Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Low-kick_30.09 - 01.10.2016 - Kartuzy

30.09.2016
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Andrzej Sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Armen Avagyan (Agoga Gym Lębork)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Łukasz Bartnik (Fight Gym Lublin)
  2. Mikołaj Krause (PCNP Rebelia Kartuzy)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Pawlik (Agoga Gym Lębork)
  2. Piotr Nowak (Paco Team Katowice)
  3. Maciej Górczyński (KS Pogoń Mogilno)
    Sebastian Adamski (Paco Team Katowice)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Łukasz Puczyński (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Dawid Kubacki (Paco Team Katowice)
    Cezary Byczkiewicz (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
  2. Paweł Świeczkowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Marek Krygier (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Patryk Moskwiak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Marcel Nocoń (Paco Team Katowice)
  5. Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
  6. Adrian Sagan (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Tomasz Krakowski (Champion Gdańsk)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Maciej Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
    Jakub Markowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Maciej Drajer (MLKS Spider Złotów)
  5. Filip Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Stanisław Zagórski (Palestra Warszawa)
  2. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
  3. Adrian Stasiak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
  2. Michał Królik (Paco Team Katowice)
  3. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
    Michał Krawczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
  2. Norbert Piotrowski (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  3. Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
  2. Emilia Krupczak (KT Legia Warszawa)
  3. Agnieszka Osial (KSW Łuków)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Paulina Matusiak (KSW SPARTAKUS Świdwin)
  2. Anna Cora (Paco Team Katowice)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Monika Witkowska (Paco Team Katowice)
  2. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  3. Aneta Święch (KO Team Otwock)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Patryk Czajka (Agoga Gym Lębork)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Dawid Nitek (MLKS Spider Złotów)
  2. Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Adrian Lewandowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
  3. Piotr Jelak (Champion Gdańsk)
    Aleksander Stankiewicz (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Mikołaj Klauz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Nikodem Bigus (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Mateusz Cimochowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  4. Jakub Szymanowski (MLKS Spider Złotów)
  5. Michał Konkel (PCNP Rebelia Kartuzy)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  2. Bartłomiej Arent (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Piotr Szwed (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Jakub Pichola (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Jacek Dawid (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Klaudiusz Cieplok (Paco Team Katowice)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Mateusz Trzeciak (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Rafał Tronci (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Paulina Radzimierska (KT Legia Warszawa)
  2. Weronika Adamczyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Ilona Pawłowska (UKS Astra Krynica-Zdrój)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Jakub Kamiński (Fight Gym Lublin)
  2. Mateusz Biniek (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Gustaw Łapa (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Piotr Woźniak (MLKS Spider Złotów)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Ala Stasiak (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  3. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Weronika Zając (Agoga Gym Lębork)

Najlepsi zawodnicy
najlepszy zawodnik : Brusiło Mateusz najlepsza zawodniczka:Witkowska Monika
Najlepszy klub
Paco Team Katowice
Skład sędziowski
sędzia główny: Zawistowski Ryszard Kierownik ringu: Kacperski Krzysztof sędziowie: Janusz Wielgosz, Bałdyga Tomasz, Dzięcioł Mieczysław
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL