki)
  6. Tomasz Greczek (Halny Nowy Sącz)
  7. Krzysztof Górski (Mazur Team OSP Gomulin)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Adam Daniel (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Łukasz Milewski (12 Brygada Zmechanizowana Szczecin)
    Damian Baltrukanis (14 suwalski dywizjon artylerii)
  4. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Mateusz Grabek (12 Brygada Zmechanizowana Szczecin)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Tomasz Adamus (KPP Starachowice)
  2. Adrian Jabłoński (Gwardia Zielona Góra)
  3. Adam Malinowski (WKS SFINKS Węgrów)
    Marek Mazur (Mazur Team OSP Gomulin)
  4. Sebastian Dziubelski (Gwardia Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Rafał Karcz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Bartosz Fechner (Jednostka Wojskowa 5700 Międzyrzecz)
  3. Sławomir Knioch (Zakład Karny Wronki)
    Wojciech Kądziela (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Grzegorz Kwiecień (KPP Starachowice)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Joanna Pietras- Mięsak (marky mark)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Anita Szefler-ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. MAGDALENA JÓZAK (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Krystian Matyszczyk (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
  2. Tomek Lubert (Gwardia Zielona Góra)
  3. Przemysław Rudzewicz (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
    Oskar Skupień (Mazur Team OSP Gomulin)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Lorek (KPP Będzin)
  2. Adam Chrzanowski (Centrum Szkolenia Policj LTS)
  3. Rafał Jastrzębski (Zakład Karny Siedlce)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Piotr Maślanka (Straż Rybacka Płock)
  2. Dominik Szymczak (WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA)
  3. Sebastian Wiszniewski (11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo)
    Artur Wołoszyn (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Damian Szafran (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
  2. Andrzej Kiełtyka (Komenda Stołeczna Policji)
  3. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Grzegorz Pąk (KMP Sosnowiec)
  4. bartosz zieliński (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Daniel Grzyb (Komenda Stołeczna Policji)
  2. Dariusz Szczerbiński (KPP Będzin)
  3. Leszek Wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
    Damian Tybińkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Tomasz Bagrowski (CBŚP ZARZĄD W GORZOWIE WLKP.)
  5. lukasz szczodruch (14 dappanc Suwałki)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  2. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Łukasz Milewski (12 Brygada Zmechanizowana Szczecin)
    Aleksander Adamiak (I RWT Poznań)
  4. Mateusz Grabek (12 Brygada Zmechanizowana Szczecin)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Przemyslaw Sulkowski (BOR)
  2. Marek Maur (Mazur Team OSP Gomulin)
  3. Sebastian Dziubelski (Gwardia Zielona Góra)
    Adrian Jabłoński (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Rafał Karcz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Grzegorz Kwiecień (KPP Starachowice)
  3. Wojciech Kądziela (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Patrycja Hinc (KTS-K GOSRiT Luzino)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski – Tomasz Kowalski Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski-Marta Waliczek
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Jerzy Bassa sędzia główny Jarosław Sułkowski sędzia sekretarz Agnieszka Turchan kierownik planszy Mirosław Kutyła Jarosław Biernacki Sylwester Protas Urszula Bassa Marta Waliczek Maciej Bajtel kierownik ringu Krzysztof Żychliński Józef Mazurek Waldemar Kaczmarczyk Andrzej Groń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL