Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Wyniki Polish Fighter CUP 5 Szczecin 22.10.2016

22.10.2016
Wyniki Polish Fighter CUP 5 Szczecin 22.10.2016

Kick Light Kadeci

Kadetki – 60 kg
1. Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino
2. Malwina Jarosiewicz Taekwon-do KreliKyosa

Kadeci -47 kg
1. Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań
2. Patryk Łapacz KS Czerwony Smok Poznań
3. Patryk Łapacz KS Czerwony Smok Poznań

Kadeci -52 kg
1. Igor Wełnowski Smok Toruń
2. Adrian Bendyk CSW Champion Lubawa
3. Krzysztof KruzelAgoga Team Lębork

Kadeci -57 kg
1. Bartosz Wolsza Smok Toruń
2. Tomasz Dobosiewicz UKS Dragon Gorzów Wlkp.

Kadeci -63 kg
1. Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo
2. Bartosz Placha Kraśnicka Akademia Taekwondo
3. Michał Błotnicki A&W Team Obrowo

Kadeci -69 kg
1. Jakub Zimnoch SKF Boksing Zielona Góra
2. Maciej Ludwiczak NAK MUAY Rewal
3. Michał Kociński KS Alkon Szczecin

Kadeci +69 kg
1. Kacper Popławski A&W Team Obrowo
2. Jakub Harwan UKS Dragon Gorzów Wlkp.
3. Mateusz Andrzejczak KS Czerwony Smok Poznań

Kick Light Juniorzy
Juniorki -55 kg
1. Marta Pyra UKS Dragon Gorzów Wlkp.
2. Samanta Jędzura Szczecin
3. Zuzanna Jaśkiewicz KSW Gorzów

Juniorki – 60 kg
1. Maria Jackowska SKF Boksing Zielona Góra
2. Aurelia Bednarska ASW KOCKOUT Zielona Góra

Juniorki – 70 kg
1. Paulina Stenka KTS-K GOSRiT Luzino

Juniorzy – 57 kg
1. Tomasz Tykwiński Wataha Łobez
2. Mateusz Kupijaj TS Our Team Poznań
3. Krystian Biś KSW Police

Juniorzy -63 kg
1. Oliwier Wojtaszek Kraśnicka Akademia Taekwondo
2. Kacper Turkowski Kraśnicka Akademia Taekwondo
3. Łukasz Damian KSW Szczecinek

Juniorzy – 69 kg
1. Kacper Jedynkowicz Wataha Łobez
2. Arkadiusz Grzegorowski DRACHE Leszno
3. Eliasz Kania A&W Team Obrowo

Juniorzy -74 kg
1. Alan Cabanek KKT Bałtyk Koszalin
2. Dawid Żabierek UKS Dragon Gorzów Wlkp.
3. Przemysław Miśkiw KSW Police

Juniorzy – 79 kg
1. Mikołaj Herzberg Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
2. Sebastian Gzyl UKS Dragon GorzówWlkp.
3. Szymon Wawrzyniak DRACHE Leszno

Juniorzy + 94 kg
1. Kacper Dąbrowski Smok Toruń
2. Alan Suski Berserkers Team Kołobrzeg
3. Piotr Kędzierski UKS Dragon Gorzów Wlkp.

Kick Light Seniorzy
Seniorki – 55 kg
1. Kamila Przysiężniak UKS Dragon Gorzów Wlkp.
2. Martyna Stefaniak No Limits Toruń

Seniorki – 65 kg
1. Emila Czerwińska SKF Boksing Zielona Góra
2. Karolina Mychlewicz A&W Team Obrowo

Seniorzy – 63 kg
1. Mateusz Dederko ST Białystok
2. Andrzej Szewczyk KKT Bałtyk Koszalin
3. Dominik DerenGolden Dragon

Seniorzy -69 kg
1. Roger Garbaczewski TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
2. Marek Szczepański UKS Dragon Gorzów Wlkp.
3. Daniel Maroński Wataha Łobez

Seniorzy – 74 kg
1. Grzegorz Kowalski KKT Bałtyk Koszalin
2. Mateusz Będzieszak Center Team Odolanów
3. Mataczyński Kamil KSW Szczecinek

Seniorzy – 79 kg
1. Filip Osiński KST Tornado Szczecin
2. Rafał Okleja KS Cholew Sport Police
3. Mateusz Żydecki KKT Bałtyk Koszalin

Seniorzy – 84 kg
1. Dominik Dec KST Tornado Szczecin
2. Hubert Soliwoda KSW Szczecinek
3. Łukasz Kreczmer KS Czerwony Smok Poznań

Seniorzy – 94 kg
1. Patryk Rosiak LKSW Pomorze Świnoujście
2. Marcin Szuleta UKS Dragon Gorzów Wlkp.
3. Damian Kosiorek TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce

Low Kick Juniorzy
Juniorzy – 60 kg
1. Sebastian Samiła KS Alkon Szczecin
2. Hubert Łaniewski CSW Champion Lubawa

Juniorzy – 67 kg
1. Mikołaj Kopaniszyn Legion Głogów
2. Mateusz Biniek PSSW Tom Center
3. Jakub Pichola PSSW Tom Center

Juniorzy – 71 kg
1. Adam Hirko SKF Boksing Zielona Góra
2. Kamil Kaniewski UKS Dragon Gorzów Wlkp.
3. Eryk Oracz KS Alkon Szczecin

Juniorzy – 75 kg
1. Patryk Wiśniewski Jatubaht Szczecin
2. Cezary Wrzesiński Smok Toruń
3. Patryk Maciejewski A&W Team Obrowo

Juniorzy - 81 kg
1. Samuel Nowak KS Czerwony Smok
2. Grzegorz Czwar KSW Szczecinek
3. Wojciech Dyła Wataha łobez

Full Contact Seniorzy
Seniorzy – 63,5 kg
1. Michał Krawczyk KKS Sporty Walki Poznań
2. Otto Mateusz KSW Szczecinek

Seniorzy – 71 kg
1. Jakub Pokusa KKS Sporty Walki Poznań
2. Dominik Kowalski KKS Sporty Walki Poznań
3. Michał Piwko Klub Bokserski Legia Warszawa

Seniorzy – 75 kg
1. Wojciech Chabierski KS Alkon Szczecin
2. Przemysław Wojdarski KKS Sporty Walki Poznań

Seniorzy -81 kg
1. Robert Krasoń PSSW Tom Center
2. Paweł Osiński KKT Bałtyk Koszalin
K1 Rules Seniorzy

Seniorki – 48 kg
1. Martyna Stefaniak KS Czerwony Smok Poznań
2. Magdalena Gruca NakMuay Szczecin
3. Magdalena Józak SKF Boksing Zielona Góra

Seniorki – 60 kg
1. Joanna Socha KS K.O.ZAK Gorzów Wlkp.

Seniorzy – 57 kg
1. Jurek Zambrzycki Smok Toruń
2. Bastian Grzegorowski DRACHE Leszno

Seniorzy – 63,5 kg
1. Przemysław Kacieja SKF Boksing Zielona Góra
2. Tomasz PrzekuratGolden Dragon
3. Paweł BarłowskiNakMuay Szczecin

Seniorzy – 67 kg
1. Mateusz Białecki Smok Toruń
2. Kamil Dychała UKS KORIO TKD Zgorzelec
3. Daniel Banasik Golden Dragon
3. Wojciech Zając Smok Toruń
Z powodu kontuzji obu zawodników nie można było rozegrać walki decydującej o trzecie miejsce.

Seniorzy – 71 kg
1. Maciej Garbaczewski TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
2. Karol Gawdziński TS Our Team Poznań

Seniorzy – 75 kg
1. Jacek Rzepecki TS Our Team Poznań
2. Patryk Moskowiak TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
3. Artur Rawski Smok Toruń
3. Hubert Paradowski Smok Toruń
Z powodu kontuzji obu zawodników nie można było rozegrać walki decydującej o trzecie miejsce.

Seniorzy – 81 kg
1. Łukasz Olszewski Smok Toruń
2. Łukasz Naliński Klub Kyokushin-kan Karate-do
3. Grzegorz Dorabialski Turkowski Klub Karate Turek

Seniorzy – 86 kg
1. Daniel Lewandowski No Limits Toruń
2. Mateusz Kędzierski Smok Toruń
3. Adam Piestrzyński KS Alkon Szczecin

Seniorzy – 91 kg
1. Denis Załęcki Smok Toruń
2. Patryk Grabowski PSSW Tom Center
3. Patryk Kamiński Champion Gdańsk

Seniorzy +91 kg
1. Łukasz Niedroszlański NAK MUAY Rewal
2. Paweł Dąbkowski KS Alkon Szczecin
3. Krzysztof Kowalski PSSW Tom Center
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL