Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w k-1_09-12.06.2016 - Wrocław

09.06.2016
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Turyński (Fighter Wrocław)
  2. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  3. Grzegorz Ciosek (KO GYM Świebodzice)
    Arkadiusz Wrzosek (Fighter Wrocław)
  4. Krzysztof Kowalski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Artur Bizewski (Agoga Gym Lębork)
  6. Maciej Bobrowski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Pluta (UKS Puncher Wrocław)
  2. Jarosław Zawodni (KO GYM Świebodzice)
  3. Kamil Kadzidłowski (Fighter Wrocław)
    Marcin Bachórz (Fighter Wrocław)
  4. Bartosz Pilarski (KS Czerwony SMOK Poznań)
  5. Paweł Michalak (Husaria Drutex Słupsk)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Maksymilian Bratkowicz (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Przemysław Ziemnicki (KT Legia Warszawa)
    Radosław Rydzewski (Fighter Wrocław)
  4. Michał Mazurkiewicz (Fighter Wrocław)
  5. Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  6. Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
  3. Patryk Sajewicz (Fighter Wrocław)
    Bartłomiej Wycech (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  5. Piotr Rzyman (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  6. Tomasz Makowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Damian Waluch (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa)
  2. Michał Ronkiewicz (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Marcin Mazurkiewicz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
    Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  4. Patryk Goljasz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Krzysztof Kubaczka (Legion Głogów)
  6. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  7. Adam Haraf (MLKS Spider Złotów)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
  2. Marcin Kret (UKS Puncher Wrocław)
  3. Piotr Biały (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
    Jacek Rzepecki (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  4. Patryk Radoń (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  5. Piotr Trześniewski-tryc (Palestra Warszawa)
  6. Adam Piastowski (KS FUX Zabrze)
  7. Piotr Szloser (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Fabio Di-lalla (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Wojciech Kazieczko (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  3. Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  4. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  5. Kamil Szłapka (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  6. Michał Polak (Golden Dragon Bydgoszcz)
  7. Bartłomiej Kuźniar (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Rafał Niestrzęba (KO GYM Świebodzice)
  3. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
    Damian Ogonowski (UKS Puncher Wrocław)
  4. Maciej Zawadzki (Fighter Wrocław)
  5. Krzysztof Matuszkiewicz (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Królik (Paco Team Katowice)
  2. Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
  3. Norbert Piotrowski (Fighter Wrocław)
    Mariusz Lach (Legion Głogów)
  4. Szymon Samorajczyk (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
  3. Arkadiusz Osienienko (KO GYM Świebodzice)
    Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  4. Mariusz Przewłocki (SSW Husarz Stanisławów Drugi)
K1 Rules / Senior [m] / -54kg
  1. Rafał Krasuski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Bieć (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Kamila Gębska (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  2. Katarzyna Czerwińska (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Dominika Gęborek (Power House Skawina)
    Emilia Krupczak (KT Legia Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Róża Gumienna (UKS Puncher Wrocław)
  2. Natalia Nikołajczuk (Fighter Wrocław)
  3. Izabela Dziopa (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
    Marta Gusztab (Legion Głogów)
  4. Agnieszka Wróbel (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Posiadała (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Judyta Niepogoda (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  3. Anna Cora (Paco Team Katowice)
    Joanna Socha (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Małgorzata Dymus (UKS Puncher Wrocław)
  2. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  3. Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
    Aneta Kopeć (Samuraj Sanok)
  4. Patrycja Krawczyk (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Natalia Leciejewska (Legion Głogów)
  2. Anna Kozera (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Patrycja Pamuła (Palestra Warszawa)
    Monika Bohn (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Mateusz Grygiel (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Radosław Mozdyniewicz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  3. Szymon Szlak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Dominik Bala (Legion Głogów)
  3. Tomasz Matysiak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
    Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Michał Behounek (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  5. Bartłomiej Haras (KS FUX Zabrze)
  6. Robert Gattner (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Jakub Kozera (Scorpion Krępice)
  2. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Marcel Marecki (KO GYM Świebodzice)
    Michał Burdan (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
  4. Szymon Kukła (Legion Głogów)
  5. Grzegorz Zielant (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Kacper Muszyński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Miłosz Karyś (Fighter Wrocław)
  3. Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
    Mikołaj Klauz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Grzegorz Rokaszewicz (Legion Głogów)
  5. Konrad Hoły (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
  2. Patryk Kłak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  3. Jacek Dawid (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Krystian Klewin (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  6. Jakub Pichola (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Mikołaj Kopaniszyn (Legion Głogów)
  2. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Tomasz Pietruś (KS Gym Fight Wrocław)
    Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  4. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Jakub Haś (SSW Husarz Stanisławów Drugi)
  6. Damian Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  7. Adrian Plewa (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Daniel Słupek (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Patryk Kadłuczka (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  3. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Damian Wawrzyniak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  4. Paweł Białas (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Mateusz Trzeciak (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Michał Moskot (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  2. Zuzanna Matusiewicz (Legion Głogów)
  3. Paulina Radzimierska (KT Legia Warszawa)
    Weronika Adamczyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  2. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Julia Miernik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Aleksandra Szczodrak (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  4. Sandra Kulpa (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Kinga Mikołajczuk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Daria Gruszka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Wiktoria Pacholska (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Wiktor Olszowy (Samuraj Sanok)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Patryk Czyżewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Jakub Szymanowski (MLKS Spider Złotów)
  2. Aleksander Drzewiecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Daniel Jurczak (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  3. Jakub Sikorski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Jakub Siudak (Sparta Dwikozy)
  3. Oskar Biesiadecki (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
    Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Wojciech Wójcik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Mateusz Kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
  3. Oskar Żych (Hunter Gym Bydgoszcz)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Bartosz Wójcik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
  3. Marcel Jasniński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Bartłomiej Mietliński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Ala Stasiak (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Angelika Nurzyńska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Izabela Szelest (KS Ziętek Team Kalisz)
    Patrycja Kowalska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Wiktoria Kuklińska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Julia Świca (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Kaja Borowska (Hunter Gym Bydgoszcz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka w kat .junior- Ewa Pietrzykowska- Ostrowiecki Klub Sportów Walki. Najlepsza zawodniczka w kat. senior- Róża Gumienna- Puncher Wrocław. Najlepszy zawodnik w kat. junior- Mikołaj Kopaniszyn- Legion Głogów. Najlepszy zawodnik w kat. senior- Fabio Di -lalla- KGHM METRACO ARMIA POLKOWICE
Najlepszy klub
Oficjalna Klasyfikacja Klubów!!! Najlepszy klub w klasyfikcji junior- Dragon Starachowice. Najlepszy klub w klasyfikacji senior- Puncher Wrocław. Najlepszy klub w klasyfikacji generalnej Legion Głogów
Skład sędziowski
Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń. Sędzia Główny- Albin Pudlicki. Sędzia Kierownik Ringu-Krzysztof Kacperski. Sędziowie:Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz, Waldemar Hajducki, Cecylia Pudlicka, Marta Zdziarska, Beata Sękowska.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL