Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact_08-09.10.2016 - Kalisz

08.10.2016
full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg
  1. Aleksander Stawirej (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -91kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg
  1. Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
  2. Paweł Kochański (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Adrian Kuliński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg
  1. Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
  1. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Dominik Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Rafał Sztark (KSW START Częstochowa)
    Kamil Pustelniak (Walka Rzeszów Rzeszów)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
  1. Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Mateusz Parat (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Dominik Król (KS Ziętek Team Kalisz)
    Igor Jarczyński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Remigiusz Golanowski (Kickboxing Czajków)
  5. Dawid Adaś (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
  7. Erwin Grudziecki (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
  1. Kacper Kadłubicki (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Mateusz Swięty (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Eryk Krawiecki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
  1. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  3. Bartosz Wolańczyk (Walka Rzeszów Rzeszów)
    Filip Mijalski (KSW START Częstochowa)
  4. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Norbert Cierpka (Center Team Odolanów)
  6. Marek Pabich (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg
  1. Robert Niedźwiedzki (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  3. Bartomiej Derleta (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -54kg
  1. Bartłomiej Olewicki (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -70kg
  1. Angelika Sobala (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -65kg
  1. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Agnieszka Osial (KSW Łuków)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg
  1. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Klaudia Cichoń (Palestra Warszawa)
  3. Kamila Hermanowska (X Fight Piaseczno)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -56kg
  1. Ewelina Nowosielska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg
  1. Dominika Błaszczyk (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -48kg
  1. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Płock)
  2. Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)

Najlepsi zawodnicy
NAJLEPSZY ZAWODNIK – Jakub Pokusa - KKS Sporty Walki Poznań NAJLEPSZA ZAWODNICZKA – Agata Piechowicz - Klub Bokserski Legia Warszawa
Najlepszy klub
NAJLEPSZY KLUB KS Ziętek Team Kalisz Klub Sportowy PROSNA Kalisz UKS Sanda Płock KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Skład sędziowski
SĘDZIA GŁÓWNY – WALDEMAR HAJDUCKI 1. ALBIN PUDLICKI – kierownik ringu 2. JAROSŁAW SUŁKOWSKI 3. CECYLIA PUDLICKA 4. RAFAŁ BAŁACHOWSKI 5. ROBERT OLEWICKI 6. TOMASZ SROKA 7. MAŁGORZATA DORYŃ 8. ANNA WIŚNIEWSKA
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL